
Ти си точно с 10 г. по-млада от мен 

Много сте хубави с малката.




Калоян като види топка иска да е захапе, на мама кученцето
Калоян като види топка иска да е захапе, на мама кученцето
Много е сладъкк!
Уж аз бях зле /повръщах 8 пъти/ и се чувствах много отпаднала, съответно се надявах ММ да гледа дребното, обаче .... преди да си легнем и той каза, че го свива стомаха, но нищо ... В 1,30 чувам адски тътен и едно тупп... отивам и го гледав в банята си мие ръцето и му викам какво стана и ти ли повръщата ... Докато ми каже Да ... започна да се сгромолясва и да припада. Бих му няколко шамара и пак му викам дали е добре и дали да се обадя на 112. Той пак вика, че е добре и докато го каже и пак припада и губи съзнание за секунди. Направо не знаех къде се намирам и какво да правя. Викам му отивам да видя дребното, че ми се стори, че ревна и докато тсе върна чуваме вече много силно падане. Той се свлякъл на плочките в банята в/у коритото на дребното, коша за пране, абе много жестоко падене и тогава вече се обадих на 112. Казаха уж, че тръгват веднага, обаче след 1/2 минути той започва да трепери и да го тресе, а малко по-съно ми казва, че му се схваща цялото тяло и езика му беше станал двоен, не разбирах много добре какво казва. В паниката звъннах на комшиите /хора на средна възраст/ че направо не знаех какво да правя ви казвам. Търча да гледам дребния да не стане, постоянно бягах на прозореца да видя какво направи линейката ... ужас, ужас ви казвам...
Дано тази вечер мине леко и утре да сте на крак всички
Препоръчани теми