
Пиша кратко, клавиатура залята със сок



Тази седмица си го оставих у нас до вчера,че му беше запушено нослето,пак се разпокъса ходенето,ама пък важното е да ми е здрав.Сестрата каза,че всички отсъстващи били с бронхит и леко сме се разминали.
.
. Готов е за батко, а аз реших, че коледния му подарък трябва да е тигърче и докторски комплект 

Дано да ми се размине, дано....
Да свикна вече само не иска да спи на обед ,което се оказва проблем за вечерния режим ,дано започне скоро да спи!



Често не си говорим, а крещим за да се чуем. Повтаряме си по едно и също нещо около 3-4 пъти докато се разберем. Чудо е, че все пак си казваме нещо.
За хернията- и при Марто е така,не е изпъкнало пъпчето още,това означава,че го израства ли?
, но той пък и пред хората не иска много да говори,само ако познава добре човека.

. Ивелински го гледаше точно като Шаро от песничката. Забравил е от миналата зима и му беше много интересно, иска да минава през преспите и само където не е изринато, ритеа снега да хвърчи и вика "йесс, йессс" 



Препоръчани теми