В Пловдив слънцето пече, хайде всички на море-31

  • 98 449
  • 639
# 135
Като споменахте за ясли имам нужда от малко инфо,че не мога да разбера от сайта за електронно класиране.Искам да запиша сина си от август 2014г кога трябва да кандидатствам и само в 1 ясла или в няколко за по-сигурно?
Виж целия пост
# 136
Като споменахте за ясли имам нужда от малко инфо,че не мога да разбера от сайта за електронно класиране.Искам да запиша сина си от август 2014г кога трябва да кандидатствам и само в 1 ясла или в няколко за по-сигурно?
Ето я темата за прием в детски ясли и градини.
Виж целия пост
# 137
Къде в Пловдив мога да даря дрехи за възрастни (т.е. не детски)?
Виж целия пост
# 138
Къде в Пловдив мога да даря дрехи за възрастни (т.е. не детски)?
аз дарявам в един дом на ЛилянаДимитрова преди надлеза за Скобелева майка в дясно.В него живеят бебета,тинейджъри и възрастни хора с псих заболявания.Имат нужда от всичко.Аз всеки сезон си носа дрехите при тях
Виж целия пост
# 139
Ако не са много младежки,като стил и размер-в старческия дом на Коматевско шосе.
Виж целия пост
# 140
Има  ли тих и спокоен открит басейн в Пловдив?
Имам предвид, без силна музика.
Виж целия пост
# 141
В "Happy Land" в МОЛ Галерия някой скоро да е празнувал рожден ден на детето си? Предстои ни рожден ден, имат изгодна оферта. Има тема във форума, но последно е от 2011г. Нещо ново някой да знае? За 4-годишно ми трябва, ако бяха по-големи, ще ми е по-лесно да реша Simple Smile
Виж целия пост
# 142
Има  ли тих и спокоен открит басейн в Пловдив?
Имам предвид, без силна музика.


Последно бяхме на Острова и беше спокойно Peace Но басейна не е от най-най -големите,зависи какво търсите Peace
Виж целия пост
# 143
Мерси, искам да плувам.Вчера бях в Санкт Петербург, но музиката ме побърка.
Беше толкова силна, че не можех да се концентрирам върху книгата.
Виж целия пост
# 144
Мерси, искам да плувам.Вчера бях в Санкт Петербург, но музиката ме побърка.
Беше толкова силна, че не можех да се концентрирам върху книгата.


Можеш да отидеш и на басейна на Тримонциум, намира се на покрива на хотела и е доста спокоен и откъм хора.
Виж целия пост
# 145
А басейна на SPS? Някой ходил ли е? Отзиви?

Къде в Пловдив мога да даря дрехи за възрастни (т.е. не детски)?

Може да ги занесеш на Айляк бутика: https://www.facebook.com/events/239117329546936/
Виж целия пост
# 146
А басейна на SPS? Някой ходил ли е? Отзиви?

Къде в Пловдив мога да даря дрехи за възрастни (т.е. не детски)?

Може да ги занесеш на Айляк бутика: https://www.facebook.com/events/239117329546936/

Не е ли само за детски неща?
Виж целия пост
# 147
За първи път го чувам това, само на 15 септември ли го откриват?
Виж целия пост
# 148
А басейна на SPS? Някой ходил ли е? Отзиви?
Студена вода, много крещящи дечурлиги (впечатленията ми са от минали години, но предполагам, че положението си е същото)
Виж целия пост
# 149
Еее, че то е поне 35гр. темп. на въздуха...колко да е студена водата...)

А аз точно си мислех да водя там група крещящи дечурлиги...Simple Smile))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия