ФДТ и бази за грим и перфектен тен - 17

  • 64 913
  • 724
# 195
B & C, кой номер ползваш и става оранжев? newsm78
Аз ползвам вече втора опаковка номер 50 и не забелязвам да променя цвета си.
Виж целия пост
# 196
Търся ФДТ, който да е подобен на Maxfactor 3in1, но да не става оранжев.
Кой ФДТ бихте ми препоръчали?
Анти блемиш солюшън на Клиник е подобен,но с по-лекичко покритие,не е чак толкова матиращ и стои по-незабележимо.
Евърластиг на Кларинс е 2 пъти по-тежък и матиращ,но може би с едно по-пестеливо нанасяне да се доближи и той до 3в1.
Дано да съм била полезна!
Виж целия пост
# 197
Търся ФДТ, който да е подобен на Maxfactor 3in1, но да не става оранжев.
Кой ФДТ бихте ми препоръчали?
Анти блемиш солюшън на Клиник е подобен,но с по-лекичко покритие,не е чак толкова матиращ и стои по-незабележимо.
Евърластиг на Кларинс е 2 пъти по-тежък и матиращ,но може би с едно по-пестеливо нанасяне да се доближи и той до 3в1.
Дано да съм била полезна!

За Анти блемиш съм съгласна, но за Евърластинг - не.
Ползвам по една помпичка за цялото лице, че и ми остава. Въобще не усещам да ми тежи, както между другото ми се се случвало с въпросния Максфактор 3 в 1. Евърластинг матира, но не прекалено, не стои "плоско". Мисля, че с едно пестеливо нанасяне, както е писала Звезделина, биха се получили нещата при B&C.  Peace


LOSHKA, аз съм ползвала 40 и 45 и двата става оранжавеещи известно време след нанасянето.
Виж целия пост
# 198
Ако имате впечатления за този фдт , моля да ги споделите http://www.jeandarcel.bg/481-%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%BB%D1%8F%D0%B … %D0%B5%D0%BD.html. От марката имам спирала и база за сенки, наистина са добри, но вчера на щанда им в аптеката видях този фдт и се колебая, а мостри казаха, че в момента нямат Sad
Виж целия пост
# 199
здравейте,каква база за сенки можете да ми препоръчате, никакви сенки не се задържат на клепача ми за повече от час,всичко се размазва и на нищо не приличам,пробвах една база на Sephora,имам и на Inglot,но никакъв резултат  Praynig Tired Face
Виж целия пост
# 200
Доволна съм от тази на Жан Дарсел, в друга тема четох положителни отзиви и за базата на Артдеко Peace
Виж целия пост
# 201
И аз съм чела в форума , че и други хора се оплакват от оксидиране на 3в1. За това го пропуснах.

 PraynigПрепоръчайте хубав коректор за прикриване на някоя друга пъпка ,  все не попадам на достатъчно светли  и използвам само Дермабленда на Виши нанесен с четката за коректор за по-голямо покритие   Blush
Виж целия пост
# 202
Доволна съм от тази на Жан Дарсел, в друга тема четох положителни отзиви и за базата на Артдеко Peace

Забравих да спомена,че и тя нямаше голям ефект,задържа малко повече,но в края на деня съм пак като посинена, възможно ли да е от сенките  Thinking
Виж целия пост
# 203
Да знаете къде мога да намеря този фдт,много добри отзиви има за него

Виж целия пост
# 204
здравейте,каква база за сенки можете да ми препоръчате, никакви сенки не се задържат на клепача ми за повече от час,всичко се размазва и на нищо не приличам,пробвах една база на Sephora,имам и на Inglot,но никакъв резултат  Praynig Tired Face
ArtDeco и HD базата на NYX. Първата се намира в България, втората - в интернет Simple Smile
Виж целия пост
# 205
PraynigПрепоръчайте хубав коректор за прикриване на някоя друга пъпка ,  все не попадам на достатъчно светли  и използвам само Дермабленда на Виши нанесен с четката за коректор за по-голямо покритие   Blush

aH~, аз си купих ето този:


Мила съфорумка ми го препоръча за под очите, защото другите ми изсушаваха прекалено. Ползвам го, обаче, и за прикриване на разни неща и се справя супер! Peace Стои си цял ден, предполагам, че минералния ФДТ го фиксира отгоре, но все пак е много траен. И най-важното - светъл е! Wink Аз съм много бяла и все ми е тъмно, каквото и да си намажа по лицето. Моя цвят е Fair, но то в БГ си се продават само 2 цвята, този е по-светлия.
Дано ти е от полза споделеното  Hug
Виж целия пост
# 206
Момичета, имам голяма молба към вас.  Тъй като не съм от София( живея в малък град), а имам нужда от нов фондьотен  ( ползвам Clinique Repairwear laser focus foundation Shade #07). Останало ми е количество, колкото да се гримирам не повече от 2-3 пъти. Има ли възможност, да изпратя пари на някоя от вас, за да ми го закупи и съответно - изпрати? Ще съм изключително благодарна Hug  bouquet
Виж целия пост
# 207
Lirena, нямам нищо против да ти изпратя ФДТ. Пиши ми на лични, да се разберем Wink
Виж целия пост
# 208
Мимита,  тези номера 40 и 45 от интернет ли си поръчвала?Тук се предлага от номер 50. Peace
Виж целия пост
# 209
Мимита,  тези номера 40 и 45 от интернет ли си поръчвала?Тук се предлага от номер 50. Peace

Да, от Англия са купувани.
Първо си бях купила от тук номер 50, но ми беше ужасно тъмен. После си поръчах 45 и той ми беше тъмен, та накрая се сдобих и с 40.  Laughing Той беше ОК, когато се нанесе, но след известно време ставаше оранжавеещ и много ме дразнеше. И ги зарязах.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия