ФОРМУЛА 1 - сезон 2013 - ПОВЯРВАЙ и СПЕЧЕЛИ! - тема 2

  • 23 908
  • 732
# 585
Ехо, банда  Hug
Минавам само да кажа...



 Mr. Green   Mr. Green   Mr. Green
Виж целия пост
# 586
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 587
 Mr. Green

ейй, отпускарки как сте  Hug
срещи си правите, а?  Crazy обсъдихте ли партньорската програма и за догодина във Ферари Crazy

тази ваканция, няма много снимки наистина, нещо са се покрили всички  Mr. Green

п.п.
и Хамчо, да вземат се разберат с кака си, че латиносериали не ги "харча" много много  Naughty ... горкия Роско  Mr. Green

п.п.п. Честито на Грожан!  Crazy
Виж целия пост
# 588
Роско горкия го подлагат на акупунктура - http://instagram.com/p/dDBgBnL0yg/
Виж целия пост
# 589
срещи си правите, а?  Crazy обсъдихте ли партньорската програма и за догодина във Ферари Crazy

Не  Mr. Green Joy Joy Joy само за почивките се вайкахме  hahaha
Виж целия пост
# 590
Роско горкия го подлагат на акупунктура - http://instagram.com/p/dDBgBnL0yg/
....спийчлес  smile3544 ...
да почват състезанията, че да се вземе в ръце това момче .... а на кака му, някой да отиде да й надърпа плитките и да миряса  Crossing Arms

срещи си правите, а?  Crazy обсъдихте ли партньорската програма и за догодина във Ферари Crazy
Не  Mr. Green Joy Joy Joy само за почивките се вайкахме  hahaha
ваййй, вайй  Joy



Кимстърчо, правил тест в Барселона  Thinking, с кола за ГП3  Rolling Eyes
http://www.autosport.com/news/report.php/id/109294 - работно момче, скандинавче бре  Mr. Green
Виж целия пост
# 591
Все по- смели стават клюките, че Рикиардо ще бъде съотборник на Фетел  Whistling
http://sportbild.bild.de/SPORT/formel-1/2013/08/17/vettel-kolleg … el-ricciardo.html
http://www.motorsport.com/f1/news/red-bull-to-announce-ricciardo-at-spa?lang=en
http://www.inautonews.com/red-bull-not-nervous-despite-not-signi … onen#.UhHePX8bLIV

..., а от там и клюките, че Кими ще подпише с Ферари  Crazy

Поне първото ще стане ясно на Спа  Wink
Ох, вече чакам състезанието с нетърпение  Crazy

п.п
Майко мила  ooooh!, горкия Роско  Mr. Green
Виж целия пост
# 592
..., а от там и клюките, че Кими ще подпише с Ферари  Crazy

А Дино  Crossing Arms #Cussing out
Виж целия пост
# 593
Пламче, Дино отървава кожата вече 2-3 години...ама не знам докога. Ако не стане някакво чудо и не завършва всеки старт на подиума оттук до ноември, не го чакай на коледното тържество в Маранело Sad

Обаче, ако Кими отиде във Ферари  Shocked - лелеееее какъв аватар ще си направя  Joy Joy Joy Joy
Ама се радвам, че Кими не отива в РБ...
Виж целия пост
# 594
..., а от там и клюките, че Кими ще подпише с Ферари  Crazy

А Дино  Crossing Arms #Cussing out

Как така- "А, Дино?"  Naughty
Татковците- в един отбор, моля  Naughty
Дино отива в Лотус с РоГро  Mr. Green
Бърни каза, че няма да остане без бразилски пилот  Wink


Обаче, ако Кими отиде във Ферари  Shocked - лелеееее какъв аватар ще си направя  Joy Joy Joy Joy

Лелеее, отсега ти завиждам за вариантите  Mr. Green
Виж целия пост
# 595
..., а от там и клюките, че Кими ще подпише с Ферари  Crazy

А Дино  Crossing Arms #Cussing out

Как така- "А, Дино?"  Naughty
Татковците- в един отбор, моля  Naughty
Дино отива в Лотус с РоГро  Mr. Green
Бърни каза, че няма да остане без бразилски пилот  Wink


 Thinking
Приемам до някъде  newsm78 Crazy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 596
Роско бил болен Sad...(да почва сезонът пак, че полудЕх)

Или да си напомням постоянно
Виж целия пост
# 597
Май бил по-добре Роско, според мен Лу се опитва да привлече вниманието на кака си, която не се спря да качва снимки от Хаваи.
Виж целия пост
# 598
Ауууу Лана абе верно имало тая седмица формула,сега проверих,викам само се бъзикаш с тоя плакат  Crazy пък то Shocked ами аз съм на море  Crossing Arms Да си гледат работата  #2gunfire Joy Joy Joy Бе те август не почиваха ли тия хора да им се невиди  Tired ooooh!

Значи като изгледам тогава ще ви посетя  Crazy Peace
Виж целия пост
# 599
И аз съм на море по това време, ще мятам по едно очо през телефона.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия