Квилинг за маниаци - тема 7

  • 144 733
  • 471
# 225
Sheilya,  благодаря  за  посрещането  и  хубавите  думи  за  моите  нещица.
Виж целия пост
# 226
записвам се да ви следя ...уникални неща има  и много идеи за начинаещи като мен!!!!   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 227
Момичета, ето  каква  картичка  направих  за  80-ия  рожден  ден  на  една  възрастна  жена.


 http://moriache.snimka.bg/arts/kviling.808104.32786373
Виж целия пост
# 228
Да покажа творението си.

Китарите пририсувах от една идея за татуировка, другото го измислих в движение. Това е подарък за един баскитарист, а надписа е прякора му  Wink
Налепено е върху плоскост от фазер, а отгоре е опънат тензух. Остава да сложим рамка само
Виж целия пост
# 229
stefi_sv,  разкошна  идея.  Много  ми  хареса.  Поздравления!
Виж целия пост
# 230
Страхотно, stefi_sv, ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!  smile3501
Виж целия пост
# 231
stefi_sv браво - страхотно се е получило!
Виж целия пост
# 232
Здравейте! Моля за малко помощ. Искам да подаря на дъщеря ми комплект за квилинг, тя има голямо желание да се занимава с това. Какво ще ми препоръчате да взема? Какво трябва да има всеки начинаещ? Благодаря ви предварително!!!   bouquet
Виж целия пост
# 233
Здравейте! Моля за малко помощ. Искам да подаря на дъщеря ми комплект за квилинг, тя има голямо желание да се занимава с това. Какво ще ми препоръчате да взема? Какво трябва да има всеки начинаещ? Благодаря ви предварително!!!   bouquet

аз си взех стартов комплект за квилинг и ми върши чудесна работа,има си инструмент за квилиг ,4 снопчета с ленти ,заготовки за картички ,лепило ,мека подложка....всичко! на лично ще ти дам и линк Simple Smile

Виж целия пост
# 234
Здравейте! Моля за малко помощ. Искам да подаря на дъщеря ми комплект за квилинг, тя има голямо желание да се занимава с това. Какво ще ми препоръчате да взема? Какво трябва да има всеки начинаещ? Благодаря ви предварително!!!   bouquet

аз си взех стартов комплект за квилинг и ми върши чудесна работа,има си инструмент за квилиг ,4 снопчета с ленти ,заготовки за картички ,лепило ,мека подложка....всичко! на лично ще ти дам и линк Simple Smile



Стартовият комплект е най-добрия вариант, защото има почти всичко необходимо за начално обучение. Аз също с такъв започнах. Ако в последствие много ѝ хареса, можете да си купувате допълнителни материали.  Peace
Виж целия пост
# 235
Аз бих заложила на мнооого лентички. Реално за старт са необходими лентички, инструмент, лепило и ножица. Спомням си в началото как все ми трябваше някой цвят или нюанс, който нямам. Освен това в готовите комплекти има примерно по 10 лентички от цват - крайно недостатъчно! Това са две петлистни цветчета Simple Smile.

За малко да забравя да похваля китарите! Много добре се е получило паното!
Виж целия пост
# 236
Много благодаря за надъхващите коментари  Hug продължавам да дерзая! Проблема е там, че съм от малък град и не намирам почти цветове. Няма кафяво, няма лилаво....не говоря за нюанси, просто има съвсем ограничен избор от картони. Можете ли да ми препоръчате някакъв комплект от картони А4 или да ме ориентирате от къде се снабдявате
Виж целия пост
# 237
Аз бих заложила на мнооого лентички. Реално за старт са необходими лентички, инструмент, лепило и ножица. Спомням си в началото как все ми трябваше някой цвят или нюанс, който нямам. Освен това в готовите комплекти има примерно по 10 лентички от цват - крайно недостатъчно! Това са две петлистни цветчета Simple Smile.

За малко да забравя да похваля китарите! Много добре се е получило паното!

в този стартов имам 400 лентички като за начало...все пак не е толкова лесно ,колкото го гледаме  Crazy Crazy нека се опита момичето ,ако не й допадне няма смисъл от много ленти  Hug

Много благодаря за надъхващите коментари  Hug продължавам да дерзая! Проблема е там, че съм от малък град и не намирам почти цветове. Няма кафяво, няма лилаво....не говоря за нюанси, просто има съвсем ограничен избор от картони. Можете ли да ми препоръчате някакъв комплект от картони А4 или да ме ориентирате от къде се снабдявате


аз купувам от книжарници или хоби магазини... има различни цветове и грамажи,зависи за какво ти трябва - ако е за картички има направо заготовки в готов вид с картон 220 грама с плик Wink идват ти около 10-17 ст ако ги купиш 100 броя кутия!
Виж целия пост
# 238
Аз  предимно  работя  с  листове А4  от  80  гр.  и  си  режа  сама  лентичките.  Струва  ми  се,  че  при  този  грамаж  на  хартията  има  по-голям  избор  на  цветове.  Купувам  ги  от  специализираните  книжарници.
Тези  дни  имах  повече свободно  време  и  ето  какво  измайсторих:

http://moriache.snimka.bg/arts/kviling.808104.32819697

Дано  ви  хареса,  че  не  съм  много  веща  в  правенето  на  цветя.
Виж целия пост
# 239
Аз  предимно  работя  с  листове А4  от  80  гр.  и  си  режа  сама  лентичките.  Струва  ми  се,  че  при  този  грамаж  на  хартията  има  по-голям  избор  на  цветове.  Купувам  ги  от  специализираните  книжарници.
Тези  дни  имах  повече свободно  време  и  ето  какво  измайсторих:

http://moriache.snimka.bg/arts/kviling.808104.32819697

Дано  ви  хареса,  че  не  съм  много  веща  в  правенето  на  цветя.

Много е красива, Моряче! Прекрасна е! smile3501
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия