JAMES McAVOY и поколението на 30-годишните, които все повече харесваме

  • 36 855
  • 750
# 165
Джонатан Рийс Майерс май също има театрални изяви... и от ранна младост.
Това в допълнение към общата идея, че британците са по-напред в това отношение.
Виж целия пост
# 166
Охх, не искам да съм гадна, но Джонатан на сцена си го представям да играе само секси дърво Laughing.
Виж целия пост
# 167

Има и по-голям, като цъкнеш в/у него...
Ухх, как забравих-  smile3544 smile3544 smile3544
какин сладък той kiss

И да попитам- завидяхте ли ми Mr. Green?
Виж целия пост
# 168
Що пък да ти завиждаме на теб?
Да не си видяла и него нейде по снимачните площадки на Прага.  Grinning

Принципно е хубаво, че ангажират такива актьори. Може пък да излезе нещо интересно, а не стандартен йекшън, за какъвто го сметнах в началото.
Макар че и това не е критерий - Сиймур-Хофман не се ли снима и в "Игрите на глада"  Thinking
Виж целия пост
# 169
Не съм, ама ще го дебна Grinning. Искам да видя колко точно е дебел Whistling Mr. Green.
Иначе тази седмица снимат на ето този ми любим площад и дълбоко се надявам да не видя великолепното фонтанче на екран с надпис "Сталинград, 196." Twisted Evil.

И, ако искаш да знаеш, в "Игрите на глада" се снима носителка на Оскар, това е високохудожествена творба Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 170
Нъц.  Grinning

Макар че и това не е критерий - Сиймур-Хофман не се ли снима и в "Игрите на глада"  Thinking
За "Игрите" не се сещам, но май в една от "Мисиите" участваше.
Виж целия пост
# 171
И, ако искаш да знаеш, в "Игрите на глада" се снима носителка на Оскар, това е високохудожествена творба Joy Joy Joy

Тя още не беше такава като почна да се снима там...  Whistling
По тази логика ако тръгнем, трилогията за семейство Фокър трябва да е най-големият филмов шедЬовър... щото даже ме мързи да преброя колко номинанти и носители има там.  hahaha  hahaha  hahaha

Макар че и това не е критерий - Сиймур-Хофман не се ли снима и в "Игрите на глада"  Thinking
За "Игрите" не се сещам, но май в една от "Мисиите" участваше.

Във втората част, Злате. Дето е за тази година...
Виж целия пост
# 172
Па шедьовър е Laughing Laughing Laughing

Що не ми пишете в темата, ейй newsm45? Само Мяч е другарче piasyk
Виж целия пост
# 173
Във втората част, Злате. Дето е за тази година...
Аааа, не знаех.

И, ако искаш да знаеш, в "Игрите на глада" се снима носителка на Оскар, това е високохудожествена творба Joy Joy Joy
На мен си ми харесват "Игрите" и носителката и тя.
Виж целия пост
# 174
Бързам да благодаря на Криста, че ме подбутна да изгледам The Reckoning. Пол и Венсан на едно място-  smile3544 smile3544 smile3544. Единствената им обща сцена беше побъркваща просто Crazy. А Том- леле, тия устни Shocked (той може да нямаше голяма роля там, но устните живееха свой собствен живот Laughing)

И за мен си- наръчник как се привлича вниманието на суперзвезда Mr. Green
Виж целия пост
# 175

Да бе, отдавна трябваше да се усетим, че е задължително да ходиш по снимачните площадки с куче!  Mr. Green
Спешно търси нЕкой рошльо назаем.   Laughing  Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 176
Мда, сцената на Пол и Венсан беше наелектризираща. Simple Smile

Джой, хващай онова черно куче и започвай разходките по твоя любим площад, Том няма начин да не си прекъсне снимките заради кучето. Mr. Green А походката му е като на току-що слязъл от кон, след дълъг и уморителен галоп из Гранд Каньон.
Виж целия пост
# 177
Ох, милия! Походката му верно е потресающа.  hahaha

Погледнах сега резултатите в анкетата, гледам, че най-хартбрейкърската роля очаквано води.

Влязох да ви повеселя с две снимки на Джеймс от някакви проби на костюми за ролята на Лето Атреидски.





 hahaha hahaha hahaha hahaha
 

"Децата на Дюн" е единствения негов сериал, който бях гледала преди да почна да се подготвям за темата. Гледах го, защото харесвам поредицата за Дюн и ми хареса как са филмирали книгата, но след като видях Джеймс престанах да следя сюжета. Добре, че си знаех какво става накрая.  Laughing
Само Джой ще ме разбера как точих лиги по малолетното момченце.  Blush Laughing В действителност той е на 23 години по време на снимките, не е прокурорски.  Wink

Виж целия пост
# 178
Само Джой ще ме разбера как точих лиги по малолетното момченце.  Blush Laughing В действителност той е на 23 години по време на снимките, не е прокурорски.  Wink

Що пък само Джой...  Crazy
Ти защо мислиш съм гледала на преклонна вече възраст "Младия Херкулес", че даже и откъси от "Брейкърс Хай" в тубето.  Blush
Не е като да не си ги спомнях от времената, когато са ги излъчвали по нашите телевизии. Та определено не беше с познавателна цел.  Embarassed

Пък Раян там си е баш прокурорски.  baby_neutral



Дюн не ми е познато нито като книга, нито като сериал...
Но и до него ще стигна.
Виж целия пост
# 179
Заблуди ме, Мяч. Мислех, че точно с цел да видиш как Раян усвоява различните актьорски техники си гледала ранните му роли.  Laughing

А конкретно към Джой се обърнах, понеже на нас ни се носи и из други теми педофилската слава.  Blush

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия