Томболи,игри,конкурси,награди и подаръци,анкети-15

  • 48 454
  • 731
# 390
На чиото какво става 15 бележки и нищо,в колко спечели?  #Cussing out  Sad
Около 16:41 май беше. И аз колко номера гърмях, докато стане...

И аз влизам всеки ден в нескафе, но отново и отново забива. Как успявате да печелите в полунощ, когато сайтът е толкова зает - действа много бавно, като натисна "Изпрати" не реагира три минути  ooooh!
Виж целия пост
# 391
То на сайта на кафето вече хич не е възможно да се играе:-(
Виж целия пост
# 392
То на сайта на кафето вече хич не е възможно да се играе:-(

Става все по-популярно.  Wink 

И все пак има ли някой спечелил от един и същ телефон еднакви награди? Започвам да се питам защо не печеля - дали е защото вече имам награда или е от навалицата?  Grinning  При мен спечелените кутии са от различни номера.
Виж целия пост
# 393
поне една кутия да бях спечелила щях да се радвам много  .... все цъкам цъкам и не става. хората се спукват да печелят портомонета кутии карти . аз с моя късмет нъцки Rolling Eyes
Виж целия пост
# 394
поне една кутия да бях спечелила щях да се радвам много  .... все цъкам цъкам и не става. хората се спукват да печелят портомонета кутии карти . аз с моя късмет нъцки Rolling Eyes
И аз така не си само ти. Wink
Виж целия пост
# 395
сутрнта сайта на 3 в1 беше много бавен но аз търпеливо изчаках и хоп честито спечелихте кутия от първия път   bouquet
Виж целия пост
# 396
сутрнта сайта на 3 в1 беше много бавен но аз търпеливо изчаках и хоп честито спечелихте кутия от първия път   bouquet
Браво.Честито от мен
Виж целия пост
# 397
преди седмица ми звъняха -анкета, къде сте пътували и т.н.
вчера ми се обадиха, че съм била от печелившите , поканиха ме утре на някаква промоция в пловдив и ми продиктуваха код
агенцията беше HMS или нещо подобно
някой чувал ли е за подобно нещо  newsm78
Виж целия пост
# 398
преди седмица ми звъняха -анкета, къде сте пътували и т.н.
вчера ми се обадиха, че съм била от печелившите , поканиха ме утре на някаква промоция в пловдив и ми продиктуваха код
агенцията беше HMS или нещо подобно
някой чувал ли е за подобно нещо  newsm78

Да случи ни се същото преди месец. Правят ти промоция на нов начин за почивка и ти предлагат на по-ниска цена някаква дестинация.
Виж целия пост
# 399
magism мислех че е някаква измама
разкажи повече ако може
виж какво открих в нета http://btvnews.bg/bulgaria/spechelena-po-telefona-ekskurziya-vka … tliite-v-trg.html
Виж целия пост
# 400
magism мислех че е някаква измама
разкажи повече ако може

И ние отидохме с недоверие. Презентацията беше в хотел Експо. Показват по-нестандартен начин на почивка. Т.е. не да си избереш дестинация и да отидеш да почиваш, а да си купиш. Или купуваш си примерно дадено място за определено време през годините и после си го разменяш с друго, което някой друг си е купил. В цялата система има много такива места и можеш да си разменяш постоянно. Общо взето схемата е такава и това им е целта да разпространят този начин на почивка. Накрая ти предлагат по-евтина оферта. На нас ни предложиха почивка на остров Тенерифе за 7 дни, мисля, че беше само със закуска за 850 лева, като в цената не се включва транспорт. Не те задължават да си купиш пакета, решението си е твое. Правят малък подарък като моят беше комплект за педикюр.
Интересно ни беше от къде бяха взели телефона на мъжът ми, но така или иначе не разбрахме. Дано съм била полезна.  Peace
Виж целия пост
# 401
magism мислех че е някаква измама
разкажи повече ако може
виж какво открих в нета http://btvnews.bg/bulgaria/spechelena-po-telefona-ekskurziya-vka … tliite-v-trg.html

Леле има прекалено много съвпадения. Бяхме поканени няколко семейства, но отидохме две. Ние сметнахме, че като си купим самолетните билети и останалите разходи за момента не можем да си го позволим и отказахме, но от тях разбрахме, че другото семейство са приели. Но сега като прочетох тази статия добре, че сме се отказали, въпреки, че не сме и толкова доверчиви да приемем.  Laughing
Виж целия пост
# 402
Хайде, радвайте се!  Laughing

Скрит текст:

Карат ги куриерите с коли. Първо ми се обадиха по телефона за да уточним час.

Таня67, 10бр 3 в 1 от кутията-вкусотии не са от промоционалните, нали?
Виж целия пост
# 403

Таня67, 10бр 3 в 1 от кутията-вкусотии не са от промоционалните, нали?

от старите пакетчета са  Sad
Виж целия пост
# 404
Таня67, 10бр 3 в 1 от кутията-вкусотии не са от промоционалните, нали?

Не са. Те и промоционалните са по 12 пакетчета в плик. Ако на някого му трябват - в момента в Била са по 2,69 лв.

Видях в Пикадили, че кутиите с детски зърнени закуски на Нестле участват в томбола за колело.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия