Триците нямат хранителна стойност. А този зародиш... как по-точно е в пликчето? Зародишът има трайност два, до три дни
Няма да му давам. Иначе пакетчето е съвсем обикновено, найлоново с етикет отгоре, на който пише Овесени трици със зародиш. На външен вид е точно като овесените ядки, явно са били едно до друго и затова съм се объркала
Сега какво ще правим цял ден 


Пърпъл и твойте бяха 
трябваше да го запиша 
аз като се сетя, че учех поне по 2 месеца за държавен изпит, като минимума беше 2 месеца и бях без дете, е, работех на 2-3 места, а имах и 6
направо, хич не ти завиждам искам да кажа 
Сега пак бива, защото и да се разхождам по цял ден из къщи като гръмнат самолет не е фатално, но какво ще правя като тръгна на работа не знам. Направо съм като дрогирана, а и това гадно време засилва ефекта. Господ си знае работата, защото, ако Дейката се беше родила първа, никога нямаше да се навия за второ, пък, че и за трето дете.

Вчера ги разхождахме и ги държим за ръчичка и една комшийка ме пита дали не ходим вече и аз и викам още не. Хахахах и викам, чкай да ти покажа как стои Гоги сам без да го придържам и той взе че почна да ходи и аз така
хем се радвам, хем си викам, айде.... до тука с почивката
Отивам да ви чета, че ви изпуснах малко
Приятен ден

Сега какво те чака,направо ужас.Аз от едно бебе се плаша,а ти с двамата 


Може да е щитовидната, а тя сравнително лесно се коригира
(малко ме смутиха слънчевите очила на ТМ в църквата, ама всеки си знае 

Макар че с Дейката не можем да се мерим, Бобо изгря в 6 като Камката
Опита се пак да заспи, но с триста зора, само с цокане, цока половин час, притваря очи-отваря очи, подритва, скубе, аз се изнервих, накрая уж заспа, опитах да му изкарам цицата от устата, той се ококори, аз се ядосах, той ревна, аз викнах.... Много гадно
После игра час и нещо, изяде си закуската и взе да клюма на стола, взех го в спалнята и откърти моментално, та си доспахме до 10 и нещо. А аз сънувах някакви щуротии, едното беше, че решавам тест в един вестник и имаше въпрос "какво ще направите, ако.... (не помня вече)" и един от възможните отговори беше "Ще питам Шех"

Щях да питам варненки къде е подходящо да се ходи с бебе, вие къде ходите - хем да е сравнително чисто, хем да е достъпно с количка, да няма камънаци и т.н. и да не е свръхнаселено

То хубаво да разхлади,ама цял ден ще ми побелее косата да ме разкарва Рош из нас
Много неприятна ситуация сте имали.Дано няма подобни за напред 

То не че Рош няма изпълнения,ама има и проблясъци,та от време на време се понаспивам
Охх,този глагол "брисам" много ми хареса и ме развеселява,та го използвам при всяка възможност






Честито християнче


Препоръчани теми