Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 47

  • 40 178
  • 740
# 495
Да се запиша за днес че вчера пропуснах но реших да се пораздвижа и аз като хората и да ида малко във фитнеса но голяма грешка толкова зле ми стана и сърцето ми щеше да изкочи че чак се уплаших но се пооправих.днес реших да променя малко нещата защото от плодове вече ми идва да крещя само като ги видя и четох в по-предните форуми че след десетия ден може да се пие бульон от зеленчуци но без зеленчуците и с малко лимонче и да се ядът домати тъй като били плодове.та днес доволно изядох едно малко доматче и една четвърт авокадо.За авокадото несъм сигурна разрешено ли е но все пак е плод.Бульона много ми се услади макар без сол но става и пак е по-добре от ябълки.иначе ми е ден 15 и от два дни кантара почти не мърда още съм си 80кг.
Виж целия пост
# 496
Днес си варя тиква и на това ще карам цял ден май. Ще се меря другата седмица, че да свърши женското неразположение Sad
Виж целия пост
# 497
Здравейте! Аз от днес мисля да плодувам, хапнах малко мед сега, но като за първи ден  Grinning Досега няколко пъти съм плодувала по 10 дни, последния 11, исками се сега да издържа 15 да видим. Успех на всички!
Виж целия пост
# 498
Хей момичета къде се губите Wink как върви плодуването?Добре дошла на janica25 браво че имаш опит в гладуването и аз мисля след два месеца пак да гладувам но този път няма да е повече от 10 дни.Та мойте наблюдения върху себе си а и доколкото изчетох целия форум от първа до последна тема стигнах до извода че гладуване за повече от 10 дни наистина трябва да се прави под наблюдение на лекар.Аз примерно до 8 ден се чувствах свежа и в перфектна форма и изпълнена със сили но на 8 ден започнах сутрин да се чувствам отпаднала и с всеки изминал ден това ставаше все по зле а на 14 ден се събудих и не можех да стана от леглото защото краката ми трепереха и реших че е време да се захранвам и в момента включвам някой зеленчуци в менюто си и пия пасирана супа от зеленчуци но без картоф.Сега се чувствам прекрасно пак съм свежа и пълна със сили но ям по много малки порции ако прекаля стомаха реагира веднага но човек се учи от грешките си.Днес съм само на фреш че нали е последна четвърт на луната и мисля да спазвам това гладуване с луната. LaughingИначе на килограми не мърдам още съм си 80 и нито по-нагоре нито по-надолу newsm78
Виж целия пост
# 499
Здравейте и от мен Simple Smile днес ми е ден 2- плодове и чай Simple Smile . Надявам се да успея 20 дни и 10 захранване, че за празниците да съм ок Simple Smile

Успех!
Виж целия пост
# 500
От утре и аз започвам диетата  Grinning ще се отчитам тук, че когато споделям с някой се стимулирам повече!
Правила съм я няколко пъти, след това съм се опитвала още няколко отново, но все не успявах да издържа 10 дни, не е лесно, но ако има желание става.
Успех на всички!
Виж целия пост
# 501
И аз се завръщам за една четворчица от утре, че почивните дни беше един безкраен денонощен празник и това ми се отрази неминуемо Simple Smile. Не съжалявам, ама имам 1 килограм да върна, а той си ми е най-ценния, че го мъчих почти 10 дни Simple Smile
Успех на новите момичета! Браво на всички останали!  Hug  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 502
Хей момичета къде се губите Wink как върви плодуването?Добре дошла на janica25 браво че имаш опит в гладуването и аз мисля след два месеца пак да гладувам но този път няма да е повече от 10 дни.Та мойте наблюдения върху себе си а и доколкото изчетох целия форум от първа до последна тема стигнах до извода че гладуване за повече от 10 дни наистина трябва да се прави под наблюдение на лекар.Аз примерно до 8 ден се чувствах свежа и в перфектна форма и изпълнена със сили но на 8 ден започнах сутрин да се чувствам отпаднала и с всеки изминал ден това ставаше все по зле а на 14 ден се събудих и не можех да стана от леглото защото краката ми трепереха и реших че е време да се захранвам и в момента включвам някой зеленчуци в менюто си и пия пасирана супа от зеленчуци но без картоф.Сега се чувствам прекрасно пак съм свежа и пълна със сили но ям по много малки порции ако прекаля стомаха реагира веднага но човек се учи от грешките си.Днес съм само на фреш че нали е последна четвърт на луната и мисля да спазвам това гладуване с луната. LaughingИначе на килограми не мърдам още съм си 80 и нито по-нагоре нито по-надолу newsm78
Следя темата от доста време, не може да не ми направи впечатление, че не мърдаш надолу от 80кг. и се питам, а мерките намаляха ли?Надявам се да е така ! Моля те сподели  Hug
Виж целия пост
# 503
Ей това захранване никак не върви каквото и да хапна тичам в тоалетната дори да не прекалявам а ям само зеленчуци и салатки и дори и съм качила почти две кила.От днес почвам монодиета тоест всеки ден ще ям само една храна че ме е страх да не си върна килата.
icyangel не съм си мерила мерките но определено панталоните продължаваха да са ми все по широки но за 15 дни все пак свалих 6 килограма и това си е голямо постижение за мен.Досега несъм сваляла повече от 3 кг за същото време освен като ученичка тогава свалях бързо и рязко само да спра да ям за няколко дни и свалях поне 5 кг ееееех да можех и сега така newsm78
Виж целия пост
# 504
1-ви ден плодчета и чай с мед. Сега съм 80кг, искам да сваля 10.
Виж целия пост
# 505
Здравейте, от днес  ще се включа и аз. 80 килограма съм.
Виж целия пост
# 506
Здравейте Плодоранки  HugОт днес и аз съм с вас.Надявам се да издържа поне 5 дни ! Преди 2 месеца родих и имам няколко излишни килца,като се надявам с плодолечението да ги премахна.Стартирам с 60,5 и ще ви информирам как върви диетата.А имам и въпрос колко кг може да се свалят за 5 дни и колко време ще е захранването след тях?
Хубав ден от мен
Виж целия пост
# 507
Ползвате ли сушени плодове(фурми,смокини,кайсий,стафиди) и по колко дневно,ако сте само на тях?
Виж целия пост
# 508
Яла съм сушени плодове по време на режима,но не може само с тях....Когато съм имала нужда от нещо по-сладко съм си хапвала по 3-4сушени сливи или фурми,но не повече от 50гр.дневно
Виж целия пост
# 509
Mersi za otgowora!A kakvi plodove priemash?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия