Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 47

  • 40 178
  • 740
# 450
+1
Виж целия пост
# 451
Здравейте,момичета!Присъединявам се и аз към вашите редици.Боря 10–13кг,наследство от трета бременност.През какви ли не диети преминах за 3 г.,смъквам 5 кг,качвам 7 след това....Плодувала съм преди години.Та ,така,започнах вчера от 73 кг,днес съм 71.500 Hug.Мисля като за начало 10 дни....ще видим.Успешен плодов ден,момичета  bouquet!
Виж целия пост
# 452
добре дошла sisi_35и дано този път имаме много воля и успехи,аз тази сутрин съм 82,200 свалям бавно но славно Laughing вчера по едно време следобед както готвех едни вкусотиики така осверепях че бях готова да се налапам с каквото ми падне но изядох един банан и пих много вода и премина,така става всеки път когато съм на диета и то точно когато сваля няколко килограма и почна леко да задържам и се отказвам но този път устоях newsm44
езика още ми е обложен и имам горчилка в устата но няма как иначе в тоалетната съм редовна слава богу.Лек ден на всички  bouquet
Виж целия пост
# 453
Мий си по-често зъбите, търкай и езика...много е неприятен и миризлив този налеп,но пък е и показател за изчистване...
При мен беше от началото до края,/при първото ми 40дневно плодуване/,в началото беше бяло,после жълто и после кафяво-черно ooooh!
 Накрая езика стана приятно розов  Grinning
Виж целия пост
# 454
Doli кога си правила 40 дневно гладуване не е ли множко или имаш в предвид 20 дена гладуване и 20 дена захранване.Мия си зъбите постоянно но езика не смея да го търкам че ме боли още.А се чудя понеже си правим бебе и пиех фолиева киселина и като почнах гладуването я спрях дали да не я почна пак пречи ли на лечението или просто този месец да не правим бебе да отложа то не че баш сега ще забременея но и аз не знам. newsm78
Виж целия пост
# 455
През 2007г. беше първото,дори 40+ само плодуване....аз трудно започвам и трудно приключвам,в смисъл,че ми е много леко и приятно като съм на плодове и не ми се минава пак на нормално хранене...Това лято отново направих едно дълго,никакъв проблем не беше за мен...сега се настройвам за едно поне 20 дневно преди новогодишните празници.
Аз мисля,че няма проблем да си продължиш с фолиевата к-на/аз си я приемам и без да ми е назначена/,а относно опитите за бебче,продължавай,но не го мисли много.Много бебета се зачеват точно след такова пречистване с плодуване,факт е. Успех   bouquet
Виж целия пост
# 456
Благодаря Doli аз разглеждах и други форуми за жени които се опитват да заченат и там си е истински терор всеки ден мерене на базални температури правене на изследвания следене на всеки симптом тестове за овулация за бременност графики и хиляди тревоги и нерви и се бях вкарала в този филм но ми костваше много нерви и реших че всичко е в мои ръце и спрях с с всякакви тестове и графики и правене на секс под час и тем подобни глупости и реших да се отдам на себе си и да помогна на тялото си а другото е божа работа.Питам те но ако желаеш не ми отговаряй много ми е интересно поради каква причина почна да гладуваш и какви ползи забеляза в себе си освен че е леко на стомаха и как се справяш когато много пригладнееш newsm78
Виж целия пост
# 457
В началото го правих заради повечето килограми,след години и заради някои здравословни проблеми,които си създадох от лични проблеми,нерви,стрес,а и от годинките вече...Не че съм в норма сега с кг.-те,но това е моя режим,най-лесен и вкусен/обичам плодове/,с невероятен бърз ефект вътрешен и външен.Чувстваш се цялостно чист,лек и щастлив  Heart Eyes
Когато съм имала пристъпи на глад/много рядко/си хапвам сушени плодове или пия повече фрешове,а плодовете никога не меря,но повече от 1,200-1,500кг. ест.не мога да изям/с изключение на диня,там прекалявам/
Виж целия пост
# 458
Добро утро момичета днес нямам минуси на кантара но се чувствам прекрасно,с глада се справям но вечер ми е много трудно.Днес мисля да карам на фреш портокал че ми писна от круши,а се чудя може ли да се ядът печени ябълки например или всичко трябва да е сурово  newsm78
Doli хубаво е че си открила режима за себе си а и това че и лекува е голям стимул всъшност това за мен е най-големия стимул иначе толкова глад не бих издържала. doh
Виж целия пост
# 459
Аз съм яла печени плодове и тиква,но по малко и рядко.Също сок от тиква,настъргана с мед и лимон.Може и смути да си приготвяш,в блендер слагаш вода,плод и някакви зелении/спанак,марула,магданоз,копър/.Всичко се пасира до гъстота на боза и се заменя някое хранене с него.Много засища,а и според метода на д-р Емилова от скоро е въведен и разрешен по време на режима
Виж целия пост
# 460
Здравейте, момичета!  Hug Все повече ставаме. Браво на всички.
Доли,много обичам като пишеш. След толкова гладувания все си мисля, че всичко знам, ама винаги в постовете ти има по някоя идейка, която мога да си открадна  Heart Eyes
Моят отчет е твърдо 10 кг. Аз пообърках малко захранването и моля за съвет как да продължа, че това до сега не го бях правила. От 20 дневно захранване (с повторение на всеки ден по 2 пъти) стигнах до 11 ден и някакъв гаден грип ми докараха децата, който изкарах сравнително леко, но 2дни бях само на вода и чай. Вчера включих и плод и от днес пак се захранвам и се чудя дали да направя 7 дневно захранване абсолютно отначало или да продължа старото, откъдето бях стигнала. Аз по-към първия вариант клоня, ама...
Виж целия пост
# 461
И двата варианта стават  Peace
Виж целия пост
# 462
Доли   bouquet. Ще си изкарам 7 дневнототогава, че някак по-ми е на сърце.
Много минуси днес, момичета!
Виж целия пост
# 463
Здравейте момичета!Записвам се и аз.Днес е първият ми плодов и постен ден.Много силно се надявам да издържа поне част от постите на плодове Praynig Успех на всички!
Виж целия пост
# 464
Doli a настърганата тиква сурова ли я ядеш защото досега несъм чувала да се яде така и как плодове със спанак и копър не е ли гадно,аз обичам всякакви зелении особенно спанак обожавам но с плодове немога да си го представя.одеве видях в магазина едно мнооооого хъбаво узряло бяло грозде и си взех едно кило и днес ще съм на него,естествено няма да го изям цялото че само от няколко зрънца се заситих.днес забелязах нещо удивително и това ме мотивира още повече,аз използвах флуцинар в продължение на 10 години постоянно по лицето защото имам себорея и постоянно се лющя като прасе и като я спра става страшно но от няколко месеца се реших и съм спряла да се мажа но от тогава кожата ми е адски суха и се посбръчка но се мажа с кремове постоянно и карам някак,та от флуцинара ми излязоха още преди години спукани капиляри по бузите и аз винаги ходя с фондъотен че не ми харесва червенината и тая сутрин забелязах че на едната буза са изчезнали а на другата където бяха повече са останали малко.аз хич и несъм се надявала на това и знам че трудно се махат по принцип,майка ми имаше и ходи преди няколко години да и ги махат с ток и имаше резултат но малко и после пак се появиха,има и други неща които забелязвам че се подобряват и това много ме стимулира newsm44
добре дошла на LLoRRaa и хубав ден на всички  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия