Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 394 731
  • 2 962
# 675
според мен са я изгонили защото е неграмотна  Joy нищо лично де  baby_neutral
Нищо лично, ама много се чудя как са наели теб, абсолютна козметично неграмотна, която нарича извивачката за мигли "инструментче за кърдене на мигли".
Шегувам се, изобщо не се чудя.  Joy
Ами лесно - не са ме наели, защото не съм и кандидатствала  Heart Eyes
Вярваме ти, нистина.  Heart Eyes
недей, аз съм собственика на де шели, от Русия ти пиша  bowuu г-жа Де Шели
Виж целия пост
# 676
Защото сигурно е дошло време да й плащат  Mr. Green
Вътрешните кадри, споделете, моля, като как е заплащането?
е стига де, наистина ми е интересно  Flutter кажи каква ти беше заплатата?
Очакваш аз да кажа ли?  Laughing Нещо си се объркала  Laughing
Виж целия пост
# 677
Защото сигурно е дошло време да й плащат  Mr. Green
Вътрешните кадри, споделете, моля, като как е заплащането?
е стига де, наистина ми е интересно  Flutter кажи каква ти беше заплатата?
Очакваш аз да кажа ли?  Laughing Нещо си се объркала  Laughing
беше за патиланците
Виж целия пост
# 678
http://www.bgrabotodatel.com/company.php?id_firm=9724
Виж целия пост
# 679
http://www.babyblog.ru/community/post/krasota/1712031
Виж целия пост
# 680
http://omode.by/kosmetika/2012/09/09/kosmetika-desheli.html
Виж целия пост
# 681
Явно не чета  въпросите на Оля Фрейдман: мениджър  в компания Душели към мен!    [HTTP://www.face  book.com/Friedman    Това,че не мажеш жените с козметика и не си чистачка във фирмата не те прави по чужда за темите, които засягаме тука Много странно ако имаш нещо да ми кажеш и питаш защо не ми звъннеш по телефона или да пишеш в ФБ. А относно това каква съм и колко и къде сам получавала като заплащане не ми е това целта да давам обяснение просто не обичам да ни правят на маймуни хора който живеят в България и се заканват на кой какво може да му се случи ако не си мълчи. Аз не съм от тези, дето си мълчат и се подмазвам. Видяла съм че има козметика и че не всяка кожа може да понесе всичко колкото и висок клас да е. Относно това дали се плаща добре във фирмата отидете и пробвайте аз лично с удоволствие бих работила там при друг вид обстоятелства и подбуди. Не ми е целта да си седя по цял ден да пиша и коментирам особено като зная красивата Оля каква е интелигентна и не цепи басма това ще значи, че няма да ми стигне цяла седмица да си споря с нея и да и отговарям.
Виж целия пост
# 682
Руска фирма зомбира българските потребители с козметика...

http://ivanvarbanovtv.blog.bg/lichni-dnevnici/2013/08/22/ruska-f … kozmetika.1141958
Браво на автора, но и без офиц. действия, според мен, е ясно, че от тази фирма и продуктите ѝ човек трябва да седи по-далече.

Напротив, все отнякъде трябва да се започне. Някой трябва да се заеме с тия мошеници и да им направи пълна ревизия на измамите и далаверите.
Ама така да ги подпукат, че да се чудят от къде им е дошло.
Ери, благодаря интересната статия  bouquet
Нека се пише и говори колкото може повече по случая, за да знаят момичетата/жените, които отиват там, с каква руска мафия си имат работа.
Колкото повече гласност,толкова по добре...
Виж целия пост
# 683
Обаче статията май е изтрита. Или поне на мен ми излиза началната страница на блога.
Виж целия пост
# 684
Обаче статията май е изтрита. Или поне на мен ми излиза началната страница на блога.

Действително я няма вече...странна работа...  Thinking
Виж целия пост
# 685
Обаче статията май е изтрита. Или поне на мен ми излиза началната страница на блога.

Чак сега аз забелязах,че е изтрита, понеже Ери и копи-пейстнала съдържанието й в постинга си и не бях цъкала на линка на блога...
Сърбят ме ръцете обаче, да пиша на автора на блога,за да го питам защо статията му за Де Шели вече я няма newsm78
Виж целия пост
# 686
Обаче статията май е изтрита. Или поне на мен ми излиза началната страница на блога.

Чак сега аз забелязах,че е изтрита, понеже Ери и копи-пейстнала съдържанието й в постинга си и не бях цъкала на линка на блога...
Сърбят ме ръцете обаче, да пиша на автора на блога,за да го питам защо статията му за Де Шели вече я няма newsm78

Личното ми мнение, че едва ли и той знае....може и да греша, не знам.
Обещавам утре да разпитам.
Виж целия пост
# 687
Хора, аз направо съм  шок. Главата ми не може да го осмисли, това чудо. Може да се повтарям и потретвам, ама освен,  да благодаря, че сте си направили труда да предупредите кандидат шараните, в това число и аз. Уж съм голяма тарикатка, ама като нищо щях да скоча в тигана.
Виж целия пост
# 688
Дали не е добре да се добави в заглавието на темата и името на фирмата - "Алфа Екотрейд" с която се представят напоследък newsm78
Виж целия пост
# 689
В интерес на истината, сигурна бях, че пробите за изследване, които са предоставили при проверката от РЗО, е била ....специална. Не са си направили труда да вземат пробата лично тия хора Tired.
А сега и изтритата статия в блога на журналист... Първата по рода си, между другото. Тия са доста опасни.
Тук обаче, май няма как да трият.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия