ФДТ и бази за грим и перфектен тен - 17

  • 64 901
  • 724
# 135
Днес пробвах Шанел Виталюмиер Аква и YSl Touch Elat, много съм доволна и от двата, много са близки като ефект, но YSL за мен е по-добър - малко по-добро покритие, по-овлажняващ, кожата е по-блърната и не на последно място - в много по-хубава опаковка с помпа, за разлика от Шанела, който е в отвратителна пластмасова квадратна туба, от която е неприятно да го изсипваш на ръката си и задължително трябва да го разклатиш. Аз забравих и в резултат си ливнах бежава вода върху ръката. Взех тестери на тези два ФДТ, също така на аналогичен продукт на ЕЛ -
Invisible Teint fluide, както и от Шанел Виталюмиер. Така след няколко дни ще взема решение какво да купя.

Виж целия пост
# 136
Дами, препоръчайте, моля ви, база за фдт хай клас, свиваща порите. Мерси!

И коректор и хайлайтер - може и по-нисък клас. Досега не съм ползвала, а искам да пробвам.
Виж целия пост
# 137
Момичета, а какъв най-светъл цвят на пудрата-ФДТ Clarins Skin Illusion loose powder foundation се предлага в БГ?
Виж целия пост
# 138
Момичета, а какъв най-светъл цвят на пудрата-ФДТ Clarins Skin Illusion loose powder foundation се предлага в БГ?

107
Виж целия пост
# 139
Благодаря за светкавичния отговор!  Hug
Това означавали, че има 109 - Wheat? Аз съм много бяла с розов подтон и всичко предлагано все ми е по-тъмно от необходимото... Confused
Виж целия пост
# 140
Благодаря за светкавичния отговор!  Hug
Това означавали, че има 109 - Wheat? Аз съм много бяла с розов подтон и всичко предлагано все ми е по-тъмно от необходимото... Confused

Сигурно, не знам.
Видях, че зареждат от 107 нагоре (както и при всички останали фон дьо тени на Кларинс) и се отказах да гледам повече. Единствено леко пробвах на ръка 107, но както и си знам, беше ужасно тъмно за мен. От тази марка винаги взимам 103, дори и то понякога ми е тъмно.
Виж целия пост
# 141
Благодаря ти много!   bouquet
Виж целия пост
# 142
Здравейте, нова съм тук и ако някъде е написано, ме извенете че питам отново, но ме интересува къде във Варна продават МАС  Simple Smile
Виж целия пост
# 143
Здравейте, нова съм тук и ако някъде е написано, ме извенете че питам отново, но ме интересува къде във Варна продават МАС  Simple Smile

Никъде.
Виж целия пост
# 144
Здравейте, нова съм тук и ако някъде е написано, ме извенете че питам отново, но ме интересува къде във Варна продават МАС  Simple Smile

Само в София има магазин на МАС Peace В темата за МАС и Сефора има телефони на магазина,откъдето може да се направи поръчка Wink
Виж целия пост
# 145
Момичета,въпреки,че съм със супер мазна кожа много ми се иска да нося и аз теракотена пудра с блясък.Хайлайтър си намерих  след много търсене и проби,но той сякаш е прекалено лъскав и едър за цялото лице.От тестер пробвах номер 20 на теракотените пудри на Флормар.Видя ми се много естествена,но на луминисцентно осветление.Не знам как би било през деня,а и без да се допитам до вас не купувам вече нищо!
Много моля,ако някой е ползвал тази пудра да ми каже как е през деня.Блести ли много,подчертава ли порите,личи ли много?Само да не е като хайлайтер...
Виж целия пост
# 146
Момичета,въпреки,че съм със супер мазна кожа много ми се иска да нося и аз теракотена пудра с блясък.Хайлайтър си намерих  след много търсене и проби,но той сякаш е прекалено лъскав и едър за цялото лице.От тестер пробвах номер 20 на теракотените пудри на Флормар.Видя ми се много естествена,но на луминисцентно осветление.Не знам как би било през деня,а и без да се допитам до вас не купувам вече нищо!
Много моля,ако някой е ползвал тази пудра да ми каже как е през деня.Блести ли много,подчертава ли порите,личи ли много?Само да не е като хайлайтер...


какъв хайлайтер? и аз си търся, но нямам никаква представа какъв да пробвам.
Виж целия пост
# 147
Здравейте, нова съм тук и ако някъде е написано, ме извенете че питам отново, но ме интересува къде във Варна продават МАС  Simple Smile

Само в София има магазин на МАС Peace В темата за МАС и Сефора има телефони на магазина,откъдето може да се направи поръчка Wink

Много ти благодаря за инфото !  Simple Smile Ще разгледам темата Wink
Виж целия пост
# 148
събирам мнения за фотодерм пудрата на Биодерма .Покривна ли е , матира ли добре , как се държи в жегата , може ли да се ползва самостоятелно, създава ли излишни проблеми на и без друго проблемни кожи ?
За това става въпрос
Виж целия пост
# 149
събирам мнения за фотодерм пудрата на Биодерма .Покривна ли е , матира ли добре , как се държи в жегата , може ли да се ползва самостоятелно, създава ли излишни проблеми на и без друго проблемни кожи ?
За това става въпрос


Подобната на Avene е в пъти по-добра.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия