Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 394 724
  • 2 962
# 750
Тия добре са изходиха...тъкмо беше замряла темата.
Ама дано все пак пуснат този запис.
Такова мило отношение към потенциалните клиенти - записват си ги за спомен да им се радват после Laughing...
Виж целия пост
# 751
Здравейте всички. От самото начало чета темата и не мога да се начудя,как някои хора вярват на всичко което видят в Интернет пространството! Да започнем с въпросната госпожа "кафе с мед". Прочетете първият пост! Нейната приятелка която си е купила козметиката и е ДОВОЛНА, е дала нейният телефон! Забележете, че доволната приятелка не пише нищо негативно,а въпросната госпожа "кафе с мед" бълва огън и жупел. Сега да ви разкажа за госпожата "кафе с мед"-39 годишна,уж инженер по професия. Беше моя клиентка (аз съм въпросната консултантка с потрепващата двойна КОЖА и неизвестно как съм завършила консерватория)! Та въпросната госпожа,още с пристигането си в офиса,започна да се държи ужасно невъзпитано.Като начало заприказва останалите дами които чакаха да ги повикат и ги убеждаваше че ще чакат 2 часа,че по-добре да си ходят, да не се занимават с глупости! После демонстративно си извади някаква книга от чантата за да убиела времето. След 5 минути, се качи с мен в кабинета. Поканих я да дойде на огледалото и да ми покаже какво би искала да подобри в лицето си, при което тя застана в другия край на стаята,казвайки ми че не си познава лицето!!!!!!!!!!!Не си го била виждала,защото у тях нямало огледала!!!!!!! Аз естествено в първия момент не можах да повярвам, но на въпроса ми как така нямат огледала, тя отговори , че имали едно което било долу ниско,за да си гледала краката и дрехите дали са и ок. С много увещания тя най-накрая се приближи до "страшното" огледало. Погледна се и каза че си е добре. Можете да си представите колко "добре" изглежда жена на близо 40 години,която не се е грижила изобщо за лицето си,не го е виждала и освен с вода,с друго не го е почиствала.Както и да е.... След края на демонстрацията аз не и поисках да ми дава телефони на нейни познати,които да поканим (прецених, че няма смисъл да каним сектанти които отричат огледалата)и я изпратих ! След което разбрах, че тя дигнала скандал на рецепцията,защо не съм и поискала телефони,а на нейната приятелка съм поискала. Казала , че много държи да ме накажат за това и че не съм и провела демонстрацията като хората-изкарала съм я грозна и т.н. Всичко това мога да ви го докажа и даже мога да ви го покажа(има го на запис)!!!! Целият офис си умира от смях като го гледа! Та вие всички се водите по акъла на някаква сектантка, чието единствено желание е да стои по цял ден с ръце заровени до лактите в земята? Или на "богиня", която даже не е стъпвала в офиса, но хей така си чеше езика от скука? Та мили дами, помислете поне малко преди да вярвате сляпо на всичко което четете в интернета! А на въпросните дами които са се "отървали" само мога да кажа: ГРОЗДЕТО Е КИСЕЛО, ЗАЩОТО Е ВИСОКО !!!!!

 Shocked  rotfImbo smile3555  Без думи съм. И все пак - като чета как обсъждате един ваш клиент, си представям как обсъждате останалите.  Stop
Виж целия пост
# 752
Тия добре са изходиха...тъкмо беше замряла темата.
Ама дано все пак пуснат този запис.
Такова мило отношение към потенциалните клиенти - записват си ги за спомен да им се радват после Laughing...
Както има една приказка - из*раха се на пометеното Mr. Green ooooh! Crazy
А това със записите вече плаче за полицията Naughty
Виж целия пост
# 753
Тия добре са изходиха...тъкмо беше замряла темата.
Ама дано все пак пуснат този запис.
Такова мило отношение към потенциалните клиенти - записват си ги за спомен да им се радват после Laughing...

И аз това си помислих, записваш някой без да го предупредиш и после всички в купом го гледате и се смеете! То само това е в състояние да те откаже да отидеш на процедура. Такава антиреклама е този пост на Киселото  newsm62 , че си умрях от кеф, докато го чета  hahaha
Виж целия пост
# 754
записваш някой без да го предупредиш и после всички в купом го гледате и се смеете! То само това е в състояние да те откаже да отидеш на процедура. Такава антиреклама е този пост на Киселото  newsm62 , че си умрях от кеф, докато го чета  hahaha
Точно това се чудя - дали са толкова тъпи всичките тия, или впоследствие им дават някакви субстанции със странни странични ефекти Thinking
Виж целия пост
# 755
Здравейте всички. От самото начало чета темата и не мога да се начудя,как някои хора вярват на всичко което видят в Интернет пространството! Да започнем с въпросната госпожа "кафе с мед". Прочетете първият пост! Нейната приятелка която си е купила козметиката и е ДОВОЛНА, е дала нейният телефон! Забележете, че доволната приятелка не пише нищо негативно,а въпросната госпожа "кафе с мед" бълва огън и жупел. Сега да ви разкажа за госпожата "кафе с мед"-39 годишна,уж инженер по професия. Беше моя клиентка (аз съм въпросната консултантка с потрепващата двойна КОЖА и неизвестно как съм завършила консерватория)! Та въпросната госпожа,още с пристигането си в офиса,започна да се държи ужасно невъзпитано.Като начало заприказва останалите дами които чакаха да ги повикат и ги убеждаваше че ще чакат 2 часа,че по-добре да си ходят, да не се занимават с глупости! После демонстративно си извади някаква книга от чантата за да убиела времето. След 5 минути, се качи с мен в кабинета. Поканих я да дойде на огледалото и да ми покаже какво би искала да подобри в лицето си, при което тя застана в другия край на стаята,казвайки ми че не си познава лицето!!!!!!!!!!!Не си го била виждала,защото у тях нямало огледала!!!!!!! Аз естествено в първия момент не можах да повярвам, но на въпроса ми как така нямат огледала, тя отговори , че имали едно което било долу ниско,за да си гледала краката и дрехите дали са и ок. С много увещания тя най-накрая се приближи до "страшното" огледало. Погледна се и каза че си е добре. Можете да си представите колко "добре" изглежда жена на близо 40 години,която не се е грижила изобщо за лицето си,не го е виждала и освен с вода,с друго не го е почиствала.Както и да е.... След края на демонстрацията аз не и поисках да ми дава телефони на нейни познати,които да поканим (прецених, че няма смисъл да каним сектанти които отричат огледалата)и я изпратих ! След което разбрах, че тя дигнала скандал на рецепцията,защо не съм и поискала телефони,а на нейната приятелка съм поискала. Казала , че много държи да ме накажат за това и че не съм и провела демонстрацията като хората-изкарала съм я грозна и т.н. Всичко това мога да ви го докажа и даже мога да ви го покажа(има го на запис)!!!! Целият офис си умира от смях като го гледа! Та вие всички се водите по акъла на някаква сектантка, чието единствено желание е да стои по цял ден с ръце заровени до лактите в земята? Или на "богиня", която даже не е стъпвала в офиса, но хей така си чеше езика от скука? Та мили дами, помислете поне малко преди да вярвате сляпо на всичко което четете в интернета! А на въпросните дами които са се "отървали" само мога да кажа: ГРОЗДЕТО Е КИСЕЛО, ЗАЩОТО Е ВИСОКО !!!!!
Ох, много ме развесели Simple Smile Подецняваш аудиторията във форума. Кой ще повярва на човек, който пише тук от доста време и на някой, който се регистрира, за да изрази - меко казано - грубо позицията си  Mr. Green Мисля, че след поста ти и тези, които са имали желание да посетят процедурата ще се откажат, имайки предвид, че първо снимате, а после се и смеете и подигравате  newsm78 Да не говорим, че е и подсъдимо!
Виж целия пост
# 756
записваш някой без да го предупредиш и после всички в купом го гледате и се смеете! То само това е в състояние да те откаже да отидеш на процедура. Такава антиреклама е този пост на Киселото  newsm62 , че си умрях от кеф, докато го чета  hahaha
Точно това се чудя - дали са толкова тъпи всичките тия, или впоследствие им дават някакви субстанции със странни странични ефекти Thinking

Поне тези, които писаха определно не показват завиден капацитет, а и субстанциите, с които мажат многото "клиентки"  със сигурност им оказват влияние  Simple Smile
Виж целия пост
# 757
Здравейте всички. От самото начало чета темата и не мога да се начудя,как някои хора вярват на всичко което видят в Интернет пространството! Да започнем с въпросната госпожа "кафе с мед". Прочетете първият пост! Нейната приятелка която си е купила козметиката и е ДОВОЛНА, е дала нейният телефон! Забележете, че доволната приятелка не пише нищо негативно,а въпросната госпожа "кафе с мед" бълва огън и жупел. Сега да ви разкажа за госпожата "кафе с мед"-39 годишна,уж инженер по професия. Беше моя клиентка (аз съм въпросната консултантка с потрепващата двойна КОЖА и неизвестно как съм завършила консерватория)! Та въпросната госпожа,още с пристигането си в офиса,започна да се държи ужасно невъзпитано.Като начало заприказва останалите дами които чакаха да ги повикат и ги убеждаваше че ще чакат 2 часа,че по-добре да си ходят, да не се занимават с глупости! После демонстративно си извади някаква книга от чантата за да убиела времето. След 5 минути, се качи с мен в кабинета. Поканих я да дойде на огледалото и да ми покаже какво би искала да подобри в лицето си, при което тя застана в другия край на стаята,казвайки ми че не си познава лицето!!!!!!!!!!!Не си го била виждала,защото у тях нямало огледала!!!!!!! Аз естествено в първия момент не можах да повярвам, но на въпроса ми как така нямат огледала, тя отговори , че имали едно което било долу ниско,за да си гледала краката и дрехите дали са и ок. С много увещания тя най-накрая се приближи до "страшното" огледало. Погледна се и каза че си е добре. Можете да си представите колко "добре" изглежда жена на близо 40 години,която не се е грижила изобщо за лицето си,не го е виждала и освен с вода,с друго не го е почиствала.Както и да е.... След края на демонстрацията аз не и поисках да ми дава телефони на нейни познати,които да поканим (прецених, че няма смисъл да каним сектанти които отричат огледалата)и я изпратих ! След което разбрах, че тя дигнала скандал на рецепцията,защо не съм и поискала телефони,а на нейната приятелка съм поискала. Казала , че много държи да ме накажат за това и че не съм и провела демонстрацията като хората-изкарала съм я грозна и т.н. Всичко това мога да ви го докажа и даже мога да ви го покажа(има го на запис)!!!! Целият офис си умира от смях като го гледа! Та вие всички се водите по акъла на някаква сектантка, чието единствено желание е да стои по цял ден с ръце заровени до лактите в земята? Или на "богиня", която даже не е стъпвала в офиса, но хей така си чеше езика от скука? Та мили дами, помислете поне малко преди да вярвате сляпо на всичко което четете в интернета! А на въпросните дами които са се "отървали" само мога да кажа: ГРОЗДЕТО Е КИСЕЛО, ЗАЩОТО Е ВИСОКО !!!!!

Значи само като чета тези думи тука и съм напълно убедена, че няма да стъпя там-е обадиха ми се и ми записаха час, но само като чува не просто какво представлява ходенето там ами и какви ги говорят служителките там...Аз не мога да си представя,за да говори толкова грозно за клиентките си как ли се държи с тях пък на живо. Аз също работя с клиенти и точно от това знам ,че дори да ми дойде някой луд клиент се държа любезно (макар и да е трудно понякога) дет се вика за да не излагам фирмата, в която работя и защото имам поне елементарно възпитание все пак. Не мога да си представя да тръгна така да разправям па тая клиентка такава, пък онази нам си ква, пък ние ги гледаме на запис и се спукваме от смях...тва си е пълна липса на професионализъм и излагация на въпросната фирмаhahaha А относно видеото искам да питам с какво право записват клиентите си и това ли е всъщност целта на тези записи , цитирам думите на госпожата:"има го на запис!!!! Целият офис си умира от смях като го гледа! "
От прочетеното тук в предните страници се отказах да ходя там щото нямам нито излишно време нито излишни нерви да се занимавам с подобни хора вместо да правя нещо,което ми е приятно в това време. Но след като прочетох този пост и видях как говори тяхна служителка-злобно и нападателно ( и леко просто освен това) определено не просто няма да стъпя там ами и още е преди малко се обадих да кажа на две приятелки,които много оби4ат разни козметики и демонстрации ,да знаят ако някой ги викне там да не стъпват. Така че според мене служителката дето писа тук не само не защити фирмата си ,ами и я изложи още повече,пък за това как изложи себе си да не говорим...
Абе чудя се дали не ги подпбират там с конкурс за грубост,че като гледам как пишат тук newsm78

Виж целия пост
# 758
записваш някой без да го предупредиш и после всички в купом го гледате и се смеете! То само това е в състояние да те откаже да отидеш на процедура. Такава антиреклама е този пост на Киселото  newsm62 , че си умрях от кеф, докато го чета  hahaha
Точно това се чудя - дали са толкова тъпи всичките тия, или впоследствие им дават някакви субстанции със странни странични ефекти Thinking

Поне тези, които писаха определно не показват завиден капацитет, а и субстанциите, с които мажат многото "клиентки"  със сигурност им оказват влияние  Simple Smile

Може "умните  кристали" да имат обратен ефект при тях  hahaha
Виж целия пост
# 759
 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
Ама ние тук във форума най-го обичаме киселото грозде. Другото не е полезно за кръвната захар  Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 760
Все си мислех, че няма накъде да се изложат повече тези хора, а ето, че съм грешала. Грозденце, в длъжностната ви характеристика влиза ли писане на глупости по форумите и дали това ще добави процент към мизерното ви заплащане? Явно, че с продажби не успявате  Thinking
Виж целия пост
# 761
Ама разбирам я Гроздето, то от такива клиентки, които си носят книги по чантите, че и демонстративно ги четат, какво можеш да очакваш...
Виж целия пост
# 762
Всичко това мога да ви го докажа и даже мога да ви го покажа(има го на запис)!!!! Целият офис си умира от смях като го гледа!
Опппааааа. Клиентите предупреждавате ли ги, че ги записват и че тези записи ще се използват после /за развлечение на персонала/? Щото иначе има леко нарушение на закона май. Я да вземат момичетата, които са се объркали да ходят в тази фирма, да сезират компетентните органи, ще стане интересно.
Виж целия пост
# 763
Напразно съм се отписала аз от темата. Я какви чудни киселоци се появяват.
Виж целия пост
# 764
Ехааа, ама тук станало много весело.

Богиньо, ти готвиш ли се за демонстрацията във Варна? Виждам, че киселата госпожа много се е впечатлила от теб.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия