СЕПТЕМВРИйчето още "мама" не казва, но за 1-ви юни от нея подарък не отказва!

  • 31 965
  • 723
# 615
Миленита белега не ме боли,само от време на време ме сърби. Аз, обаче все още си карам с килотите. Никаква романтика не лъхва от мене Crazy
Благодаря за съвета ще се поровя утре.
Виж целия пост
# 616
Смайли страхотни сте и четиримата Heart Eyes А ти изглеждаш перфектно  bouquet
Докладвам за кухнята - в най-големия дъжд ходих и взех за Коко и Али. Основното беше пиле с ориз , пасирах го, че нещо едричко ми се видя и вече е в корема на Калоян и от десерта си хапна - млечен кисел с настъргана ябълка, повече от доволна съм, дано и Али да си изпапка папото.  bouquet
Виж целия пост
# 617
Смайли страхотни сте и четиримата Heart Eyes А ти изглеждаш перфектно  bouquet
Докладвам за кухнята - в най-големия дъжд ходих и взех за Коко и Али. Основното беше пиле с ориз , пасирах го, че нещо едричко ми се видя и вече е в корема на Калоян и от десерта си хапна - млечен кисел с настъргана ябълка, повече от доволна съм, дано и Али да си изпапка папото.  bouquet
АЛи не си изпапка папото, но може едно бойче да изпапка  smile3516 Аз не го пасирах, защото не й беше трудно да го дъвче, но още като помириса лъжицаата, се разрева  Close  Хапна де, останаха 20 грама. Обаче за 40 минути ядене беше  #Cussing out
Виж целия пост
# 618
Смайли страхотни сте и четиримата Heart Eyes А ти изглеждаш перфектно  bouquet
Докладвам за кухнята - в най-големия дъжд ходих и взех за Коко и Али. Основното беше пиле с ориз , пасирах го, че нещо едричко ми се видя и вече е в корема на Калоян и от десерта си хапна - млечен кисел с настъргана ябълка, повече от доволна съм, дано и Али да си изпапка папото.  bouquet
АЛи не си изпапка папото, но може едно бойче да изпапка  smile3516 Аз не го пасирах, защото не й беше трудно да го дъвче, но още като помириса лъжицаата, се разрева  Close  Хапна де, останаха 20 грама. Обаче за 40 минути ядене беше  #Cussing out
Кажи на Али, че Ина повече кухня няма да носи smile3515
Виж целия пост
# 619
Днес се записах на кухня и утре за пръв път ще пробваме. И за късмет утре менюто е леща със сини сливи. Тя не е яла леща никога. Пък комбинацията със сливи ми е странна Simple Smile
На сайта на кухнята пише, че за приготвянуто използват Фризопеп. Това предполагам е АМ. Чудя се нали приготвеното мляко може да стои до 2 часа. А как, когато го използват в кухнята ястията са годни и могат да се ядат от сутринта до вечерта.  newsm78
Виж целия пост
# 620
Смайли страхотни сте цялото семейство. Малките са станали големи сладурани. Тая количка косато в която ги возиш дали става за новородено, че сега съм в размисъл за нашия евентуален транспорт живот и здраве като се роди номер 2.

Миленита по принцип кухнята не я дават да се яде цял ден. На моята от частната на бележката пише че е годна 3 4 часа или нещо от този род, а за държавната мисля че го водят и по-малко.

Аз днес успях да купя на Ивчо купони за държавната кухня и като мине периода с диетата напада и той буламачите дето готвят там Simple Smile
Иначе вече е добре остава само да му свърши курсът с антибиотика и мога да си го прибирам в нас. Ако утре на визитация докторът благоволи още утре мога да си го взема. Стиснете по едно палче да го пуснат утре  Praynig
Виж целия пост
# 621
Хайде Рошли, дано утре си го прибереш в къщи. Я сподели, кога ти е термина, че нещо май съм изтървала ако си писала.
Смайли, страхотни сте всички. Госпожиците скоро май ще имат Р.Д. Да не забравиш да ни почерпиш  Hug
На кухнята тук, ме накараха да подпиша бележка, че храната се консумира до 3 часа след като я взема.  А относно лещата- и моята не беше кусвала до оня ден. Изяде си цялата порция с 2 сухара вътре и питаше за още. Много и хареса(не че до сега има нещо което не е харесала  Mr. Green ). Но пак да кажа, че тук готвят според възраста на детето и всичко е много ситно. До сега само 1 път боб яхния съм пасирала.
А тия от НОИ не дават ли безплатни почивки за нервни майки като мен??? Имам нужда да се скрия някъде, че изпушвам вече  #2gunfire #2gunfire #2gunfire и май и зъби и излизат ВЕЧЕ...  лудница е в къщи.
Виж целия пост
# 622
Ина,на мен също само ме сърби белега,но не ме боли.
Рошли,стискаме палци Ивчо да се оправя скоро и да си го прибереш.После го пази много,че в това шантаво време е ужас.Тука днеска е хладно и облачно,но ние си направихме разходката и следобяд пак ще има,ако не завали.
Виж целия пост
# 623
Стефис за нова година е пресметнат номер 2 ама ще видим кога ще се пръкне живот и здраве.
Ако от НОИ дават такива почивки и аз да се запиша, че имам нужда да презаредя малко покрай всичките простотии тия дни.

