Чистенето в това число ли е?
Чистенето в това число ли е?
Чистенето в това число ли е?
в стъклото и я направи на ....нищо. Счупия, а то е дебело кристално стъкло. Е, как не го убих, не зная. Сега въртя из Гугълчето да я търся, ама нъцки.
Вероятно ще пиша до фирмата и ще питам къде мога да я открия или поръчам отново. Оплаках ви се.
Отивам да се къпя,днес ще ям плодове само,нали е строг пост.
ако можех и на вода бих изкарала само,ама нъцки..не мога


Иначе пък няма да издържи цяла година...

изглеждаш страхотно.

Иначе пък няма да издържи цяла година..
благодаря ти от сърце! Освен,че си хубава,си и много готин човек! Спести ми хиляди терзания! Да си жива и здрава! А иначе,аз не чупя старото яйце никога,просто го хвърлям в течаща вода...
А кухнята и терасата са трепач.
Ама твоя убавец добре, че е жив и здрав след това изпълнение с отверката, то вярно да го изяде човек жив, ама стъкла и ламарини се купуват. 


Като се върна пак ще пиша.

Препоръчани теми