.
.


. Благодаря на Бога за обстановката, която работя и колегите, които са около мен. Може да се каже, че преди години се престраших да започна постите благодарение на тях. Шефът ми и още няколко души постят. Не говорим много за това, просто си знаем и се подкрепяме. Има и такива, разбира се, които не постят, има почитателка на Дънов, с която често си говорим и се е случвало да спорим, но аз си я обичам, като си помисля, обичам си всички колеги такива, каквито са
Стремя се да не натрапвам на никого вярата си. Ако някой ме попита, отговарям, ако се чувствам готова за това. Не искам да говоря празни приказки. У повечето хора, с които общувам в работата усещам неверие в Църковната институция и свещениците и архиереите, като нейни служители. Някак си, те си мислят, че Божиите служители трябва да са нещо като светци. Опитвала съм се да обясня, доколкото мога, че те също са грешни като нас, но имат Божията благодат, че човекът не може сам, без Божията благодат да се спаси. Но, като цяло, не си говорим много за тези работи. Опитвам се да давам личен пример, доколкото са ми силите- да помагам, да не се оплаквам излишно, да се усмихвам повече и да обичам всички. Не винаги ми се удава, особено, когато умората си каже думата. Препоръчани теми