Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения – Тема 6

  • 29 763
  • 735
# 150
За да се прецени дали температурата е ниска или не трябва да знаем стойностите в първа фаза на цикъла и как я мериш. Ако е орално, рядко температурата скача над 37.
Виж целия пост
# 151
Забравих да спомена, че вчера имах леко кафеникаво зацапване, а времето от овулацията ми до зацапването беше 6-7 дена само  Sad, иначе, да - орално я меря, но за съжаление започнах този метод едва от няколко дена, така че не мога да се похваля с някаква графика Sad
Виж целия пост
# 152
Благодаря за бързия отговор. Вече направих справка в най-различни овулационни калкулатори, но не знам до колко са достоверни. При цикъл 29 дни ми излиза на 5 юли, а при 30 дневен на 6 юли. За това си мисля, че съм спазила периода, но все пак без симптоми, съм  притеснена. Рано ли е да направя тест сега? Вече се изнервям, като се опитвам да не се самонавивам. Simple Smile
Виж целия пост
# 153
Силви, не разчитай на онлайн калкулаторите. Това, което правят, ако забелязваш, е да вадят 14 дни (стандартният период на Луталната фаза) от датата, на която очакваш да ти дойде. Но, както се знае, ние не сме стандартни жени. Ако искаш от следващия месец (дано да няма такъв, де) да знаеш със сигурност кога ти е била овулацията, единственият начин да азбереш е БТ, защото дори тестовете за овулация не са достатъчно категорични и ясни. Бременност с уринарен тест може да се хване и преди закъснение, историята познава такива случаи, но е добре да се изчака минумум 14 дни след датата на евнтуалното зачеване, т.е най-рано на 20-ти. Въоръжи се с търпение. Кръвен тест може да покаже и малко по-рано, около 10-ина дни.
Мелани, на теб също ти пожелавам много търпение, защото ще ти е необходимо, и при теб е твърде рано за тест, мисля. Ще чакаме добри новини от вас скоро! Стискам палци
Виж целия пост
# 154
Estlar, благодаря ти.  Hug
Виж целия пост
# 155
И от мен едно голямо благодаря, Estlar Hug
Ако някой друг е имал подобни признаци, моля да сподели за кураж! Simple Smile)
Виж целия пост
# 156
МОМИЧЕТА кръвния тест наистина ми е 203.08   mIU/ml Ще си имаме бебче с моето момче!  newsm44
Виж целия пост
# 157
МОМИЧЕТА кръвния тест наистина ми е 203.08   mIU/ml Ще си имаме бебче с моето момче!  newsm44

Честито! Няма по-хубава новина от тази! Леко бременеене и едно пухкаво бебе на финал! Hug
Виж целия пост
# 158
Честитоооо Белка Карамелка! Лелеее как се надявам и аз на такава новина в най-скоро време! Закъснява ми вече с 3 дена но не смея да направя тест, щото сиптоми нямам никакви...нито гърдите ме болят, нито яйчниците, а по принцип имам усещания в тези области, около седмица преди да ми дойде...случва ми се да ми закъснява честичко и за това ще чакам да мине поне седмица след закъснението и ако и тогава не е дошло ще тичам за тест...възможно ли е ако съм бременна да нямам никакви симптоми за това?!?!?! Thinking
Виж целия пост
# 159
Честитоооо Белка Карамелка! Лелеее как се надявам и аз на такава новина в най-скоро време! Закъснява ми вече с 3 дена но не смея да направя тест, щото сиптоми нямам никакви...нито гърдите ме болят, нито яйчниците, а по принцип имам усещания в тези области, около седмица преди да ми дойде...случва ми се да ми закъснява честичко и за това ще чакам да мине поне седмица след закъснението и ако и тогава не е дошло ще тичам за тест...възможно ли е ако съм бременна да нямам никакви симптоми за това?!?!?! Thinking

Буцигном, тази сутрин си направих трети тест (след 15 дни закъснение) вече имам ясни две черти Simple Smile)))
Допреди две седмици втората черта беше много бледа когато си правих пак и до днес все се чудех какво става. Че и тук дори питах, защото също като теб никакви кой знае какви симптоми. Освен тези като при ПМС болки от време на време.

Стискам палци и за теб, не разчитай на симптомите, понякога дори си ги и внушаваме.
Другата седмица съм на преглед, едвам се удържам да се похваля на близките. Само двамата с таткото си знаем Simple Smile

Виж целия пост
# 160
Леле Жужи Мужи направо настръхвам докато те чета...представям си какво ви е...зареждаш ме с позитивизъм  Praynig моля се всички да ни сполети това щастие Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 161
Честитоооо Белка Карамелка! Лелеее как се надявам и аз на такава новина в най-скоро време! Закъснява ми вече с 3 дена но не смея да направя тест, щото сиптоми нямам никакви...нито гърдите ме болят, нито яйчниците, а по принцип имам усещания в тези области, около седмица преди да ми дойде...случва ми се да ми закъснява честичко и за това ще чакам да мине поне седмица след закъснението и ако и тогава не е дошло ще тичам за тест...възможно ли е ако съм бременна да нямам никакви симптоми за това?!?!?! Thinking
Мерсиииии! Simple Smile)))
Аз от време на време се чувствам много уморена без причина и ми се доспива зверски и ме боли ниско долу, но пак рядко иначе просто нямам симптоми, каквито попринцип преди цикъл Simple Smile
Стискам ти палци и да кажеш, какво е станало след теста!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 162
МОМИЧЕТА кръвния тест наистина ми е 203.08   mIU/ml Ще си имаме бебче с моето момче!  newsm44

Честито! Няма по-хубава новина от тази! Леко бременеене и едно пухкаво бебе на финал! Hug
БЛАГОДАРЯЯЯ!!! Hug
Виж целия пост
# 163
bellka.karamelka
JujiMuji
   Hug Честито, момичета  smile3525 Пожелавам ви лека бременност   preggo и здрави бебочета накрая   ylinfant newsm30  ylinfant
Дано и ние скоро да се похвалим с такава новина Simple Smile

ПС: Да попитам, някоя от вас имала ли е болки в кръста по време на опитите за бебче  Embarassed
Виж целия пост
# 164
Усмивчица, благодаря ти. Същото щастие и на теб пожелавам. Аз още не мога да повярвам Simple Smile


Не, не мисля, че имах някакви такива оплаквания. Никакви симптоми освен малко болки като при ПМС. А сега вече и леко гадене сутрин, не знам от глад ли какво ли.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия