Враца- 37

  • 97 752
  • 745
# 645
ferriy, Шани, разбирам  недоволството ви към солариума, напълно оправдано е, защото имам много добра представа от човешкото тяло (това уча...), но не става дума за това да съм ултра - ''черната'' кифла, а просто кожата ми да не е толкова бяла за морето, което не е за гъзария, а за здраве. Изгарянето на слънце е също толкова опасно и предпоставка за развитието на рак на кожата, колкото и солариума. А защо трябва да си причинявам болката от изгаряне, след като може да се предотврати? Също така, постоянното мазане с 50-ти фактор, не е най-оптималния вариант.. Това е моето мнение и не го налагам на никой Simple Smile

wdv, кой е този солариум на Камелия? Похвалиха ми в Енигмата, казаха ми, че е най-добър. Да не е същия?
Виж целия пост
# 646
Малко късно да се включа за училищата Simple Smile
Аз съм безкрайно щастлива и доволна от Софроний и особено обичам класната на Таня (която сега ще е класна и на Теди), но, Гери, гледай училището да е и близо до вас. Воденето и прибирането е поне 2 години, може да ти се налага с бебето в лошо време и т.н.... На Никола Войводов не му харесвам, че са децата заедно с големите ученици, докато Софроний е само до 4 клас и едно по-спокойно някак си. Не знам за Вазов, май не съм ходила там. Виж кое училище ти е приемливо чисто от логистична гледна точка, проучи кои учителки ще са класни на вашия випуск и разпитай конкретно за тях, ще излязат някакви неща, сигурна съм Simple Smile Софроний имат много голям наплив и се чува, че са връщали първокласници за идната учебна година (нямам инфо много или малко са върнатите Simple Smile ), съответно като опре въпроса до връщане, връщат тези, които живеят по-далече и имат друго близко училище в района...

За фитнеса - ходила съм в този до Лукойл няколко пъти, но това ще ми е. Хубавото е, че има дамска зала, лошото е, че са малко уредите и има една бягаща пътека, която за кой по-напред (като се има предвид, че се тича по 40-60мин). Климатиците не помня дали не ги включваха или просто ги нямаше, но ставаше адска жега вътре.
Виж целия пост
# 647
Това е моето мнение и не го налагам на никой Simple Smile

разбирам те  Hug
Затова се мъчим да сме ти от полза  Grinning
Аз също не обичам мазилаците и седя само под чадъри или сенки от дървета, но с дрехи и шапки с козирки. Плюс очила. И във водата не влизам от години. И пак си изкарвам страхотно.

T o n i - прекрасна е 4ри годишната разлика Simple Smile
Виж целия пост
# 648
Това е моето мнение и не го налагам на никой Simple Smile

разбирам те  Hug
Затова се мъчим да сме ти от полза  Grinning
Аз също не обичам мазилаците и седя само под чадъри или сенки от дървета, но с дрехи и шапки с козирки. Плюс очила. И във водата не влизам от години. И пак си изкарвам страхотно.

T o n i - прекрасна е 4ри годишната разлика Simple Smile

Аз пък осъзнавайки колко е вредно обожавам да се пека на слънце. Не искам да го мисля, някои пушат, пият и правят хиляди други вредни неща, това пък е моят вреден навик Simple Smile Обичам слънцето и водата и не искам да се лишавам от това удоволствие. Тая година с бебо ще гледам плажуването през крив макарон  Joy


Тони   bouquet Много ти благодаря за включването. Като се замисля действително е неприятно в едно училище да са деца от 1-ви до 12-ти клас. Страшно голяма разлика. Ще ми се да измисля и бебчо къде ще е на ясла, за да може поне да са в една посока. Ядосвам се когато мисля нещо толкова, искам по импулсивно да взема решение. Седя и обмислям плюсове, минуси, лутам се и не мога да взема решение.
Виж целия пост
# 649
T o n i, благодаря ти за мнението. Мисля, че се спрях на този фитнес на автогарата Simple Smile

Шани, разбира се. Всеки има право на избор. Mother of PrincesS е права - имаме вредни навици. Е, това е моят, не пуша, храня се здравословно, спортувам, но обичам слънце и море. Не мога да приема да съм с дрехи на плаж, просто няма да се чувствам добре. Но пак повтарям, различни хора сме и както аз не съм ок, така други, като теб, се чувстват съвсем комфортно Simple Smile
Виж целия пост
# 650
...все едно сами себе си надцаквате...
Е, ОК.
Аз имам друго виждане. Макар, че не пуша не желая да се препичам. Може би защото не спортувам  Joy
Виж целия пост
# 651
...все едно сами себе си надцаквате...
Е, ОК.
Аз имам друго виждане. Макар, че не пуша не желая да се препичам. Може би защото не спортувам  Joy

Хаха аз и не спортувам, и съм дебела, ама това е друга тема. Мисълта ми е че това ми носи удоволствие, не нещо дето го правя всекидневно, ежеминутно и т.н. това че няколко дни в годината ще се опъна като гущер някак не ме тревожи особено  Grinning
Виж целия пост
# 652
Mother of PrincesS, не бих рекла, че си дебела, изглеждаш съвсем нормално.
Относно припичането - напоследък много внимавам. Аз съм с мургава кожа и по принцип не изгарям, но в последните години /може би и от ЕГН-то/ кожата ми доста бързо изгаря, затова мажа с висок фактор и се излагам за кратко време, предпочитам да съм под чадър даже. А за къпане в морето умирам. Плувам "като пирон у кисело млЕко'  Laughing но влизам с надуваема възглавничка и се излежавам и плацикам. Мога цял час да откарам във водата. Ох, нямам търпение да дойде време за моренце. Обожавам въздуха там!
Виж целия пост
# 653
Къде във Враца правят кръвен тест за бременност?
Виж целия пост
# 654
В Рамус предполагам, че правят. Но мисля, че и във всяка една лаборатория би трябвало да може да ти направят. Кажи после колко струва, че ми е интересно. Иначе успех и дано е положителен ако това искаш.   Wink
Виж целия пост
# 655
Къде се намира Рамус? Надявам се на точно обратното.

Виж целия пост
# 656
Рамус е  на улица Раковски. Това е улицата, която отива от кръговото на Благоев до Банка ДСК. Рамус се намира някъде по срдата в дясно. До бившата вече Корпоративно търговска банка. Там има и един магазин за битова техника втора употреба. Дано е отрицателен тогава. Аз помислих, че като правиш кръвен тест и е в много ранен етап се надяваш да е положителен, извини ме за предположението. А уринен тест не ти ли показва, или още нямаш закъснение? Успех!  Praynig
Виж целия пост
# 657
Не знам какъв е случая, но ако искаш да е отрицателен по добре изчакай за обикновения уринен тест, така или иначе нищо не може да се предприеме докато не се види нещо в матката. Стискам палци резултата да е такъв какъвто искаш  Praynig

Mother of PrincesS, не бих рекла, че си дебела, изглеждаш съвсем нормално.



  bouquet
Виж целия пост
# 658
Правих си уринен тест, показа ми отрицателен, но не съм сигурна дали не е рано все още да отчете нещо. И на преглед при д-р Миткова ходих и тя каза че на този етап няма нищо, но да изчакам цикъла. Имам още няколко дни, но понеже съм в паника и затова избързах.
Виж целия пост
# 659
Пак съм аз с трети въпрос... Simple Smile
Какво е мнението ви за АГ д-р Дарина Петкова като ЖК? Някой ходил ли е при нея?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия