Пиша с една ръка, докато друсам бебе с другата, та сигурно няма да съм много подробна и няма да мога да спомена всички.
ПаО, съболезнования за свекърва ти
ичка, ужасно, измъчили сте се, дано вече всичко е наред при вас

Ирка, нека да замине и да се убеди сам, че не е добре надалече от вас. Иначе ще живее с убеждението, че нещо е изпуснал, а такова нещо може да ви отрови взаимоотношенията.
Какво да ви кажа за нас... Лорчето донесе вирусче от яслата с червено гърло и кашлица и успя да разболее и бебето. След като 10-ина дни се мъчихме да се справим само с капки и инхалации и не ни се получи, дребосъчето е вече 3-ти ден на АБ. Лора забрави, че е боледувала, но малкото не успя да се пребори самО
А Лора вече около 3 седмици е без памперс. Толкова изненадващо и внезапно реши, че ще пишка в гърне и ще ходи с гащи, че ние с баща и не бяхме подготвени психически
Трудният период продължава. Иска да ходи гола вкъщи, не иска дори чорапи и гащи да носи, принудена съм да пускам климатик и да поддържам поне 25 градуа, че да не настине. Съответно бебето се изприщи от претопляне
Излизането за където и да е е кошмар, а за детската... нямам думи. ММ е в командировка цяла седмица, добре, че свеки идва сутрин, че някак да я убеждаваме да се облече.Като изключим сутрешния рев, в градината е добре и и харесва. Много неща научава и постоянно пее

Аз понякога губя контрол и много и се карам и даже я пошляпвам, за което се чувствам страшно зле

Хайде стига, че уж щях да съм кратка. Бебето май задряма вече, да видим докога
Нека нека,пожелавам ви!
Помага ми с детенце, ама и колко нерви късам за да и обяснявам, че детето ще се възпитава по моите методи, не по нейните, които се заключават до "Човек съм те направила" или "Не си умряла като...". Ядоса ме преди няколко седмици и и казах, че ние с брат ми сме нямали нормално детство, щото тя беше като диктатор. После скъпо плащах...




Правих му само сок от ряпа и мед. Дано и при Мона леко да мине!
Ха ха, нали е Хелуин, а децата само това им е в главата.

Днес сутринта пак имаше промяна в гласа й, почвам да се плаша вече.