Аз отивам да се боря с домакинските задължения, че до 5:30 трябва да съм приключила и да ходя да си видя детенцето Simple Smile
Виж целия пост
# 624
Вие спазвате ли тези часове за храната? Изобщо какъв ви е режима на хранене? Вики не може да изяде трите ястия на едно хранене. Аз мислех да давам на обяд основното, следобяд десерта и на вечеря супата. Дали защото е частна кухня, никой нищо не ме пита. Само ми записаха името, възрастта на детето и платих за утре. Ние ще взимаме храна от Вълшебник. Има ли и други, които са избрали тази кухня?

Рошли, стискам палци да си прибереш утре съкровището. Но важното е, че вече е добре.

Ън, Гърция няма да избяга. Догодина. Наистина август с малки деца, аз не бих тръгнала също. Вики я оставихме, защото ме беше страх да не й се отрази зле смяната на климата, жегата, пътя и всичко останало. Мисля, че толкова малко бебе не е за плажа и нищо няма да разбере от морето. Както и възрастните покрай него  Simple Smile
Виж целия пост
# 625
Мерси за хубавите думи момичета!
Рошли, става за новородено количката, облегалката има 5 позиции, има си и зимни чували към нея и е много лека и компактна за близнашка количка, 11-12 кила беше...Аз съм много доволна, а на ден под 10 км не падам да я развъртявам...Има и такива за породени деца, дето едното е ниско долу, другото е горе в кош...И честита бременност де  bouquet  bouquet  bouquet
Milenitta, ние сме с много тввърд режим от 4 месеца близо...малките са свикнали с него и огладняват в часовете, а и на мен ми е много по-удобно така, планирам си деня, което за мен е много важно, инак съм загубена:
7.30 закуска попара/кус кус
11:30 пюре/супа 220-250 г
15:30 мляко АМ 210 мл
19:30 каша с плод
23:30 мляко (пият го насън без да е будят, само им бутвам бутилките)
И трите ни морета досега бяха в Гърция, ние тръгваме обаче много рано, около 4 сутринта, малките си спят в колата, ние се сменяме да караме, за 4-5 часа сме там...
Виж целия пост
# 626
Режима и се промени, след като я записах на кухня. Сега закусва в 8,30-9,00 мляко с бисквити. В 12,00-12,30 манджата от ДК. 17,00-17,30 десерта. 20,00-20,30 супата и в 23,00 мляко с бисквити или каша.
Еййййййййй, Рошли, обичаш да си правиш подаръци по коледа явно  Hug Hug Hug
Ън, и нашето ходене до Г-я отпадна  Cry Явно ще досаждам на бургазлийки, колкото и да не ме искат  Mr. Green Стягайте се - идваме да покоряваме капаните  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 627
Оооо Стефи,хайде дружно да им досаждаме,вие кога ще ходите,решили ли сте?
Маги е на кухня от около месец и половина,режима ни е следния(е не всеки ден,но около 90%):
6:30 АМ-180мл
10:00-плод+бисвкити вътре(днес -нектарина с 5 бисквити на Чичи бебе) ;каша и др.
14:00 основното от кухнята,ако е рядко +2 сухара
18:00 десерта от кухнята
20:30-половината супа(по-често сме  навън и пропуска)
22:00 АМ 210мл
Виж целия пост
# 628
Аз я записах днес на кухня.Ама без десерт,че са ми много нишестени. Иначе моята мома,яде всичко.Вече беше на кухня,докато бяхме в Пловдив.Утре ще я видим тая.
Виж целия пост
# 629
Смайли - страхотни сте! Видях ги малките протестиращи на снимки май Simple Smile
И супер за моретата! Да имате сили и все така да поддържате този дух.
И ние стигнахме да стачкуваме единият от дните. Мели обаче не издържа кой знае колко в количката. Ако не й е интересно да зяпа, иска да слезе, да полази, да бръкне в мръсотията и ако не я видя - да я опита на вкус  Mr. Green
Яденето:
7:00 - кърмене в просъница
10:00 - опити за закуска - засега попара, но не заместено цяло ядене
13:30 - обяд - пюрета, манджи, каквото е наред
16:30-17 - плодово пюре я с елда, я с овес
20-21 - кърмене и лека нощ
Може и да ни се поразместят с някой половин час, ако съм я приспивала с гърда.
При нас и да я запиша сега за държавната кухня, ще я взимам само 2 седмици Юли и чак Септември, та не я записах, другият месец направо за Септември. А ще я мисля дали да не взема частна кухня, че се изчерпвам откъм идеи за готвене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия