БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 111

  • 64 163
  • 722
# 480
karisma - ако не бързаш до утре ще направя пренабор на схемата с този ключ който е даден  Peace

Виж целия пост
# 481
Етап от Гръцкия остров на Майкъл Пауъл:
http://letka.snimka.bg/tapestries/broderii.738975.31006847

Виж целия пост
# 482
Здравейте, момичета. Страхотни неща показвате, а аз нямам с какво да се похваля и да се оплача вчера сутринта сядам на компютъра и откривам, че папка гоблени и прааааазна. Умрях на мъка.Такъв хубав архив си бях направила и то с оригинални схеми на Ланарте, Вервако, Риолис, Дим и др. #Cussing out
По повод гоблените в промоция, ако някой иска Бистрото, аз бих взела пазара, но не знам как да си го поръчам, а и никога не съм пазарувала от там.
Е, изплаках си мъката.
Лека вечер

Провери дали наистина не са скрити. Знаеш ли как се прави?
Скрит текст:
Отваряш "Май компютър", от "Туулс" избираш "Фолдър опшънс", натискаш "Вю", като ти се отвори прозореца, гледаш къде пише "Нидден файл енд фолдерс", там трябва да маркираш "Шоу хидън..."
.
Ако проблемът не е там, пиши, за да издиря подходяща програма за възстановяване на файлове. А това възстановяване, за което пише Диди, за съжаление не важи за изтрити/ изгубени файлове, възстановяват се само системни файлове и настройки  Hug
Виж целия пост
# 483
Еминав ето линк към темата. Тук някои потребители са  доста "вещи в занаята". Надявам се да ти помогнат Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=675979.540
Виж целия пост
# 484
Момичета, трябва ми това, ако го има, обещах на приятелка да й го потърся.............

Виж целия пост
# 485
Не бързай да купуваш конци. Наистина по - добре се свържи със зори и й искай схемата и ключа. Така като гледам надали има 40 цвята в нейния.
Zori доколкото разбрах го е шила по схемата  с 14 цвята,тази,която бях свалила и аз,но Mibobo  и
 Pepen откриха другата схема,която пише,че е с 40 цвята,но като махнах черното и цветовете с по-малко от 10 бода,останаха около 30 цвята! Притеснява ме само ,че цветовата гама е доста по-различна
Моите ръкавици са доста по-червени! Но схемата е значително по-добра! Засега ще пробвам с ръкавиците и после ще нагласявам и лицето
Zori_man,много ти благодаря за отзивчивостта!
Виж целия пост
# 486
diana_at заповядай. Само, че твоето е сякаш по-графично (освен зайчето) newsm78
http://didida74.snimka.bg/tapestries/shema.648450.31009007

П.П. сега я забелязах, че изобщо няма ключ тая схема.....  ooooh!. Иначе съм си я запазила в архива Sick
Виж целия пост
# 487
Етап от Гръцкия остров на Майкъл Пауъл:

Много ми харесва. Peace Аз от вчера съм отпуска и само се ровя във форумите. Вчера попаднах на този Майкъл Пауъл и взех да се позачудвам... Crazy Май ти вървя по петите  Laughing - преди с Климт, сега с това съм на път Hug

Започнах и да довършвам започнатите неща, но ми иде да ги зарежа и да почна други - толкова много неща си харесах.
Все пак да си покажа калинката:

Виж целия пост
# 488
Много, много ви изпуснах, успявам само набързо и много диагонално да се порадвам на красотите ви!   bouquet за всички ви!


Момичета, трябва ми това, ако го има, обещах на приятелка да й го потърся.............



diana_at, мисля, че е това, но предупреждавам, че само съм сваляла, не съм се вглеждала детайлно:
Скрит текст:

Сега ви оставям, пожелавам спорно шиене на всички, които имат време, а аз се залавям с другите задачки!
Виж целия пост
# 489
Извинявам се за спама,но не можах да се сдържа:


Бачийска,това се намирало в КНЕЖА Grinning
Редактирам, се показвам готоворо гобленче на мама
Виж целия пост
# 490
Момичета искам оценка от Вас. Започнах този гоблен , ето етапче от него , нещо ми се получава разминаване с оригинала, и се чудя дали да продължавам да шия. Пренабор е може би затова е такъв ефекта- как мислите Вие?
Тъй като не пиша много често във форума, но все пак ви следя с огромен интерес искам да Ви поздравя за пореден път за красотите които се получават из под пръстите Ви   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 491
шошка(Силвето), така като гледам ключа прилича на оригинален, явно подбора на цветовете е лош. аз лично не бих го шила нататък

мацката с многото гоблени ми е конкурент, само че аз имам на всякакви фирми, а тя основно дименшъни и сънсет. ако барби се престраши да ми дойде на гости може да направим една такава панорамна снимка  Whistling
Виж целия пост
# 492
Момичета, трябва ми това, ако го има, обещах на приятелка да й го потърся.............


Ако не си намерила схемата дай мейл и ще ти я пусна  Peace
DDimitrova Браво на Мама Hug
Стани малко,сладко и симпатично буболече  Hug
шошка(Силвето  на мен ми харесва,но аз много не разбирам,нека и другите да кажат  Simple Smile
Виж целия пост
# 493
albenapd и Miss Emerald   bouquet точно това е, на РТО.

didida и твоето свалих, то е на Алиса и лично на мен повече ми харесва като гама, но търси се РТО...........


шошка(Силвето), когато рускините пуснаха пренабора, започна дебат, защото имаше същото разминаване м/у картинката и скриина, но момичето беше правило подбора по жив каталог и мостри на конците.
 
Виж целия пост
# 494
Шошка, червеното е по-бледо от оригинала, но ако на теб ти харесва, не се отказвай  Peace

И аз си свалих бебенцето. Гоблените на РТО много ми харесват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия