ФОРМУЛА 1 - сезон 2013 - ПОВЯРВАЙ и СПЕЧЕЛИ! - тема 2

  • 23 917
  • 732
# 105
Mного е фотогеничен Роско  Crazy

аз малко съм объркана за това състезание, защото все пак след новите джаджи по колите, все още няма инфо реално, кой как се е справил, дори самите отбори са предпазливи в изкаванията си ...
така, че ще гледаме ... надявам се да няма сериозни сбутвания на старта ...да нямат технически проблеми и да се получи интересно състезание ...

Мартинчо, нещо го отрязват на грида  Mr. Green, продължава трудно да взема интервюта от желаещи  Mr. Green ...ох, и Вторичело и той се наредил като коментатор за бразилска тв ...
Виж целия пост
# 106
доообре, без сръчкавния ...
Перес, браво ...
Бритни да държи отпред, колкото повече толкова повече  Mr. Green
Виж целия пост
# 107
Диноооооооооооооооооо  newsm18 newsm18 newsm18
Виж целия пост
# 108
хмммммм .... интресни боксове, не че не е добре след тях, ама нещо ХамилтОн ми се губи по тъча ....

оффффф, Мерцовете, да си оправят състезателното темпо .... някво фиаско гледам в момента и на двете коли ...
Виж целия пост
# 109
Мерцедесите изяждат гумите само за 5-6 обиколки.

Ето така изглежда всичко след 15 обиколки



Edit: Дано !
Цитат
Ф.Алонсо ---- 1 (14.3%)
Виж целия пост
# 110
Алонсо много добро темпо,а феновете на ферари ми пълнят душата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 111
 Crossing Arms 
аз отивам да резервирам билети, че ще имам близка среща с Тото  Naughty
Виж целия пост
# 112
Здравейтеее  Grinning
Абе ма къде са мерцовете  Shocked Да не са пукали гуми по два пъти от началото  Crazy
Виж целия пост
# 113
Загубиха се по трасето  newsm78
Виж целия пост
# 114
Загубиха се по трасето  newsm78
Лошо, много лошо  Naughty
Анелка чакай ме и мен. Тотооо, къде си бе човече, еЛа да ти кажа две три приказки  Whistling
Виж целия пост
# 115
Мдаа, и аз идвам с вас, и май няма да е Мартин, ами ще е Дженсън  bambam fight
Виж целия пост
# 116
Аз съм доволна от това състезание,горелките  съм ги прибрала в гаража  Crazy
Виж целия пост
# 117
Плами, дай ми ги на заем  Praynig Или направо да паля цистерната  Crazy  Mr. Green

Фрешче, и Дженсън, и Лу, и Тото..., ще има за всички  Whistling  Mr. Green
Виж целия пост
# 118
Седми, седми ... Може ли състезанието да свърши сега?!  Joy
Виж целия пост
# 119
Плами, дай ми ги на заем  Praynig Или направо да паля цистерната  Crazy  Mr. Green

Давам ти ги разбира се Hug,цистерната също ще свърши работа  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия