БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 111

  • 64 162
  • 722
# 495
Ето "ключ" за схемата която пусна дидида. Аз това имам към тази схема- няма номера, но при желание може да се нагодят цветовете.


И сега да се похваля с рамкирания подарък за ММ.


miracle, питаше за шиенето с една нишка. Един от започнатите ми и все още незавършени гоблени се шие така- един фар на Дим, на 14 каунт панама е и единствените кръстчета с две нишки са от едно тъмно червено в покрива на къщичката и на върха на фара, всичко останало е кръстчета и полукръстчета с една нишка. И аз имах резерви в началото, но се получава много добре. Ето етап, за да видиш как се получава.
Виж целия пост
# 496
Качих бебето със зайчето
http://dox.bg/files/dw?a=7477710a38
Виж целия пост
# 497
Шошка, аз мисля, че проблемът е в снимката на готовия гоблен, там са доста пренаситени цветовете - виж лицето и ръцете колко са неестествено тъмни. Значи е логично да се получи по-бледо като цяло, за да се получи добре накрая  Peace А "пренабор" е същото като оригиналната схема, просто е в електронен вид.

Роси, много хубаво се е получило с рамката   bouquet

Димитрова, браво на мама, много е нежно  Peace
Виж целия пост
# 498
Я вижте какво се появи пак в ebay:
http://www.ebay.co.uk/itm/2-NICE-Full-Size-Dimensions-Gold-Cross … sh=item3383d8354a

Но сега има и нещо ново:
http://www.ebay.co.uk/itm/2-New-Dimensions-Gold-Cross-Stitch-Kit … sh=item4ac6f3231b


Ами сега?  newsm78

Това също много ми харесва. Ушито дали е толкова хубаво?
Виж целия пост
# 499
Северното сияние е много хубаво, в списъка с желания ми е  Heart Eyes
Виж целия пост
# 500
Аз пък в момента шия Парижкия пазар. Леле, бая ме озорва тоя Дименшънс  newsm62
Виж целия пост
# 501
Ушито  е много хубаво  Grinning

http://gallery.ru/watch?ph=GX8-eqTzj

Добри е на моя земя  Hug
Виж целия пост
# 502
Благодаря Ви момичета ще продължа да шия- дано не съжалявам накрая  Hug
Виж целия пост
# 503
Извинявам се за спама,но не можах да се сдържа:


Бачийска,това се намирало в КНЕЖА Grinning

Да, от 2-3 години е това трабантче, беше показвано и  в сп. Къща и градина. А е съвсем близо до вкъщи и почти всеки ден минавам покрай него.
Не ми казвай, че си минала от там и не си се обадила. А сега трафика за Плевен минава покрай него, че пътят е в ремонт / както и половината град/. Може то да е сборен пункт за бъдещи срещи!  Laughing

Я вижте какво се появи пак в ebay:
http://www.ebay.co.uk/itm/2-NICE-Full-Size-Dimensions-Gold-Cross … sh=item3383d8354a

Но сега има и нещо ново:
http://www.ebay.co.uk/itm/2-New-Dimensions-Gold-Cross-Stitch-Kit … sh=item4ac6f3231b


Ами сега?  newsm78

Това също много ми харесва. Ушито дали е толкова хубаво?

Давай, давай - искаш да стигнем онази мацка ли?

Добри овърша половин България - поздрави ! Моля следващият също до докладва!

Аз сега почвам довършителният контур на едно "проектче" и започвам още едно "проектче". Но нищо не казвам!  smile3505
Виж целия пост
# 504
Деси, благодаря ти мила, но пак нищо не се получава.Сега ще чета в другата тема, а мисля утре да питам в един сервиз дали могат да помогнат.
И пак да кажа, ако някой иска да се комбинираме за бистрото и пазара.
Виж целия пост
# 505
Момичета страхотни красоти показвате, браво на всички за старанието - Шошка на мен и така ми харесва - снимката не винаги показва реалните цветове  newsm78 ама и доста си ушила за да го зарязваш  Thinking

ba4iiska ти умната, че ми се струва, че ципа на устата ти е почнал леко да се отваря  Whistling има някой по-досетливи тук  #Cussing out
Виж целия пост
# 506
Деси, благодаря ти мила, но пак нищо не се получава.Сега ще чета в другата тема, а мисля утре да питам в един сервиз дали могат да помогнат.
И пак да кажа, ако някой иска да се комбинираме за бистрото и пазара.

А съдържанието на други папки как е? Има ли липсващи файлове?

В практиката си съм ползвала тези две елементарни програми

http://my-soft-blog.net/264-recuva-programma-dlya-vosstanovleniya-udalennyx.html
http://shara-soft.ru/utilities/1160-easyrecovery-professional-621-full-rus.html

С едната възстановявах документи, с другата - чертежи, те възстановавят практически всичко, което може, ако искаш - опитай (върти ми се, че втората е по-добра)  Peace
Виж целия пост
# 507
Всички папки са си наред, само тази е така. Незнам какво става, ако тръгна да записвам още нещо в нея то също не се вижда, а не съм ровила по настройките. Изключих вечерта компютъра, сутринта го пуснах и тръгнах да я отворя, защото шиех миниатюрка и нъц няма нищо. smile3511 smile3514
Виж целия пост
# 508
Всички папки са си наред, само тази е така. Незнам какво става, ако тръгна да записвам още нещо в нея то също не се вижда, а не съм ровила по настройките. Изключих вечерта компютъра, сутринта го пуснах и тръгнах да я отворя, защото шиех миниатюрка и нъц няма нищо. smile3511 smile3514

1. Дай рестарт и виж тогава как е.
2. Дръпни някоя от горните програмки, така или иначе повече от това няма как да се прецака.
Виж целия пост
# 509
тъкмо да похваля продавача, че пак мисли за нас и някой ме е изпреварил  Laughing и любимите ми вещици е пуснал гадинката  Joy ще взема да подмина мацката с "изложбата" да знаете  Crazy

за любителите на романтиката: http://www.ebay.co.uk/itm/MIDNIGHT-DANCE-New-Dimensions-Gold-Cro … sh=item4ac6f36c9e

нощни феи - http://www.ebay.co.uk/itm/Counted-Cross-Stitch-Kit-TWILIGHT-SILH … sh=item3383d5bb87

и две тънкани  Blush

папагали http://www.ebay.co.uk/itm/Dimensions-Cross-Stitch-Kit-Tropical-B … 3D321165402907%26

аруба етно http://www.ebay.co.uk/itm/DIMENSIONS-YORUBAN-LADIES-CROSS-STITCH … 3D321165402907%26

морско http://www.ebay.co.uk/itm/Dimensions-The-Gold-Collection-petites … 3D261244908732%26
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия