БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 109

  • 73 653
  • 721
# 405
Честит празник и от мен, момичета!

А балоните са и в моите планове, но докато стигна до тях сигурно изобщо няма да мога да се кача.
Но пък се успокоявам, че ще бъда една от ония 100-годишни бабки, дето си седят на люлеещия се стол на верандата и махат на балоните  Joy
Виж целия пост
# 406
Видях се с Азарея!!!  newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 407
Искаме снимков материал Sunglasses

teddybearm  може да си от онези 100 годишни баби дето ги дават че се возят на балони Simple Smile
Виж целия пост
# 408
Оле, Албенче, носех апарата, но ... забравих да го използвам ...  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out А и бяхме заети малко да укротяваме моето зверче, че бях сама с него.  Crazy
Виж целия пост
# 409
Здравейте Simple Smile Нова съм в тази тема, но не и в шиенето на гоблени Simple Smile От малка ми е хоби, което скоро се възроди  Grinning
Но имам нужда от малко помощ - един приятел скоро ми подари такъв гоблен за шиене - http://www.goblenar.com/images/gobelins/big/1/5/5/8.jpg , но проблема е там, че е от Америка, всичко е описано на английски, конците са объркани страшно много - бяга на едно снопче ... Simple Smile Ако някой може да ми помогне, то и аз не знам как - поне описание на конците да имате, ще е чудесно.
Благодаря ви Simple Smile
Виж целия пост
# 410
Здравейте Simple Smile Нова съм в тази тема, но не и в шиенето на гоблени Simple Smile От малка ми е хоби, което скоро се възроди  Grinning
Но имам нужда от малко помощ - един приятел скоро ми подари такъв гоблен за шиене - http://www.goblenar.com/images/gobelins/big/1/5/5/8.jpg , но проблема е там, че е от Америка, всичко е описано на английски, конците са объркани страшно много - бяга на едно снопче ... Simple Smile Ако някой може да ми помогне, то и аз не знам как - поне описание на конците да имате, ще е чудесно.
Благодаря ви Simple Smile

Гоблена е супер,ето тук има инструкции ,как се разботи с тази фирма
http://ivanichka.wordpress.com/2009/07/14/%d0%b8%d0%bd%d1%81%d1% … d0%b0-dimensions/
Питай ,ще отговаряме  Hug
Виж целия пост
# 411
Здравейте Simple Smile Нова съм в тази тема, но не и в шиенето на гоблени Simple Smile От малка ми е хоби, което скоро се възроди  Grinning
Но имам нужда от малко помощ - един приятел скоро ми подари такъв гоблен за шиене - http://www.goblenar.com/images/gobelins/big/1/5/5/8.jpg , но проблема е там, че е от Америка, всичко е описано на английски, конците са объркани страшно много - бяга на едно снопче ... Simple Smile Ако някой може да ми помогне, то и аз не знам как - поне описание на конците да имате, ще е чудесно.
Благодаря ви Simple Smile


       Добре си дошла! Този е от Златната колекция на Дименшънс, а на Първа страница на всяка тема има изчерпателна информация, както за тях, така и по други въпроси: http://ivanichka.wordpress.com/2009/07/14/%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1% … D0%B0-dimensions/ . Не се стряскай и не се гипсирай- няма да те оставим намира, докато не го избоцкаш!!! Тъй че, чети, питай, упорствай... и няма да се усетиш кога си го свършила! А тук си попаднала на правилното място- има безспорни специалисти на тема "Гоблени всякакви", които освен умения, притежават и човещината да споделят опит и знания! Равни кръстчета и успех!  bouquet


      (опссссссс, Албенчето е по-чевръсто от мен, отговорило!!! Wink )
Виж целия пост
# 412

А и това , че са на снопче конците говори ,че е американски , а не от новите китайските комплектации ,поздравления и няма нищо сложно  Hug
Виж целия пост
# 413
Албенче, ето ми я поръчката
Следващата (като стигна до средата на цветята) мисля да е този

А може и да си го комплектовам сама... има време до тогава Simple Smile

Май имаме някаква духовна връзка - Започнах преди няколко дена божурите, а преди време си взех част от конците за балоните, но ще мине доста време докато го започна.
Виж целия пост
# 414
май не съм го показвала  Blush пък и нямам друго  Naughtyа хвалене  Blush

Виж целия пост
# 415
Гоблена е супер,ето тук има инструкции ,как се разботи с тази фирма
http://ivanichka.wordpress.com/2009/07/14/%d0%b8%d0%bd%d1%81%d1% … d0%b0-dimensions/
Питай ,ще отговаряме  Hug
[/quote]


Много ви благодаря за бързия отговор  Hug
Аз обаче толкова глупаво съм направила, мислех си, че ей така са си вързани тия снопчета и сега съм оплела всичко Sad
Ще трябва да се връщам назад във времето и да се сетя как са били (ако е възможно) ...

П.С. Сега чета и се ядосвам колко съм глупава  Weary  Знам си аз, че в БГ-мама могат да ми помогнат, ама реших, че нещо са объркани с тия цветове и с тия вълнени конци и всичко оплетох Sad Има ли от къде да поръчам само комплекта конци, че най-вероятно няма как да се оправя  #Puppy dog
Виж целия пост
# 416
само конци няма как да стане, но можеш да опиташ да ги пооправиш

например ако зелените са 4 оттенъка: номер 1 и 2 са по 3 конеца, номер 3 е 4 бр., номер 4 е 7бр., можеш лесно да разбереш кои са номера 3 и 4, а после дружно ще помагаме за 1 и 2 Simple Smile

забравих Simple Smile дели ги непременно на дневна светлина  Hug
Виж целия пост
# 417
П.С. Сега чета и се ядосвам колко съм глупава  Weary  Знам си аз, че в БГ-мама могат да ми помогнат, ама реших, че нещо са объркани с тия цветове и с тия вълнени конци и всичко оплетох Sad Има ли от къде да поръчам само комплекта конци, че най-вероятно няма как да се оправя  #Puppy dog


Също е вариант да се потърсят сканирани конците със съответните номера/символи и да се ориентираш по тази снимка. Кажи номера и името на гоблена, че в момента нямам много време да ровя  Hug
Виж целия пост
# 418
двете лъвчета са Simple Smile

Здравейте Simple Smile Нова съм в тази тема, но не и в шиенето на гоблени Simple Smile От малка ми е хоби, което скоро се възроди  Grinning
Но имам нужда от малко помощ - един приятел скоро ми подари такъв гоблен за шиене - http://www.goblenar.com/images/gobelins/big/1/5/5/8.jpg , но проблема е там, че е от Америка, всичко е описано на английски, конците са объркани страшно много - бяга на едно снопче ... Simple Smile Ако някой може да ми помогне, то и аз не знам как - поне описание на конците да имате, ще е чудесно.
Благодаря ви Simple Smile


 
Виж целия пост
# 419
Момичета, вие сте невероятни  Hug   bouquet
Сега се прибрах /че разбира се, почивните дни съм на работа/  и като видях как съм ги сортирала е страшна работа - сортирала съм ги по цветове /жълтеникавите на едно вързобче, сините на друго .../ Иначе те хората са си ми написали на първата страница какво как и защо, ама аз нали пусто не научих този английски и това е ... Как мога да кача снимка на първата страница, ако от там може да ми обясните какво да правя ? Там има кодовете на самите конци и още нещо - Lengths, дето явно са брой конци или нещо подобно ...

П.С. Май разбрах какво трябва да правя, сега ще пробвам и ще пиша Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия