
wdv, кой е този солариум на Камелия? Похвалиха ми в Енигмата, казаха ми, че е най-добър. Да не е същия?


Софроний имат много голям наплив и се чува, че са връщали първокласници за идната учебна година (нямам инфо много или малко са върнатите
), съответно като опре въпроса до връщане, връщат тези, които живеят по-далече и имат друго близко училище в района... 






Обичам слънцето и водата и не искам да се лишавам от това удоволствие. Тая година с бебо ще гледам плажуването през крив макарон
Много ти благодаря за включването. Като се замисля действително е неприятно в едно училище да са деца от 1-ви до 12-ти клас. Страшно голяма разлика. Ще ми се да измисля и бебчо къде ще е на ясла, за да може поне да са в една посока. Ядосвам се когато мисля нещо толкова, искам по импулсивно да взема решение. Седя и обмислям плюсове, минуси, лутам се и не мога да взема решение. 



Препоръчани теми