Дано да останете доволни. Ще чакам задължително отзиви, може и на лични!
И аз поработвам и на училище ходя, ама и сукалче си имам още.










Има яко натискане, да знаете! Каквото и да правите с фуния не се наливат знания и затова натискането следва да започне още от 1 клас без да ви е жал, че нямат време за игра. Това е истината. Непрекъснато, бавно и постепенно повтаряне на нещата. В един момент количествените натрупвания преминават в качествени изменения. Не мисля, че съм свръхамбициозна, обаче Саша непрекъсннато я натискам. Имам ясна представа какво искам да учи и къде и бавно и методично я натискам. Имам вариант и ако не я приемат в СМГ. Сега ви звучи много далечно, но истината е такава, няма не искам, няма пожелание, има задължително. Е, разбира се това е истината, а как ще я облечете вие е отделен въпрос. Принципно може да се направи така, че детето само да е убедено, че го иска. Аз не съм за свободата на избора. Имам предвид за големите неща. Ако човек е с главата си и има реална представа за детето си ще види къде е силно и ще го насочи. Ако го направи когато е много малко то ще приеме тази насока за естествен ход. Пак повтарям, че родителя трябва да има реална представа за възможностите и интересите на детето. Саша е убедена, че ТРЯБВА да кандидатства в СМГ, това е! И самата тя го иска. Нали не мислите, че във 2 клас съм я питала дали иска, просто й казах, че иска и толкова





Алекс свикна за около месец и сега ходи с желание, винаги излиза усмихнат, даже служа госпожите повече от нас с баща му.
Опитът ти определено ще ми е от полза 
Аз успях още през юли, когато яслата беше в почивка.
Моя още се сеща и ми вика като види циците: "мамоо аз съм голям и изпих цялотооо мляко от нюню-тата и вече няма млякооо Препоръчани теми