SUPERNATURAL:I Need a (Supernatural) Hug

  • 31 315
  • 686
# 300
кои са тези на първата снимка? (джаред и жена му ги познавам разбира се)

да ви питам нещо? някой гледал ли е "да бъдеш човек"? някаква тема към него има ли,че не намирам?
Виж целия пост
# 301
Благодаря за пожеланията   bouquet . Да ви се връща тъпкано Hug Hug Hug .

Наваксвам сега с новините и снимките, и чета, че Падалеки очаквали второ дете. Ако е вярно - честито! Така се прави Peace .
Виж целия пост
# 302
И аз четох предположения, че Джен може да е бременна, заради начина, по който Джаред си е сложил ръката на корема и, а пък и като че ли се вижда някакво коремче.


Много са сладки заедно.


кои са тези на първата снимка? (джаред и жена му ги познавам разбира се)

Джейсън Момоа от "Игра на тронове" и Стивън Амелл от "Стрела"
Виж целия пост
# 303
Иска ми се да е вярно, да имаме поредна чудесна новина за SPN бебе. Нека Peace .

Снимка от сета:
Виж целия пост
# 304
Импалка, честит рожден ден със закъснение!  Hug Много здраве, щастие и прекрасни моменти! Hug

да ви питам нещо? някой гледал ли е "да бъдеш човек"? някаква тема към него има ли,че не намирам?

Има тема.
Виж целия пост
# 305
Честит Рожден Ден и от мен Импалке   bouquet Пожелавам ти много здраве, щастие, незабравими моменти и много усмивки  Hug Hug
Джен и Джаред са страхотни  Heart Eyes дано има ново бебче във голямото семейство на СПН  Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 306
Коремче не видях, но ми направи впечатление, че са и големички гърдите. Та може, може. Дай Боже  Grinning Тъкмо се сетих да питам, няма никакви снимки от дъщеричката на Дженсън, нали? И нищо не се е чуло след онзи туит на Данийл. Много искам да я видя вече  Heart Eyes
Виж целия пост
# 307

Джейсън Момоа от "Игра на тронове" и Стивън Амелл от "Стрела"


мерси! и стрелата значи познах дори с очила. играта на тронове не го гледам и май няма да го гледам.нещо по фентъзи май не си падам....освен,ако не съм разбрала правилно.
и на теб мерси:)

а на мен пък ми се вижда коремче и май наистина ще има бебе:)....а да видим:)
Виж целия пост
# 308
Бебе и Мистик,
Благодаря Hug и на вас!

Интервю с Джим Майкълс:

- Jim Michaels says that due to the fan response, Charlie won't be killed off. "Charlie is off limits."
 
- Jensen probably won't direct this season because he has a new baby.

- "We've never talked about bringing Adam back."

- Jody is alive. Linda Tran is less likely.

- No plans to bring the Samulet back, but they still have the prop and they know what it means to the fans.

- If they were going to bring back one long-dead character, it would be Gabriel.

И един смешен туит от "мама Тран":
Even tho' U drove me in crazy circles in the Impala 'til i nearly threw up, I'm  still wishing U a Happy Birthday xo,Mama Tran @jarpad

Виж целия пост
# 309
принцеса_Фиона, Троновете ми е в топ 3 на най-добрите сериали евър, заедно с The Walking Dead си делят първото място. Flutter

Извинете за спама. Blush
Виж целия пост
# 310
Джаред наистина ли чакат второ бебе??????
Виж целия пост
# 311




Виж целия пост
# 312
принцеса_Фиона, Троновете ми е в топ 3 на най-добрите сериали евър, заедно с The Walking Dead си делят първото място. Flutter

Извинете за спама. Blush

демек? да го гледам ли викаш?Simple Smile

и аз се извинявам за спама:)
Виж целия пост
# 313
Определено. Flutter

Flutter
Виж целия пост
# 314
У,сладури
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия