41 ОУ "Св. Патриарх Евтимий" - гр София - тема за информация 2

  • 85 267
  • 277
# 270
Здравейте г-жа Ангелова  няма да поема 1 клас тази година, нали? Работи ли в училището?
Виж целия пост
# 271
Ако някой е бил на отворените врати тази година - може ли да споделите информация - кои учители ще поемат първокласници/ще има ли паралелка с профил матаматика? Всяка информация за училището ще ми е полезна.
Виж целия пост
# 272
Велислава Стоилова и Веляна Пенкова са двете учителки за Подготвителна Група в 41-во ОУ Свети Патриарх Евтимий.
Някой има ли впечяатления / мнения за тях?
Виж целия пост
# 273
Здравейте г-жа Ангелова  няма да поема 1 клас тази година, нали? Работи ли в училището?


Да, г-жа Ангелова септември 2025 поема 1.клас и води паралелката с математика.

  
Велислава Стоилова и Веляна Пенкова са двете учителки за Подготвителна Група в 41-во ОУ Свети Патриарх Евтимий.
Някой има ли впечяатления / мнения за тях?

За Велислава Стоилова- на моя позната детето беше при нея - странна и много трудна комуникация с нея. Много обидчива. Не препоръчвам.
Виж целия пост
# 274
Благодаря, но вече сме в 1 клас Simple Smile .
Виж целия пост
# 275
Здравейте, отворените врати в 41 ОУ в събота от 10 до колко часа са?
Виж целия пост
# 276
https://41ou.com/priem-1-klas/
Виж целия пост
# 277
Здравейте!
Ако има някой родител тук на дете в 4 -ти клас в момента в 41-во ОУ, моля за отзиви за класните ръководители.
Благодаря предварително!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия