Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 47

  • 40 178
  • 740
# 480
tzvety26 би ли споделила колко дни беше на диета колко дни захранва колко кила свали и качи ли при захранването или продължи да сваляш и какви промени забеляза в себе си освен килата Rolling Eyesмай много станаха въпросите Wink
Виж целия пост
# 481
Петуна, по принцип от много години плодувам, в началото при Емилова, после все по-често в домашни условя, но последните 5 бях спряла от.... И аз нямам обяснение защо! Качих много кг с второто ми дете-36 и още малко преди това ми бяха останали от първото и въобще бях изпуснала работата. Ама тая година се стегнах и направих едно 20 дневно януари, едно 14-15 дневно лятото и сега 22 дни с 20 дни захранване. Резултатът от това завъртане е 8,200 кг. Относно захранването-аз по време на него свалям още поне 1 кг. Промените са основно подобряване на здравословното състояние Simple Smile
Сега за да задържа сваленото започвам 90 дневната диета от неделя. Аз много я харесвам, защото тя напълно се доближава до разбиранията ми за разделно и правилно хранене.
От септември започнах пак активно и спорт, а го бях зарязала преди 10 години Simple Smile, но по време на плодовете намалявам тренировките до 1 на седмица. Днес ми беше първата супер активна тренировка сутринта, но така ми трепереха крачетата, че инструкторката ми каза да не й се появявам докато не се захраня напълно и не вкарам протеините.
И все пак да се оплача, че ми остават още 13 кг за сваляне Sad
Много дълъг стана поста, но надявам се съм ти била полезна! Hug
Виж целия пост
# 482
tzvety26 много ми беше полезна благодаря и е хубаво че си се стегнала и си се взела в ръце и аз имам много кила за сваляне които качих от стоене вкъщи и готвене и угаждане а след първата си бременност качих 40 кг но тогава бях 13 години по-млада и криво ляво ги свалих и покрай разни проблеми.сега искам второ дете и затова реших да се пречистя и да отслабна че и без това правим опити 6 месеца и не става.но от вчера голям глад ме мори най-вече вечер и едвам се сдържам а предните няколко дни нямах никакъв апетит и си мислех че така ще се задържа но уви.а за 90 дневната е хубава и се отслабва но само ако се ограничаваш в порциите но все пак е разделна и се ядът плодове и това е добре.аз след тоя режим съм решила да почна да се храня денем с сурови храни а вечер готвено с салати пак и да огранича месото макар че си го обичам.желая ти много успехи с килата и да се махат по-бързо Wink
Виж целия пост
# 483
Когато огладнееш си стопли вода и изпии една чаша, страшно засища. И чай също може топъл, но топлата вода, колкото и смешно да звучи, засища повече.
И на всички нови момичета само да напомня, че единствения ви стимул след 5-6 ден да не хПвТе друга храна, освен плодове и сокове трябва да ви бъде страха какво можете да си докарАте на стомаха и въобще на организма! Винаги се захранванте внимателно и правилно!
Виж целия пост
# 484
Браво за включването на спорта, tzvety26! Комбинацията спорт+правилно хранене дава страхотни резултати.  Peace
Виж целия пост
# 485
Добро утро! И аз от днес се включвам при вас.
Много се надявам поне 10 дни да издържа пък, ако стане повече добре дошло.
Успех момичета!
Виж целия пост
# 486
Здравейте момичета и добре дошла vangobi ще издържиш ако имаш мотивация иначе трудна работа но с желание всичко става.Аз най се притеснявах да ни ми прималява или да ми е отпаднало но само един или два дни ми е било по изморено иначе се чувствам прекрасно.Днес да се отчета съм 80 900 вчера ядох два банана две печени ябълки и няколко сушени сливи а днес досега един банан и за вечеря сигурно пак банан и съм си взела един нар да си чопля и за разнообразие.А относно спорта наистина е прекрасно да се спортува но хич не ме влече макар съпруга ми да е запален по фитнеса и  имаме професионален фитнес тренажор вкъщи и съм се опитвала да тренирам на него но направо си се мъча а съпруга ми с кеф тренира дори когато по някаква причина се наложи да не тренира няколко дни е като болен и това не мога да го разбера какво удоволствие е да се напъваш да вдигаш тия тежести и щанги и да се мъчиш.но на който му харесва евала за волята. Confused
Виж целия пост
# 487
Благодаря за топлото посрещане  bouquet

Мотивация имам, а за спорт и аз не мога.
До сега съм изпила два ментови чая с чаена лъжичка мед и хапнах една ябълка.
Ще взема и аз да си изпеча ябълки.
Виж целия пост
# 488
Здравейте дами!
От днес се надявам да имам сили и мотивация и аз с вас да ударя едно режимче. Мечта са ми 15 дни, но ме съмнява да устискам. Трудно ми е като е по-хладно времето, но килцата са безмилостни и ми тежат.
Успешен ден  bouquet
Виж целия пост
# 489
Здравейте на всички и добре дошла наsoleil ще стискаме палци да устискаш и аз се чудех дали ще издържа и 5 дни но днес ми е вече 13-ти ден макар да ми е все по-трудно но сърце не ми дава да плюя на волята си досега а и като видиш добрите резултати не само на килограми а и освежена кожа и ти като цяло се чувстваш като преродена и кипяща от енергия и ще устискаш newsm10
Днес както казах ми е ден 13 фатален и съм пак минус 200 грама.Досега след първите 4 дни в които свалях усилено после си свалях все по 100 или 200 грама само при пълнолуние свалих към 500-600 грама но тогава пих само фреш.Лек усмихнат и успешен ден на всички ви  bouquet
Виж целия пост
# 490
Добре дошла soleil  bouquet

Ще си даваме стимул и ще устискаме. На мен днес ми е по- трудно и не толкова глад да ме мъчи, а не се чувствам добре. Главата ме боли и ми се вие свят. Надявам се да свикне скоро организма ми и нататък да ми е по- леко.
Иначе цяло кило за един ден, знам че после ще има задържане, но за сега резултата ми харесва и ме крепи.
Виж целия пост
# 491
vangobi дано бързо ти отмине това състояние и аз на втория ден спах до обяд и бях отпаднала но явно си е нормално после ще се чувстваш прекрасно и браво за сваленото кило утре още едно Rolling Eyes
Виж целия пост
# 492
Мога ли наред с плодовете вместо мед да приемам разреден кленов сироп с вода и лимон? Благодаря  Simple Smile
Виж целия пост
# 493
Здравейте присъединявам се към Вас. Днес ден 1- ви . Миналия месец нещо не устисках, да се надяваме този път да успея Simple Smile
Виж целия пост
# 494
Добре дошла на krasavica_t.
Ставаме повече и по- силни Grinning. Днес определено се чувствам по- добре, не съм се мерила и продължавам стриктно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия