Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 47

  • 40 178
  • 740
# 420
Doli,яла съм само 2 ябълки големи  и 2 пъти билков чай с малко мед и резен лимон ..легнах да поспя и ми помина - сега съм добре, не знам на какво се дължеше това- може би ,защото днес не съм посещавала тоалетната...
Виж целия пост
# 421
Напълно е възможно организма да реагира така стресово при наличие на повече токсини,почивай си повече първите дни и пий повече течности...Ходенето до тоалетна също е много важно,ако не става,вземи нещо разхлабващо
Виж целия пост
# 422
Напълно е възможно организма да реагира така стресово при наличие на повече токсини,почивай си повече първите дни и пий повече течности...Ходенето до тоалетна също е много важно,ако не става,вземи нещо разхлабващо
Това е и моето мнение  Peace. Освен това е задължително ходенето до тоалетна всеки ден, тъй като иначе организма реално няма как да се чисти пълноценно. Купи си Лаксена и пий по едно хапче вечер, когато закъсаш. И яж повече плодове първите дни. 2 ябълки и 2 чая са малко.
Maryse, след 7 дни на плодове поне 4 дни трябва да се захраниш, преди да включиш животински храни. Това е доста голям стрес за организма.
Днес успешен 22 ден и той е последен. Резултатът в кг. - утре сутринта  Laughing.  Чакам си с нетърпение утре заветната краставица, така ми се е дояла Simple Smile
Виж целия пост
# 423
Мерсии, ще си купя лаксена или чай от сена за всеки случай Simple Smile
Виж целия пост
# 424
Здравейте, плодоранкии Hug Днес, ден 4-ти -2кг, което е много като се има предвид, че съм предимно на круши (които са калорични) и снощи към 23.00 изядох 3 кивита Embarassed не бях гладна, но вкъщи беше пълно с вкусотийки и за да не прегреша си ги хапнах. Не съжалявам, предвид резултата. Вие къде се губите???? Hug
Виж целия пост
# 425
- 2 кг за 4 дни е супер  Wink аз съм 2 ри ден и се чувствам добре,малко съм гладна де ,но ще свикна  Laughing нямам кантар,затова не мога да си следя килограмите ,но се надявам след повечко време да си проличи..успех на всички плодуващи
Виж целия пост
# 426
По-добре без кантар! По дрешките ще си проличи, спокойно. Аз като имам и постоянно съм на него. Close и някой път ме разтройва...  Laughing Hug
Виж целия пост
# 427
Естествено след хубавият резултат, трябваше да прегреша #Cussing out #Cussing out #Cussing out Ужасна съм, наистина! Снощи късно изядох 2 шоколадови бонбона 3,4 солетки и един банан #Cussing out и днес +1 Close Много ме е яд! Но продължавам, минало е вече Cry
Виж целия пост
# 428
Спокойно ,Нанни..1 кг не е много ,просто продължавай откъдето си спряла и се мотивирай ,че не си струват такива прегрешения за сметка на хубавата фигура и здравето : ))
Виж целия пост
# 429
nowhere, май само с теб ще се подкрепяме Hug абсолютно, не си струват, още снощи легнах ядосана и днес цял ден..Днес сутринта един фреш, на обяд 2 мандаринки и за "вечеря" пак един фреш и до тук, за днес.Simple Smile Утре ще видим дали сме махнали този 1кг #Cussing out
Виж целия пост
# 430
     Здравейте, момичета от днес и аз се включвам към плодовата групичка.  bouquet
От много време започвам, но все се провалям. Embarassed Дано сега с вас се справя. Смятам първите три дни да хапвам повече плодове, а после ще ги намаля. До сега - една ябълка, три мини мандаринки и един литър вода с лимон и мед.
     Успешен ден на всички!!! Hug
Виж целия пост
# 431
Здравейте, плодчета!
Виждам, че групата се разраства  Hug. Успех на новодошлите.
При мен захранването върви с пълна сила. Вече ми е 4-ти ден и остават само 16  Grinning. От утре се включват и любимите ми препечени филийки, та нямам търпение за тях.
Равносметката до тук е -7,8 кг, предоволна съм, преизпълних си плана.
Усмихнат, плодов и минусов ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 432
Здравейте, момичета!
Как върви плодуването? tzvety26 браво на теб, много добри резултати, дано и аз да успея. Малко съм разочарована, за 2 дни само 1 килограм.  Embarassed Друг път при разтоварване първите дни съм сваляла 1 - 1,5 кг. на ден. Но това не ме отчайва, продължавам напред!
Успешен ден на всички !!!  bouquet
Виж целия пост
# 433
Здравейте,нямах интернет затова не съм писала,а и развалих режима Sad от днес го започвам отново..най-трудно ми е да не пия кафе с мляко-пристрастена съм към него,а и се чудя след запранването като започна пак да го пия редовно как ще реагира организмът ми?
Виж целия пост
# 434
Здравейте на всички плодуващи с здрава воля,от вчера и аз при вас с надежда за 20 дни плодуване и 20 дни захранване.В последните 2 години качих 20 кг. и целта ми е да ги сваля и да си пречистя организма естествено.За сега се справям добре вчера ядох малко пъпеш две круши и един банан едно кафе с мед един чай с лимон и мед и над един литър вода.Знам че трябва да пия повече вода но ми е доста трудно и си сипвам постоянно в една чаша и колкото пъти я погледна се наливам.Сутрин вместо чай пия топла вода с половин изтискан лимон и понеже било много полезно мисля това да ми остане като навик дори след плодуването. Искам да ви питам понеже в по-предна ваша тема четох че някой беше писал че сутрин пие половин супена лъжица куркума с половин супена лъжица кориандър и щипка черен пипер и това пречиствало организма и се чудя ако пробвам дали пречи на плодуването да се пият подправки или да изчакам след това.Почвам от 86 кг и за мое голямо учудване днес съм минус 1,5кг но предполагам че е защото съм в края на цикъла си и изхвърлям течности.Пожелавам много воля и успех на всички и ще се радвам да се подкрепяме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия