Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения – Тема 5

  • 32 676
  • 761
# 600
мисля,4е няма зна4ение дали са за инвитро или не,понеже вси4ки се базират на един и същ принцип-нивата на хормона..това е мое мнение  Hug може би при теб са твърде малки стоиностите и не могат да бъдат уловени от теста,из4акай няколко дни ,поне 2 и направи нов  Hug
Виж целия пост
# 601
Привет, момичета ! Днес ми е 6-ти ден от предполагаемата овулация и до скоро нямах никакви симптоми (освен заплашително нарастващи и чувствителни гърди, дори мъжо го отбеляза със широка усмивка  Grinning ) Снощи след вечеря започна да ми се гади... Едно странно бълбукащо оригване  newsm78 ... киселини... Предменструални болки, които ме събудиха по средата на нощта и дори станах, за да пишкам (което до сега не ми се е случвало) ...  Thinking ... И докато се тътрех до банята ме обзе увереността, че се е получило. Praynig ... Дано да е наистина това, за което се надявам... Успех на всички и слънчев и усмихнат ден !  Heart Eyes

П.С. Няма значение дали пише, че за за ин-витро или не, теста отчита нивото на чхг в урината.
А чхг започва да се покачва от момента на вгнездяването в матката, което се случва на 6,7,8 ден от датата на зачеването, зависи. Изчакай още няколко дни или си пусни кръвен тест. Той не греши... Успех ! Simple Smile
Praynig Praynig Praynig стискаме ти палци,графиката ти също изглежда супер
Виж целия пост
# 602
Благодаря Ви  за подкрепата ще пиша като имам някакъв резултат. Hug
Виж целия пост
# 603
Момичета искам да ви попитам дали е нормално болките в яйчниците по време на бременност.
Бременна съм на 1мес. 2 сед. И имам болки в левия яйчник,не са остри болки но постоянни, преди ги имах от време на време , но снощи цяла нощ стоях будна и още ме боли.
Виж целия пост
# 604
Момичета искам да ви попитам дали е нормално болките в яйчниците по време на бременност.
Бременна съм на 1мес. 2 сед. И имам болки в левия яйчник,не са остри болки но постоянни, преди ги имах от време на време , но снощи цяла нощ стоях будна и още ме боли.
И мен ме понаболват от време на време и доки каза да не се притеснявам. Но не знам дали е нормално при всички.
Виж целия пост
# 605
Мен ме е страх защото имах нисък прогестерон , чух че можело да направиш аборт от нискиа хормон,
пиех дуфастон до миналия месец и ги спрях когато научих че съм бременна.

и сега много се притеснявам да няма някакъв проблем
Виж целия пост
# 606
Мен ме е страх защото имах нисък прогестерон , чух че можело да направиш аборт от нискиа хормон,
пиех дуфастон до миналия месец и ги спрях когато научих че съм бременна.

и сега много се притеснявам да няма някакъв проблем
Ако се притесняваш, консултирай се с лекар. Подобни или еднакви симптоми невинаги значат едно и също, недей да се филмираш от написаното в този или друг форум. За всичко питай лекаря си и го слушай - той може да прецени по-добре от нас  Hug
Виж целия пост
# 607
Ох мила права си ,най добре е да отида на лекар.
Виж целия пост
# 608
Момичета искам да ви попитам дали е нормално болките в яйчниците по време на бременност.
Бременна съм на 1мес. 2 сед. И имам болки в левия яйчник,не са остри болки но постоянни, преди ги имах от време на време , но снощи цяла нощ стоях будна и още ме боли.
С втората бременност първите 2-3 седмици (откакто разбрах) много често ме боляха яйчниците - от характерната остра, но сравнително кратка и повтаряща се болка. Лекарите ми казаха, че е от трансформациите и разширяващата се матка. Разбира се, най-добре питай лекар, но не мисля, че е нещо, за което да се притесняваш Peace

При мен дори тези болки в съчетание със закъснението се оказаха симптом на бременност.
Виж целия пост
# 609
Момичета,отново съм аз   Embarassed Дойде ми на 19-ти и ми свърши на 23-ти което е нормално за мен,беше си както обикновено,но тази нощ се събудих със силни болки ниско в корема,такива прерязващи едни и взех,че се притесних пак-Дали защото днес или утре ми е оволацията,защото цикълът ми е на 24 дни или е просто стомашно неразположение.
Виж целия пост
# 610
Момичета,отново съм аз   Embarassed Дойде ми на 19-ти и ми свърши на 23-ти което е нормално за мен,беше си както обикновено,но тази нощ се събудих със силни болки ниско в корема,такива прерязващи едни и взех,че се притесних пак-Дали защото днес или утре ми е оволацията,защото цикълът ми е на 24 дни или е просто стомашно неразположение.
Съмнявам се да е стомашно неразположение, щом те прерязва ниско долу. И на теб ще кажа - най-добре е, ако болките продължават, да идеш на лекар. Може да ти е от овулацията, но може да има някой здравословен проблем, които се нуждае от навременна намеса и внимание.
Виж целия пост
# 611
Момичета,отново съм аз   Embarassed Дойде ми на 19-ти и ми свърши на 23-ти което е нормално за мен,беше си както обикновено,но тази нощ се събудих със силни болки ниско в корема,такива прерязващи едни и взех,че се притесних пак-Дали защото днес или утре ми е оволацията,защото цикълът ми е на 24 дни или е просто стомашно неразположение.
Съмнявам се да е стомашно неразположение, щом те прерязва ниско долу. И на теб ще кажа - най-добре е, ако болките продължават, да идеш на лекар. Може да ти е от овулацията, но може да има някой здравословен проблем, които се нуждае от навременна намеса и внимание.
Даа още сега отивам на доки,дано не е нещо лошо.И съжалявам,че няма да ми каже хубавата новина,ппонеже ми дойдее..
Виж целия пост
# 612
Дани, ние не сме врачки. Каква бременност, след като ти е дошло? Ако имаш продължителни болки, иди на лекар. Във форума не се поставят диагнози.
Виж целия пост
# 613
Офф стига с това"ние не сме врачки",като мислите,че не можете да дадете отговор на даден въпрос,не пишете това изтъркано клише постоянно(мисля,че момичетата са наясно че тук няма врачки) и да пълним темата с ненужни постове  Peace
Виж целия пост
# 614
Ненужен е единствено твоят пост. Аз отговор съм дала, а ти спамиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия