JAMES McAVOY и поколението на 30-годишните, които все повече харесваме

  • 36 850
  • 750
# 540
Снимката на Джеймс е от "Транс".

Джоузеф как се е нахилил.  Grinning
Виж целия пост
# 541
Слуховете, че Джейк ще се присъедини към каста на Everest обаче стават все по-упорити:
http://www.hollywoodreporter.com/news/universal-talks-everest-josh-brolin-584000

И лично аз съм доволна, че Бейл е заместен от Джейсън Кларк, някак не ми допада идеята за твърде звезден каст.

Това друг Еверест ли е? Щото нали и Том има такъв предстоящ филм, а информацията в статията и описанието в енциклопедията се различават.
Виж целия пост
# 542
Мяч, може ли да гепна снимките за компроматната? И има ли още Crazy?

Може, има, ще ти пусна линк на лични...  Laughing

Снимката на Джеймс е от "Транс".

Е, правилно предположих - още не съм го гледала щото.
Виж целия пост
# 543
Слуховете, че Джейк ще се присъедини към каста на Everest обаче стават все по-упорити:
http://www.hollywoodreporter.com/news/universal-talks-everest-josh-brolin-584000

И лично аз съм доволна, че Бейл е заместен от Джейсън Кларк, някак не ми допада идеята за твърде звезден каст.

Това друг Еверест ли е? Щото нали и Том има такъв предстоящ филм, а информацията в статията и описанието в енциклопедията се различават.
Същият е. Преди няколко дни пусках линк точно към заглавието в имъдъбъ-то, подскачайки как ще гледаме Том и Джейк заедно, и бяха изпляскали всичките имена, с rumored в скоби. Сега са ги изтрили Peace.

Мерси, Мяч Simple Smile
Виж целия пост
# 544
Бе същият, ама в статията режисьорът е друг и времевият период също. Thinking
Виж целия пост
# 545
Мисля, че са два филма за Еверест... преди време някъде срещнах статия за "съревнование" м/у Том и Крисчън в една и съща роля... или е било ЗА една и съща роля...  newsm78
Ама сега не ми се търси.
Довечера, ако не ме домързи, ще потърся.


Понеже ми разрешихте да си "присламча" Деймиън Луис - да кажа, че гледах трейлъра на новия "Ромео и Жулиета" ... и хич не съм впечатлена.  Rolling Eyes
Май авторът на "Даунтън Аби" не се е постарал особено. Пък и неопитен режисьор като избереш... доста рискуваш.
Нещо много традиционен ми изглежда като интерпретация. То не че е лошо де, ама само ми затвърди убеждението, че по-интересен за гледане ще е поддържащият каст.
Само дето тогава не знаех, че Пол Джиамати ще играе отец Лоренцо, а Лесли Манвил - дойката. Сега вече само заради тях и заради Деймиън ще го гледам (не че той ще има повече от една сцена, де  Grinning)
Пък в самия трейлър даже Ед Уестуик като Тибалд изглеждаше по-добре от Ромео...  ooooh!

ЕТА - и плакатът е ужасен според мен...
Виж целия пост
# 546
По груби спомени бяха планирани два филма и само един от тях видя зелена светлина.

Ето тук бяха събрали всите имена, в проекта на Том
Невероятни постери Heart Eyes

Аз идвам с един красив неглиже Джейк Party
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/07/22/article-0-1AF087C60000 … C-376_634x851.jpg

и с тази все още непотвърдена, но прекрасна за нас новина http://www.imdb.com/title/tt2420740/
Сега са редуцирали отново.
Виж целия пост
# 547
Ееех, Мяч, колко пестелива си със снимките, аз още ще сложа, че да си повъздишам доволно Blush






Най-накрая е зарязал гадната донджонска прическа...
Виж целия пост
# 548
Ми не мога само с неговите снимки да се занимавам - ти за какво си.  Mr. Green
Виж целия пост
# 549
Тъй, тъй Joy hahaha
Виж целия пост
# 550
Чудих се, къде да я "плясна" първата официална снимка от American Hustle на Дейвид О. Ръсел ... и накрая реших да е тук. Много подходяща за добрЮтро, мисля  Mr. Green

Освен това е в тон със 70-тарски дрешки на Х-Мените.
Тук Крисчън и Брадли изглеждат не по-малко шик  hahaha но по-скоро заради прическите. Макар че и гардеробът от края на '70-те и началота на '80-те много помага.



Всъщност кадрите от снимачната площадка подсказваха, че ни очаква нещо подобно.  Laughing
Още го помня Брадли със ситни ролки на главата. Е, резултатът е на лице.  tooth
Виж целия пост
# 551
Крисчън го знаех как изглежда за ролята и го познах, но Брадли не бих го познала. И двамата са неузнаваеми.

Виж целия пост
# 552
Мммм, много гот така като наваксам най-после с новините на ГугълЪт  Simple Smile

Следва special treat - работни кадри от снимачната площадка на Child 44

 

 

Том и Нооми са наистина хубава двойка, обаче.
Но на първата снимка той има много безумен поглед.  Mr. Green



И един "десерт" (Не е от нашите момчета, но всички го харесваме, нали. Пък и не ми се разкарва по другите теми, та всичко накуп тук)

Виж целия пост
# 553
Десертът е неразривно свързан с едно от нашите момчета.  Grinning

Тъкмо си редактирах поста горе да добавя снимките, Мяч. Замалко ме изпревари, начи. Mr. Green
Виж целия пост
# 554
Бърза съм, нали.  pletka
Нямам началници в момента и се възползвам на мах  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия