Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения – Тема 6

  • 29 780
  • 735
# 210
eliks86, важното е че всичко е ясно сега. Пази се повече! Пожелавам ти всичко да мине леко  Hug
Виж целия пост
# 211
Вземи си и друг вид тест. Ако и ползвала примерно касетъчен, вземи такъв с ленти. Те показват в повечето случай много рано и бледа, но хубава черта.
Виж целия пост
# 212
eliks86, важното е че всичко е ясно сега. Пази се повече! Пожелавам ти всичко да мине леко  Hug

 newsm17 Благодаря ти много!
Виж целия пост
# 213
Вземи си и друг вид тест. Ако и ползвала примерно касетъчен, вземи такъв с ленти. Те показват в повечето случай много рано и бледа, но хубава черта.

Март месец ми закъсня и си правих тест за бременност (лентичка) от комплекта clear ovu test. Познай - втора черта. След това направих sure check - отрицателен. След няколко дни ми дойде. Оттогава не се доверявам на лентички. Само на sure check вярвам. Той никога не ме е лъгал.
Виж целия пост
# 214
Е да ама Шуър Чек лови винаги много късно.
Виж целия пост
# 215
Е, зависи. Първият път ми отчете рано, сега късно. Важното е резултатът да е верен.
Виж целия пост
# 216
Права си така е! Hug
Виж целия пост
# 217
Шуър чек лови ВИНАГИ "много късно"? Няма такова нещо.
Виж целия пост
# 218
То да не е риба че да лови  Laughing
Виж целия пост
# 219
Добре де показва. Peace Laughing
Виж целия пост
# 220
Момичета аз все още не знам дали съм бременна , чакам да поотмине още малко време , за да отида пак на доктор . Но искам да ви попитам нормално ли е в начална бременност бодежи и придърпвания - ниско долу в областта на матката ? Освен това днес ми се появиха две - три кафеви капки на превръзката , и си викам - дойде ми , а не се случи нищо повече . Да припомня , последният ми цикъл бе на 14.06.2013 , няколко положителни теста , преглед при лекар - прекалено рано да се види нещо.
И още един въпрос имам - няколко дни преди очакваната дата на Мц отново ми се появи такова зацапване - може ли да е било имплатационно , което от своя страна да изключша риска от извънматочна , че това ми е филма в момента .
Виж целия пост
# 221
nonameeee, щом имаш положителни тестове, значи си бременна. Ако зацапването продължи, недей да отлагаш посещението при лекар.
Виж целия пост
# 222
Не бяха няколко капки и сега няма нищо , но доста ме понаболява корема и от време на време ме преязва ниско долу . Не знам това дали е нормално . А на лекар мога чк в понеделник .
Виж целия пост
# 223
Не бяха няколко капки и сега няма нищо , но доста ме понаболява корема и от време на време ме преязва ниско долу . Не знам това дали е нормално . А на лекар мога чк в понеделник .
Успокой се и в понеделник при доки  Peace
Виж целия пост
# 224
Гледай да не се натоварваш физически дотогава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия