? Ето тук е http://picbg.net/pic.php?u=46320A9jaV&i=736827Ти прибра ли се от почивката или продължаваш. Как беше?
? Ето тук е http://picbg.net/pic.php?u=46320A9jaV&i=736827
всичко беше и е перфектно.



Дано поне ни се размине леко този път...
Малката става все по-очовечена и общителна, а Лори е една сладка бърборана, нищо че ми пламва главата по цял ден. Само нямам идея как да се справя с болестите. Спирането от ясла не ми е много на сърце като вариант 

Много ти е трудно сигурна съм ,но пък като мине трудното иииииии ще е супер щастие и забава с 2те принцеси! За болестите -защо не пробваш с хомеопатия ? Може при Лори да има ефект! 





Иначе и ние с ММ само си говорим на висок тон и нямаме време един за друг хем са с по голяма разлика моите, чакаме да пораснат още някоя друга годинка и ние да си поживеем 

, аз имам много близка приятелка, която има жена която гледа по голямото дете, занимава се с него, лятото излизаха на разходки, а зимата много рисуваха играеха заедно, детето се привърза много към жената и нямаше никакъв проблем, нещата вървяха много леко. Затова споменах на Ивето за такъв вариант.
Помоли ни по рядко да казваме "Не" на децата 
Аз просто не успях да си представя нещата, в същото време го мислех като вариант, но Слав даде лек отпор и така... времето мина и Нико тръгна на ясла. Другото е, че присъствието на не много позната жена у нас ще ме ангажира... все едно имам гости
Много да ви радва и да сте много здрави и щастливи! 


Та нямам идея какво ще правим, ама ще го мисля на пролет явно...Дори толкова ме е яд, че бих си го оставила в нас, обаче нали на 4 годинки е задължително да ходи на ДГ и ако не е приет ще го пратят в някое училище до обяд, което ми се струва ужасно, в училищата условията не са добри за 4ри годишно дете...
Това е така модерното положително възпитание. Зверче, смисъла е да казваш например "Усмихвай се" вместо 'Недей да плачеш"
И точно напоследък като ми каже някой "Гледай положително" или "Чашата е полупълна, а не полупразна" побеснявам!

, много се радвам, че поне едната учителка разчупва малко стереотипите.
, не това, не този панталон, направо ме разтреперва, а в градината казват, че е най доброто дете
.Препоръчани теми