БРОДИРАНА КРАСОТА ТЕМА 110

  • 67 538
  • 736
# 465
Хриси, на мен твоята снимка много ми синее, значи 100% цветовете изглеждат по-различни  Peace Няма начин да не се получи като оригинала, няма чак такова разминаване с цветовете на Дим. А и много често слагат много ярка картинка, за да привлекат внимание, а всъщност се получава значително по-нежно  Hug

Дидида, Азарея, мерси  Hug
Виж целия пост
# 466
Херцогиня фон Дж-то моля дай ми мейл и ще го изпратя.

Стани ще мина на ЛС.

Хриси на мен ми харесва как се получава. Давай смело и безотговорно напред.
Виж целия пост
# 467
Много благодаря за мнението. Напредвам бавничко, напоследък нямам много време.
Виж целия пост
# 468


 Много странно кой и защо ми изтри последния постинг без обяснения! Close

  Хриси, слагам снимка за да сравниш с оригинала.Според мен става много добре!

 
Скрит текст:
Виж целия пост
# 469
Биляна, благодаря, надявам се да не се разсърдиш, но съм си свалила твоята снимка и от време на време сравнявам. Твоята покривка изглежда по-бяла, а моята клони към сиво. Но това да е проблема. Ще пошия още да се пооформят нещата и да сложа контур, може би ще изглежда добре.
Ти виждам, че си направила контур, а френските възли направи ли?
Виж целия пост
# 470
Биляна, благодаря, надявам се да не се разсърдиш, но съм си свалила твоята снимка и от време на време сравнявам.
 

   LaughingАз не претендирам за авторски права, няма да се сърдя. Hug Simple Smile

 Шия всичко като авърша 2-3 квадрата -контур, френски възли и т.н.Няма как след това да се постави правилно контура, кой каквото иска да ми казва.
Виж целия пост
# 471
Има как , не искам да споря  , но според теб да речем това




неправилно поставен контур ли е ? Трябва си яко броене.

Това е част от схемата

Виж целия пост
# 472
 

   ina., при този гоблен цветовете са ясно изразени, контурът не е толкова сложен.Визирам гобленът който шия.Това е оригинал при който напр.4 цвята не могат да се разберат заради почти еднаквата гама, има и мартеници съставени от тях.Е няма как да се разбере откъде минава контура след като се ушие, всичко се вижда като едно.Или аз не го виждам, но пък преди 2 седмици си проверих очите и са о.к.Разликата с гамата на ДМС тук е очевидна.

 Не искам да споря, всеки има методи за шиене.
Виж целия пост
# 473

Така е , всеки си има методи ,давайте и двете ,гобленът е много красив Hug

Виж целия пост
# 474
Моля за помощ. Уших си мотивчетата. Купих рамки и паспарту и сега обърнах внимание, че не съм взела стъкла. Рамките са без стъкла. От къде да си взема стъкло?
Виж целия пост
# 475
Моля за помощ. Уших си мотивчетата. Купих рамки и паспарту и сега обърнах внимание, че не съм взела стъкла. Рамките са без стъкла. От къде да си взема стъкло?
Там където са ти правили рамките, трябва да има и стъкла, отиваш пак там с самите рамки и и доплащаш и стъкло..........

Другият вариант е около Вас да има стъкларско ателие..............
Виж целия пост
# 476
Здравейте момичета! Моите балони "долетяха"! Не мога да ви опиша колко много съм щастлива. Това ми е първия оригинален Дим, който ще шия, но със сигурност няма да е последен. Изчетох всички инструкции от темата, но ако имам нужда от помощ отново ще се обърна към вас.
Хиляди благодарности на st.Dobri, която ме направи толкова щастлива!  bouquet
Виж целия пост
# 477
Да кажа и аз за контура. Веднъж направих грешката първо да ушия всичко и тогава да започна контура, лутах се сума ти време, оттогава не повтарям - в момента, в който направя някакъв участък, веднага слагам контур (или най-малкото изкарвам отгоре конеца в мястото, където трябва да започна контура, за да имам поне някакъв ориентир) Simple Smile

СМиЛена, честито и да показваш етапчета   bouquet

Да се похваля и аз (тихичко): в събота трябва да ми донесат един много мечтан гоблен, месеци наред се колебах дали да го шия в оригинал с вълнени конци или да сваля схемата и да си го правя с обикновени, обаче накрая не се сдържах и си го поръчах. Ще е чудно другарче за "Брезичките" ми на "Риолис"  Simple Smile http://www.stitch.su/riolis/1155
Виж целия пост
# 478
Здравейте момичета! Моите балони "долетяха"! Не мога да ви опиша колко много съм щастлива. Това ми е първия оригинален Дим, който ще шия, но със сигурност няма да е последен. Изчетох всички инструкции от темата, но ако имам нужда от помощ отново ще се обърна към вас.
Хиляди благодарности на st.Dobri, която ме направи толкова щастлива!  bouquet

Simple Smile радвам се, че вече е при теб Simple Smile и непременно показвай етапчета, така ще е сякаш всички го шием  Mr. Green и ще стане по-бързо готов  Hug
Виж целия пост
# 479
Здравейте момичета! Моите балони "долетяха"! Не мога да ви опиша колко много съм щастлива. Това ми е първия оригинален Дим, който ще шия, но със сигурност няма да е последен. Изчетох всички инструкции от темата, но ако имам нужда от помощ отново ще се обърна към вас.
Хиляди благодарности на st.Dobri, която ме направи толкова щастлива!  bouquet

Simple Smile радвам се, че вече е при теб Simple Smile и непременно показвай етапчета, така ще е сякаш всички го шием  Mr. Green и ще стане по-бързо готов  Hug

И моите балони са тук Simple Smile)) Супер съм щастлива! Сега кажете ми моля, как се шият 4 гоблена на веднъж...  Crazy И този искам, и този... но ще се опитам да устискам, да ги шия един по един Simple Smile

Скоро довършвам бамбука около тигъра и ще покажа етапче.

ПП тихерула, спомням си че и ти започна голям проект зимата. До къде стигна? Етапче ще може ли?  Embarassed Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия