Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения – Тема 6

  • 29 774
  • 735
# 690
Да, важно е втора седмица от какво, при мен на 19 ден от закъснение едвам се видя сакчето и не ми потвърдиха бременност, трябваше да чакам още една седмица, но аз съм била с късна овулация  Simple Smile
Виж целия пост
# 691
предполагаемото зачеване ...... ами сега да разчитам на теста тогава и да изчакам за гинеколога, ааа за закъснението на лелката е трети ден. Два теста вече и двата с бледа втора черта. благодаря ви момичета, а и още нещо на 22 години съм, невежа и нова съм в това и задавам само въпроси  Wink Laughing Hug
Виж целия пост
# 692
Не се притеснявай, всички сме били така. Добре е да изчакаш поне две седмици закъснение преди да отидеш на лекар, за да потвърди. Иначе честито, щом тестовете казват, че си бременна, значи си  Hug
П.П. Гестационните седмици се броят от датата на последната менструация. Ако е била на 17.07, значи, че си почти в 5-та седмица.
Виж целия пост
# 693
Ако си си избрала лекар, мисля, че е нормално да му се обадиш и да го попиташ. Ако не си, добре е да си избереш лекар, който ще ти следи бременността, те знаят какво трябва да се направи и ще те посъветват (най-вероятно) да си пуснеш ЧХГ два пъти през 48 часа, за да проследят как расте хормонът. Това е единственото, което може да докаже успешна бременност в момента и ще ги ориентира кога да ти запишат час, за да си видиш сакчето. Това става при ЧХГ над 1000
Виж целия пост
# 694
Благодаря  Embarassed  love001 но бледите черти някак си не мога да го повярвам Simple Smile искаше ми се по бързо доктора да го види и да го установи. сега какво да правя да изчакам, но все пак да се пазя като за бременна. аз пуша май трябва да ги спра..... Confused олееееееееее нз какво става, чакането е ужасно в понеделник  съм на доки и дано вс е ок Мерси дамиииииииииии за отговорите  Hug
Виж целия пост
# 695
Всички сме били нетърпеливи, но и да отидеш сега, няма да се види нищо, затова няма смисъл да си даваш парите и времето. За ЧХГ теста, можеш да си направиш, както те е посъветвала Estlar, но според мен е излишно при два положителни уринарни теста. Просто изчакай  Peace
Виж целия пост
# 696
Ако си си избрала лекар, мисля, че е нормално да му се обадиш и да го попиташ. Ако не си, добре е да си избереш лекар, който ще ти следи бременността, те знаят какво трябва да се направи и ще те посъветват (най-вероятно) да си пуснеш ЧХГ два пъти през 48 часа, за да проследят как расте хормонът. Това е единственото, което може да докаже успешна бременност в момента и ще ги ориентира кога да ти запишат час, за да си видиш сакчето. Това става при ЧХГ над 1000
Не съм си избрала лекар имам си гинеколог преди време бях при него .... не го харесвам мн .... исками се жена, сестра ми ходи при една и в понеделник е свободна жената амиииииии до тогава какво да правя  Hug
Виж целия пост
# 697
Всички сме били нетърпеливи, но и да отидеш сега, няма да се види нищо, затова няма смисъл да си даваш парите и времето. За ЧХГ теста, можеш да си направиш, както те е посъветвала Estlar, но според мен е излишно при два положителни уринарни теста. Просто изчакай  Peace

Благодаря ти, ще изчакам ама няма да е дълго сигурно утре ще ида за кръвен тест, къде трябва да ида ако нямам още гинеколог кои ще ми направи кръвен тест. Мерсииии че ми отговаряте на въпросите малко са странни но какво да правя  Hug
Виж целия пост
# 698
Отиваш в най-близката лаборатория и искаш кръвен тест за бременност. Не е нужно някой да те праща.
Виж целия пост
# 699
Не се притеснявай, всички сме били така. Добре е да изчакаш поне две седмици закъснение преди да отидеш на лекар, за да потвърди. Иначе честито, щом тестовете казват, че си бременна, значи си  Hug
П.П. Гестационните седмици се броят от датата на последната менструация. Ако е била на 17.07, значи, че си почти в 5-та седмица.

ами беше на 18,07 тогава ми дойде последно караме 4 дни и то мн малко качили так ми се стори, но и минали месец пак закъснения тестове и всичко отрицателно този месец нещо различно всички са положителни  Hug
Виж целия пост
# 700
Отиваш в най-близката лаборатория и искаш кръвен тест за бременност. Не е нужно някой да те праща.
добре тука до гранда маи имаше , до колко време ще ми ислезнат резултатите?, а трябва ли да е сутринта или може по всяко време
Виж целия пост
# 701
Отиваш в най-близката лаборатория и искаш кръвен тест за бременност. Не е нужно някой да те праща.
добре тука до гранда маи имаше , до колко време ще ми ислезнат резултатите?, а трябва ли да е сутринта или може по всяко време
Няма значение по кое време. Резултатите ще ти излязат в зависимост от лабораторията, но се предполага, че ще е на същия ден.
Един съвет, не пускай постове един след друг. Системата на форума те известява, ако в темата е добавено ново мнение, докато пишеш, така че просто можеш да си редактираш предишното.
Виж целия пост
# 702
а сега какво да правя за да него загубя четох за химически бременности или загубване в втория месец ...
Виж целия пост
# 703
Отиваш в най-близката лаборатория и искаш кръвен тест за бременност. Не е нужно някой да те праща.
добре тука до гранда маи имаше , до колко време ще ми ислезнат резултатите?, а трябва ли да е сутринта или може по всяко време
Няма значение по кое време. Резултатите ще ти излязат в зависимост от лабораторията, но се предполага, че ще е на същия ден.
Един съвет, не пускай постове един след друг. Системата на форума те известява, ако в темата е добавено ново мнение, докато пишеш, така че просто можеш да си редактираш предишното.
добре ще внимавам с постовете  Wink просто имам мн въпроси  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 704
chasovnicheto-щом имаш толкова много въпроси най-добре се консултирай с гинеколога си.
Той ще те прегледа и ще прецени най-добре какво да ти даде,за да се избегнат проблеми.
П.С. От телефон ли пишеш? Защото постовете ти са пълни с грешки и са малко трудни за четене. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия