Враца- 37

  • 97 760
  • 745
# 600
На моя синковец за пръв път я вадихме като беше на 4 годинки, вторият път - в пубертета, някъде към 14 годишен да е бил. И той беше с вечно отворена уста, освен това имаше много проблеми с ухото/отити/ затова ни казаха, че е добре да се оперира пак. Успех, дано се оправи детенце!
Виж целия пост
# 601
На 3г и 5м беше щерката, като извадихме само 3тата сливица. Във Враца, при д-р ....... забравих. Завеждащия УнГ клиниката.
На 6г и 3м извадих другите 2, плюс прорасналата отново 3та Simple Smile При доц. Лолов, чийто сайт публикувах по-напред. Златни му ръце.

После сякаш дойде друго дете...
Виж целия пост
# 602
Mother of PrincesS , честито и от мен   bouquet
Виж целия пост
# 603
Честито бебчеееее!!!  Hug
Виж целия пост
# 604
Много благодаря   bouquet Ама много ревливи тия момчета бре  ooooh!  Laughing


little angel тръгнахте ли в градината?
Виж целия пост
# 605
Моят никога не е бил ревлив, но вече схвана, че една от тактиките да получиш, каквото искаш е...да мрънкаш!  Shocked Laughing
Виж целия пост
# 606
Mother of PrincesS , ако първото дете не е било ревливо като бебе, то второто ще е ( изпитано при мен ) Grinning

Тръгна малката на градина преди месец, но нещо не е много очарована.
Надявам се с времето да посвикне, и по-лесно да ходи, че сутрин са едни сълзи...
Виж целия пост
# 607
Здравей майчета. Може ли някой да сподели мнение за д-р Енев, или друг хомеопат във Враца. Малкият ми син е с увеличена трета сливица и вече двама лекари ни препоръчват операция, която ми се иска да избегнем за сега. Той е на две годинки и ми се иска да опитам всичко възможно преди да го подложа на подобна процедура. Ще съм ви благодарна ако споделите мнения и опит.

Здравей, д- р Енев е боаронски хомеопат и изписва хомеопатични гранули на принципа на алопатичното лечение. Съответно няма никакъв ефект. Най- добре потърси класически хомеопат. За съжаление най- близкият такъ може да се намери в София. Но ако улучих на хомеопат си заслужава пътуването. Консултациите в повечето случаи са по телефон, тъй че не е задължително да се ходи при всяко боледуване. Успех  Peace

Mother of PrincesS честито бебче. Да ти е живо и здраво, по- малко ревливо и да ви радва много   bouquet.
Моето първото момче беше душичка, но второто още ми взима здравето  Laughing
Виж целия пост
# 608
Mother of PrincesS Честито ти фъстъче Stuck Out Tongue Да е здрав   и много радост да внесе в живота на цялото ви семейство !  Hug  bouquet
Аз имам девойка на 3 месеца / без 10 дни /  и си ми е ревлива , ама то винаги има причина за плачкането . Нас много ни мъчат все още коликите  Cry
Виж целия пост
# 609
Още преди да се събуди вече е ревнал с пълно гърло  Laughing Но с кърмене и гушкане се успокояват нещата за сега.
Абе сигурно и каката е била ревлива, ама съм забравила  Grinning
Виж целия пост
# 610
Привет!


Как се казва Метъл магазина на Димитраки Хаджитошин ли се води..? На Леонов ли се води?

Мерси.
Виж целия пост
# 611
Здравейте, момичета!

Искам да попитам, дали някой знае графика на д-р Милена Миткова в кабинета й, който е зад Военното окръжие? И каква е цената на преглед при нея без направление?

Благодаря! Simple Smile)
Виж целия пост
# 612
Преди 2 години и половина беше в понеделник след обяд, а в сряда до обяд. Но точните часове ми убягват от съзнанието. Аз плащах по 25 лв за ехографски преглед тогава. Много съм доволна и от нея и от апаратурата. Само дето все ми казваше, че имам гъбички без нито един път да ми пусне МБ, това ме дразнеше. Wink
Виж целия пост
# 613
О, то да е само тя. Всички така "лекуват"... Confused
Виж целия пост
# 614
Преди 2 години и половина беше в понеделник след обяд, а в сряда до обяд. Но точните часове ми убягват от съзнанието. Аз плащах по 25 лв за ехографски преглед тогава. Много съм доволна и от нея и от апаратурата. Само дето все ми казваше, че имам гъбички без нито един път да ми пусне МБ, това ме дразнеше. Wink

Благодаря много! Simple Smile)

Да, това с гъбичките съм го чувала.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия