В Пловдив слънцето пече, хайде всички на море-31

  • 98 449
  • 639
# 165
Здравейте Grinning Има ли в Тракия някъде заведение, в което да се предлага готова храна за вкъщи? Нещо като това до mr. bricolage Rolling Eyes До сега от пикадилито до баумакс си взимах, но нали го затвориха, та си търся друго местенце.. Триумф и Кауфланд е ясно Grinning Иначе колкото по-близо е до Кауфланд толкова по-добре  Laughing
Няма в този район такова място (освен, както писа,  Кауфланд и Триумф), но пък ако искаш за вкъщи китайско, пица или цаца -има няколко такива заведения.
Виж целия пост
# 166
Аз препоръчвам Хазбун . Поточе, Хазбун те отпрати ли  newsm78

Не, не ме е отпратил. Просто не знам дали е добър специалист, щом това не му е специалността. Сподели твоите наблюдения, ако имаш желание. Hug

viplenz, нямам направление.
Виж целия пост
# 167
Поточе, за щастие моят син не е имал някакви ортопедични проблеми, затова впечатленията ми са само от профилактичния преглед, на който предполагам и ти искаш да заведеш детето. Винаги отговаря на телефона, може да го питаш нещо и не винаги да иска преглед. На самия преглед обяснява полезни неща - как няма смисъл от проходилки, гащи и прочие неща. Обяснява нормалния ход на децата и как се променят позициите на крачетата, че няма нищо притеснително - първо са на Х, после на О и накрая вече - към 2 години е нормално да са им изправени крачетата. Любезен,
усмихнат. ММ, който по принцип не си пада да плаща на лекари като може да се мине държавен - след първия преглед при Хазбун ми каза задължително пак при него да идем  Mr. Green Сега живот и здраве чак на 2 години  Wink За специалността съм чувала, но скромния опит, който имам с деца и лекари ми показа, че не е важно кой каква диплома има, а какво отношение и опит - а той определено има и двете. Туй то, че стана голяма реклама  Joy Blush
Виж целия пост
# 168
В крайна сметка каква точно е специалността на Хазбун? Щото много се говори, аз съм чувала за травматология, не ортопедия, а се оказва, че специалността била "травматология и ортопедия".

Момичета, автобус №17 ходи ли до Община Тракия?
Виж целия пост
# 169
Момичета, при д-р Янакиев идват пациенти от цяла България, какъв е този Хазбун въобще?! Как така "няма смисъл от гащи"!!! Ами ако има проблем? Като няма смисъл от нищо, значи няма смисъл и от посещение при лекар.

beuty, как така твоят мъж прецени, че лекарят е добър - от една чиста любезност ли. Ако съдя по фамилията, тези всичките са мазни и привидно любезни с всички. Аз не бих се доверила на такъв.  Peace
Виж целия пост
# 170
Ееее, bebe dj, ти малко на расизъм го удари ми се струва...  Naughty Не съдим за хората по фамилиите все пак...

От Хазбун нямам лични впечатления, но съм чувала хубави думи от познати, които са водили децата си.

За Янакиев също съм чувала положителни коментари, дори една позната неонатолог беше го препоръчала.

В крайна сметка и двете си деца съм водила при д-р Кети Токмакова, тя работи със ЗК и преглежда основно бебета. Прегледите ни са били профилактични, за щастие не сме имали проблем. Останала съм доволна от отношението и вниманието й.
Виж целия пост
# 171
Благодаря, Бюти!

Золка, срещу името му излиза следното - специалист образна диагностика, луксация при новороденото и ставни заболявания
Виж целия пост
# 172
Момичета, автобус №17 ходи ли до Община Тракия?

Не минава точно през новата община, но можеш да слезеш много близо до нея. Кондуктора ще ти каже.
Виж целия пост
# 173
Бебе, обясних колко неща казва Хазбун и как отговаря на телефона - любезността е +  Wink Нямам предразсъдъци нито за фамилията му, нито за това как изглежда - не мисля, че това е фактор. За Янакиев също съм чувала добри отзиви, нищо не казвам против него  Wink Момичето да си прецени, според мен няма да сбърка при който и да иде, още повече щом е само за профилактичен преглед. А за гащите има специалисти, които ги изписват ей така от нищото, затова го казах
Виж целия пост
# 174
Няма в този район такова място (освен, както писа,  Кауфланд и Триумф), но пък ако искаш за вкъщи китайско, пица или цаца -има няколко такива заведения.
Благодаря. Simple Smile Да разширим тогава района, да включим и централен, нещо такова там? Аз знам само там до Бриколаж това което е.. :/
Виж целия пост
# 175
аз наскоро видях ако не се лъжа ... срещу гранд-а храна за вкъщи.... иначе другите който знам са далече чааааак до Илиенци  ...другият ти вариант е поръчка по интернет Simple Smile
Виж целия пост
# 176
Лекси в Гранда има готвено за вкъщи и не е никак лошо, салатите също.
Виж целия пост
# 177
Аз за готова храна се сещам в търговски център Европа има магазинче и там има готова храна, не сме яли много неща от там обаче.
В Кичука в „Слънчевите лъчи„ мисля, че беше магазина има супер вкусни храни за вкъщи, а по-хубава млечна салата от там не съм яла.  ooooh!
Виж целия пост
# 178
Момичета, препоръчайте ми ортопед. Хазбун чета, че това не му била специалноста, за Янакиев се колебая...
и от мен глас за Димов Peace
Обяснява много добре, обръща внимание на всичко. Показва подходящата гимнастика за възрастта.
При първия преглед се случи мъжа да накуцва, прегледа обстойно и него. При един от следващите - и баткото, защото не го бяхме водили след като проходи Peace
При Янакиев водихме баткото навремето - не останах очарована - прегледа (със събличането и обличането) не отне повече от 5 минути Peace


А някоя мама  за разходки в Тракия ....  Heart Eyes Hug
Насреща съм, че мамите, с които контактувам са с деца на възрастта на баткото  Mr. Green
Виж целия пост
# 179
да питам за едни парфюмчета - Сан Сиро, дали сте ги засичали някъде?

ето така изглеждат

Скрит текст:


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия