Месец МАРТ ще дойде бързо, мартенички да ни върже

  • 26 881
  • 728
# 195
iliqna_85, не съм специалист, но и мен ме "придърпваше" понякога, че днес пак, след две седмици затишие.... когато споделих на доктора, той каза, че е нещо съвсем нормално, а и матката се разширява, няма как Simple Smile Стига да не е непоносимо и много болезнено, сигурно на всяка се случва, но да кажат мамите, на които им е втора и натам бременност Simple Smile Вани, аз също винаги съм казвала "какво се глезят тия жени като са бременни" и твърдях, че няма да съм така, е... и да искаш и да не искаш, трябва да се замисляш и съобразяваш ! От много неща трябва да се пазиш първите три месеца, за да се закрепи бебо  Crazy Ама аз пак не се спирам много... Единствено, ако ти е много лошо, нямаш избор....
Виж целия пост
# 196
Emista79, браво, мамче ! Simple Smile Само такива положителни емоции да изпълват дните ти  Hug
Виж целия пост
# 197
Ние нямаме брак и честно казано не искам. Не виждам с какво ще промени отношенията ни. Има толкова двойки, които се развеждат, както и такива които и без брак си живеят прекрасно дълги години. Аз лично съм много против да се оженя чак като забременея, излиза че е по принуда. Имам много познати двойки, където мъжа не иска брак, а бременната му жена му мърмори, че детето нямало да има баща. Бащата го признава и навсякъде фигурира неговото име, дори и без брак детето е негов законен наследник. Но това е мое мнение и не искам да го налагам на никой.
202uu

Искам да ви попитам,имам леко гадене и главоболие,но ме притесняват болките в корема долу ниско и в дясно,нещо като придърпване,понякога спират,не са силни,това ми е първа бременност,а на лекар съм след няколко дни.Почвам да си мисля какво ли не с тези болки
След всичко които изчетох и след консултациите които направих, стигнах до извода, че подобни болки са в реда на нормалното и най-вероятно са следствие на помените в матката. При мен бяха отшумели до тази седмица, сега всеки ден имам някакви усещания за изтръпване, силно пулсиране и не болка, а по скоро леко напрежение в матката. Ако искаш разпитай доктора си, когато отидеш, за да си по спокойна.

Emista79 много се радвам за теб и твоите две пулсиращи точици  Hug
Доколкото разбрах, ти си с инвитро, мога ли да те попитам къде го направи?
Виж целия пост
# 198

Пандора,благодаря ти...мен ми отшумяват сякаш болките,имам леко боцкане и придърпване


А относно жененето,ние пламирахме сватба за октомври,но сега може и по-рано да стане,заедно сме от 6 години,от тогава живеем заедно в наше си жилище
Виж целия пост
# 199
Здравейте момичета,

Присъединявам се към вас, тъй като и аз ще съм в очакване на Март 2014:) Другата седмица на 17/07 ми е първият преглед при чичо доктор. След 2 категорични положителни теста и 9 дни закъснение на М мога с удоволствие да се включвам в разговорите. Успех на всички!
Виж целия пост
# 200
Здравейте момичета,

Присъединявам се към вас, тъй като и аз ще съм в очакване на Март 2014:) Другата седмица на 17/07 ми е първият преглед при чичо доктор. След 2 категорични положителни теста и 9 дни закъснение на М мога с удоволствие да се включвам в разговорите. Успех на всички!


Здравей,добре дошла!!!И честито..как се чувстваш,коя бременност ти е,на колко си години?
Аз съм тооолкова уморена...иначе почти не ми се гади и корема много леко ме боцка,но тази умора smile3524...аз другата седмица съм болничен,дано после ми е по-добре,не знам как ще съм на работа Rolling Eyes
Виж целия пост
# 201
Здравейте,
чудех се  - да се записвам ли, да не се ли  newsm78
16-ти ден след трансфер.
Виж целия пост
# 202
Здравейте,
чудех се  - да се записвам ли, да не се ли  newsm78
16-ти ден след трансфер.

Ами хайде де  Hug
Виж целия пост
# 203
Здравейте. Болките и придърпванията са що годе нормални, но задължително трябва да бъдат споделени с лекар при първа възможност, да се прецени ще се пие ли но-шпа, магнезий, ще се пускат ли болнични, ще се лежи ли и т.н.
Виж целия пост
# 204
Здравейте, казвам добре дошли на всички новопостъпили мами.
Иле май, май ще се състезаваме с теб Laughing Много се радвам за всички. Но явно стана традиция да скачан от тема в тема, та има ли други пушачи освен мен? И какво ви е мнението по въпроса?
Виж целия пост
# 205
Здравейте, казвам добре дошли на всички новопостъпили мами.
Иле май, май ще се състезаваме с теб Laughing Много се радвам за всички. Но явно стана традиция да скачан от тема в тема, та има ли други пушачи освен мен? И какво ви е мнението по въпроса?

Маги,с теб може и в  един ден да родим даже...аз съм родена на 19.03,може да си подаря подарък Joyно само здраве до тогава.Иначе за пушенето-аз не съм пушач,никога не съм била,да ти кажа мисля си,че не е хубаво да се пуши докато си бременна,но нямам нищо против пушачите,мъжа ми пуши.Какво ще кажат другите майки? Thinking
Виж целия пост
# 206
Маги,с теб може и в  един ден да родим даже...аз съм родена на 19.03,може да си подаря подарък Joyно само здраве до тогава.Иначе за пушенето-аз не съм пушач,никога не съм била,да ти кажа мисля си,че не е хубаво да се пуши докато си бременна,но нямам нищо против пушачите,мъжа ми пуши.Какво ще кажат другите майки? Thinking
Баща ми е роден на 19.03.  Hug Аз по специално гледам да се ограничавам с цигарите вече, но една моя позната ми разправя за шок на организма. Това се получавало при липса на дадено нещо, което си приемал, пък било то и цигари, а по време на бременност ефектът бил по силен.  newsm78
Или ме будалка  hahaha
Не знам, но от ден на ден все повече се чувствам като парцал до магазина да отида и се задъхвам(все едно съм копала), а той ми е на две крачки.
Виж целия пост
# 207
Маги,с татко ти сме астрални близнаци Joyмоя брат пък е роден на 18.03 Grinningние сме с една година разлика...иаз да ти кажа много уморена се чувствам...иначе почти не ми се гади,чак се притеснявам,че се чувствам добре,даже корема по-малко ме боли...иначе нямам апетит и ям малко насила,но и кафе си пия,не ми става лошо,дано леко да изкараме до края..ти ходи ли на лекар,аз другата седмица...май си ходиш и на работа,аз др.седмица няма да ходя,но после,ако съм добре ще си ходя...ох ,не знам шашкам се от всичко,нали ми е за първи път и #Shocked

а това за шока на организма-не знам,за пръв път го чувам
Виж целия пост
# 208
Пандора, правих инвитрото в Надежда и да си призная съжалявам, че загубих много години преди да стигна до тези УНИКАЛНИ ХОРА
Виж целия пост
# 209
Маги, не искам да съм съдник или критик, но лично аз НИКОГА не бих си позволила да пуша, да пия или нещо друго, докато в мен расте живот... Сигурно ще ти е трудно да спреш цигарите, но съм на 100 % "против" пушенето, особено по време на бременността ! Все пак развитието и животът на бебето сега е по-важен от навика.... Има много статии по въпроса в интернет, ето една http://facf.orbitel.bg/broshura_9_2.htm . Аз не съм пушач, но пък задължително си пийвах по 1-2 чаши вино всяка вечер. Откакто разбрах, че съм бременна, не съм си позволила да близна. Всички около мен си казват "наздраве", а аз си пия водичка Simple Smile Но не съжалявам... нали за това сме мами - да правим малки и големи саможертви в името на детето, по-важно няма ! С малко усилия, инат, съвест и много мисли за малкото сладурче, което расте в теб, мисля, че ще спреш цигарите без проблем !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия