Месец МАРТ ще дойде бързо, мартенички да ни върже

  • 26 881
  • 728
# 270
Моля ви успокойте се..... Hug Всичко ще е наред, мислете положително. Аз така се успокоявам, въпреки че заспивам на стола в службата. smile3524 Дано скоро и това отшуми, че не знам как ще изкарвам.   #Crazy
Виж целия пост
# 271
Черка, ние сега в четвърта ли сме  newsm78 /да ти кажа, умишлено не ги четях и  още много не се интересувам от тези неща, че след толкоз години, ми е неестествено  Naughty/
Виж целия пост
# 272
Не знам какво ми става. Нямам търпение да отида на лекар да си видя точицата. С предишната бременност изобщо не бях така. А сега нон-стоп вися в темата и чета и съм супер нетърпелива....  Blush

В петък съм си запазила час и тогава вече ще си сложа и линийка в подписа. Само не знам какво да правя, че изобщо не мога да издържам на работа (лошо ми е, имам невероятно постоянно главоболие, отпаднала съм, имам чувството, че ще повърна, ще припадна и ще се задуша едновременно, спи ми се постоянно - все едни такива хубави неща). А и работата ми е доста натоварваща и изисква постоянна концентрация.  Tired
Виж целия пост
# 273
Момичета, знаете ли..... Обмислям от няколко дни насам да си направя, дневник на бременността. Със всички симптоми по дни... Може да ви се стори откачено, но още в деня когато си направих теста си го и снимах. Та смятам да си вадя снимки и да си записвам. Вероятно ще ми остане един свиден спомен за тези прекрасни 9 месеца. Simple Smile Гледах такива подобни в интернет за сваляне но с химикал и тетрадка е друго  Naughty
Виж целия пост
# 274
menyanthe"имам чувството, че ще повърна, ще припадна и ще се задуша едновременно" Joy Joy Joy е това много ме разсмя,извинявай мила,сигурно е много гадно,,но ме забавляваш hahaha

Аз също съм мноого нетърпелива да разбера как са нещата,аз откакто разбрах,че съм бременна съм в болничен,но другата седмица се връщам и не знам как ще я карам.
Виж целия пост
# 275
Съжалявам за неразположенията на някои момичета, аз днес се чувствам много добре, след работа ще ходим на разходка с Ани.

Magi_Ko дневник на бременността е хубаво нещо, първия път бях почнала да си водя, но бързо го зарязах Simple Smile Сега може пак да се пробвам, пък и детето ще помага и ще му е интересно.
Аз предния път бях много нетърпелива и ходих няколко пъти на лекар, сега ще чакам :
Виж целия пост
# 276
Перу ами в 4 седмица и 5 дни съм аз като ти вървиш с мен + - 1 ден сме . Сега караме 5 седмица като в сряда ще започнем 6 седмица да караме.
Виж целия пост
# 277
Winter mоm, наистина ще е весело Grinning Особено с моето палаво момченце не знам как ще се оправям с още едно бебе, но няма как, всичко беше планирано така че ще се оправям някакси Grinning

Иначе съм добре, от време на време ми се гади, но за щастие не съм повръщала. Бременността ми е едно към едно с първата и се чувствам страхотно. През първата бременност и аз си пийвах понякога малко бира, но за пушенето съм против макар и аз да съм бивш пушач Wink
Виж целия пост
# 278
menyanthe и аз съм така. Нямам търпение.
Аз нямам неразположения - освен че се пръхтя като парен лукомотив като кача 2 етажа  Grinning Grinning Grinning
моята работа е на бюро и имам много малко движение през деня. Затова си мисля кога ли е добре да изляза в болничен, за да мога да се движа повече. Освен всичко друго през целия си живот съм била ужасен сладокусник - каквото видя все ми се яде. Слава богу имам добър ген и не пълнея. Обаче сега много се страхувам, че само добрия ген няма да е достатъчен и затова ми се иска да имам повече движение  Shocked
Виж целия пост
# 279
Децата родени през пролетта показват гъвкавост в различни ситуации, но могат да бъдат и нерешителни. Те са чувствителни, впечатлителни и талантливи. За това името на роденото през март бебе е необхоидмо да бъде „силно“. Това ще даде на детето увереност в себе си и готовност да се защитава от злините в живота.

Трябва да се има предвид, че за хората, родени през март жертвеност, стигаща до себеотрицание. Те могат да бъдат безкористни и всеотдайни, но за цялата всеотдайност ги прави уязвими и много чувствителни. В същото време благодарение на развитата си интуиция те са склонни към  силна съпричастност.

Хората родени през март са остроумни и чаровни. Те могат лесно да поддържат и провеждат разговори, но също така са склонни към монолози върху проблемите и техните решения.

Хората родени през март внимателно преценяват общуването с други хора, това е тяхната защитна реакция. Те не могат да бъдат наречени душата на компанията, биха предпочели да живеят в комфoрта на „малкия свят“.

Мартенските деца рядко притежават лидерски качества, поради тяхната чувствителност. Те предпочитат да не рискуват и да намират прости решения на проблемите, като упорите преценяват плюсовете и минусите.

Много интересна статийка   bouquet
Виж целия пост
# 280
Маги,това за мартенските деца е много вярно,нали и аз съм такова:-)
Виж целия пост
# 281
Маги,благодаря за статията,прочетох я с интерес.Майките ,които чакат второ,ще се справите. Hug
Живот и здраве на мен ще ми е трето детенце.С малката още се кърмим,или по-точно тя се залъгва на гърдата.И с двете съм практикувала привързано родителство,почти от раждането спят при мен,кърмене на поискване ,малката я носих и в слинг от време на време ,беше ми много удобно,количка също сме ползвали.И двете ми девойки бяха седалищно и затова се наложи секцио,но още не съм се отказала от нормално раждане и се надявам това да е такова,живот и здраве. Hug
Виж целия пост
# 282
Мари знаеш ли помня те бяхме и двете за малко през октомври в темата за юнско бебе 2013 . Дано този път гушнем бебенца .
Виж целия пост
# 283
и аз съм мартенско  Blush
Виж целия пост
# 284
puholina81, напълно те разбирам за това кръвно... моето е от сорта на 90 на 70/60  Crazy Наистина е по-добре по едно кафе на ден, на мен ми става малко кофти от кафе и почти не припарвам към него... Илиянка, пак заповядай, ако мога да помогна с нещо Wink И относно това, което си написала, че хем спиш много, хем си бодра за по-кратко време... точно така съм и аз ! А сигурно и всички ние, ама бебо иска да спи, можеш ли да се съпротивляваш...муахаха Simple Smile Някой спомена, че пътува ... чувам напоследък, че не било добре да се пътува първите три месеца, докато бебето се закрепи и се изгради плацентата, вие имате ли коментар? Гери, относно фреша от лимони - той и ментовите бонбони са ми единственото спасение ! tea_blue, дословно твоите думи казвам на мъжа ми ! Като по поръчка... най-доброто време е Simple Smile Именно заради "вихренето", после, когато имаш нужда от най-много почивка, е зима и без това предразполага, а когато бебо се появи...пролет, лято и есен са пред нас... а и не се мъчиш да раждаш в жегата Simple Smile Златно време ! Bibi85, за тебе СПЕЦИАЛНО многоооооооооо  Heart Eyes Hug Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия