Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 47

  • 40 178
  • 740
# 435
Здравейте и аз се включвам в групичката от днес, мислех да започна от 15.11, откогато започват постите, но тази сутрин реших че няма какво да чакам, време е да се взема в ръце.Плановете ми са за 20 дни плодове и сурови ядки, но като се отчитам няма да споменавам за ядките, да не дразня и обърквам останалите, но аз съм си решила че ще си ги хапвам за разнообразие.Надявам се че ще издържа и след това бавно захранване :о:мисля да изкарам постите т.е до 24.12 да ми е като захранване PraynigДано да се съберем голяма групичка и да се подкрепяме, че няма да е лесно
Виж целия пост
# 436
И аз утре се присъединявам към вас.Опитвам да мина на вегански начин на хранене,затова ще забравя за меда-само вода,чай и плодове.Успех на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 437
ехеее браво че ще се подкрепяме кой с ядки кой без мед важното е да сме слаби и здрави,а с колко кила се борите момичета?
Виж целия пост
# 438
Здравейте, плодчета! Днес 10-ти ден захранване, малко се поо....х вчера, че бяхме на кръчма и ядох леко овкусена салата от зеле и моркови  Embarassed. Но днес кантара не го индикира, пък и то е време вече да почна малко сол да ползвам. Още 10 дни останаха и временно ще ви напусна.
Успех на всички нови момичета  Hug
А по въпроса за килограмите - ако не кача нищо след това завъртане, ще имам да свалям още 12.
Виж целия пост
# 439
Добро утро!Честит Празник на всички!
Днес съм в редиците на плодуващите;менюто е ябълки,вода,зелен чай.
Успешен ден и нова седмица!
Виж целия пост
# 440
Добро утро и от мен, днес почвам четвърти ден и съм минус 3,200 кг. което много ме учудва защото аз постоянно пазя диети и то доста строги но такова усилено отслабване не съм имала досега. Винаги съм наблягала и съм отслабвала бързо с белтъчно хранене но напоследък забелязах че не ми действа както преди бързо и ефективно и затова реших да пробвам с плодове а и да си призная правим опити за бебе с съпруга ми и нещо не се получава и реших да се пречистя.Вчера намерих за онлайн четене книгата на Лидия Ковачева и я прочетох на един дъх и страшно се запалих по съветите ѝ. Сега съм повече от убедена че ще изкарам до край и дори искам да променя начина си на хранене обстойно.Вчера хапнах една круша половин банан и половин ябълка но имах доста болки в стомаха и газове и незнам това от плодовете ли е или от пречистването.Чудя се днес дали да не си взема ананас и киви че и без това ми писна от ябълки и круши но пък досега за мое учудване си ходя редовно до тоалетна дори често и ме е страх от ананаса и кивито да не стане обратното.Вие какви плодове ядете и как сте с тоалетната?
Пожелавам ви лек и приятен ден и лесно гладуване 1swing
Виж целия пост
# 441
Добро утро от мен! Аз засега само чета, но имам намерение да започна и аз плодчетата. Имам за сваляне едни 5 кила, а и някои здравословни проблеми и хем ми се иска да пробвам, хем ми се вижда трудно! Надявам се да успея, ще следя и ще пиша за резултати!
Виж целия пост
# 442
Здравейте!
И аз съм тук от днес...мисля да направя 21 дни и захранване пак около 20 -тина,като ще съчетая с постите и така или иначе няма да хапна месо до 25.12
Такъв дълъг режим не съм правила,ще видим какъв ще е резултата и дали ще го издържа  Naughty
Почвам с 63 кг.при ръст 162 см.,ще видим какво ще се получи,но лично аз се надявам на поне - 6 -7 кг. след приключване на плодовата фаза...а,като цяло на - 8 - 9 кг.след целия режим... Praynig
Решила съм да се тегля мах.веднъж седмично,но ще пиша всекидневно  Wink
Та,днес съм на ябълки,пия и кафе - черно.
Успех на всички!
Виж целия пост
# 443
ехоооооо как сте днес, на мен ми е ден пети и съм 82,500кг. с глада се справям през деня но вечер ми е доста зор когато всички сме си вкъщи и всеки сяда пред телевизора кой с чипс кой с пуканки или вафли и понеже само аз имам проблем с теглото вкъщи няма как да тръгна да им се карам ноооо се изтърпя някак,в книгата на Лидия Ковачева пише че са възможни кризи като обриви прилошаване болка и отпадналост.Ще споделите ли вие какви промени имате и как се чувствате?Аз първия ден имах само глад втория ми беше отпаднало третия имах газове и болки в стомаха а четвъртия ми се случи нещо дето не ми се е случвало досега целия език ми се изприщи и поду и каквото и да хапна ми щипеше и все едно ям много люто чушле и предполагам че е от пречистването newsm78
хайде лек и успешен ден Crazy
Виж целия пост
# 444
ехоооооо как сте днес, на мен ми е ден пети и съм 82,500кг.
Това значи -3,5 за 4 дни ,нали?Ами,браво!Аз никога не съм постигала такива резултати...
Езика ти се е обложил,това е съвсем нормално и даже е хубаво,в книгите пише ,че е признак на чистене на организма...Продължава няколко дни,като започва да се връща към нормалния си вид от върха към основата/ако не се лъжа.../
При мен е втори ден,нямам никакви признаци на дискомфорт ,освен,че още съм доста гладна...
Карам на ябълки основно...
Виж целия пост
# 445
оле и на мен втория ден ми беше много гладен но пии повече чайчета с повечко мед и лимон и се преживява а за обложения език знам но си мислех че това означава просто да стане бял а незнаех че боли и днес ми е малко чувствителен но ще мине,аз хапвам повече круши но вече намалих плодовете драстично ям само един на обед и един вечер но не ми се яде повече но това не значи че не ми се ядат други неща Embarassedа килата ги свалих за 4 дни но спрях да свалям явно съм имала доста вода за изхвърляне четох някъде че мазнините почвали да се махат на 8 ден.
Виж целия пост
# 446
Плодовете трябва да са ти повече,като ги ограничаваш не значи,че ще почнеш да сваляш повече.Те са необходими и за добра перисталтика/важно е да ходиш всеки ден/.След 8 ден започва чистене на органите,а мазнините в по-късен етап
Виж целия пост
# 447
Знам Doli че плодовете трябва да са повече но не ми се ядът и наблягам на водата и чая а можеш ли да ми кажеш къде да прочета етапите на чистене на организма на кой ден какво се чисти защото рових в нета но попадам само на една статия на доктор Емилова която не е подробна, а на мен по принцип целта не са ми килограмите а пречистването но и килограмите са ми доста в повече така че е добре дошло Laughing
Виж целия пост
# 448
http://sun-bg.com/103/d-r-verginiya-georgieva-s-gladuvaneto-chis … esa/#.UoOIT9K8BUE
Виж целия пост
# 449
МЕРСИИИ newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия