Ама дано все пак пуснат този запис.
Такова мило отношение към потенциалните клиенти - записват си ги за спомен да им се радват после
Без думи съм. И все пак - като чета как обсъждате един ваш клиент, си представям как обсъждате останалите.

, че си умрях от кеф, докато го чета
, че си умрях от кеф, докато го чета 
Подецняваш аудиторията във форума. Кой ще повярва на човек, който пише тук от доста време и на някой, който се регистрира, за да изрази - меко казано - грубо позицията си
Да не говорим, че е и подсъдимо!
, че си умрях от кеф, докато го чета 

А относно видеото искам да питам с какво право записват клиентите си и това ли е всъщност целта на тези записи , цитирам думите на госпожата:"има го на запис!!!! Целият офис си умира от смях като го гледа! " 
, че си умрях от кеф, докато го чета 



Препоръчани теми