сега е дилемата за какво по-напред да се изхарчат
Ами сега?
Ще го мисля нещо....
ММ не може да ме диша вече
че и сън няма...аз не обичам природата,предпочитам си моловете и центъра,ама предвид тези ревливи същества,явно ще се примирявам с парковете и градинките...
си отивам в колата сядам на задните седалки и започвам да си го храня. Не е много удобно особено сега и като е много жега навънка само че пооне той не стои гладен и не реве а пък и аз съм навънка 

Иде ми да изпострелям всичкия народ на света
( без бебето ми ) хахахахаха

Колко време чакаше за паричките ти? Аз вчера си пуснах документите за детските, за помощ при раждане и за еднократна помощ за майки студентки, само че от социалното не ми казаха кога ще дават парата 





))
Иначе да не си помисли някой, че не си харесвам мъжа, обожавам си го, и той ми е много хубав (поне за мен), пък да не говорим, че пуска пералня и мие чинии... хаха
Аз, Слава Богу, кърмя. В този дух- говорите за подплънките- аз ползвам
подплънки от стари бански и такива от стари сутиени
Като се напоят, пера и суша. У дома се разхождам полугола и по пода се точат млечни пътечки. Интересно е как усещам, че ми тръгва млякото- започва се с едно леко парене или шипане в ареолите, преминаващо към зърната. Ако не успея да грабна пелена и да се "затапя", стават вадички
Не се оплаквам- важното е да има кърма за бебка. Вече я кърмя и навън. Мятам един тънък шал върху двете ни, седнала на някоя по-странична пейка в Морската градина, а след това разходката продължава. Вяра е доста спокойно дете. Доскоро само ядеше и спеше, но сега вече прави все по-дълги безсънни паузи. Лежи и се оглежда или пък рита с крачета и маха с ръчички. Хубавото е, че спи спокойно и през нощта и се пробужда чак призори. Моите гърди, обаче, се препълват през нощта и ми се налага понякога да я взимам спяща, за да ме поизцеди. Ако не се получи, то аз сама се изцеждам с помпата. Това, което ме притеснява, четейки "лайняните ви истории" е, че моята мома има периоди на неакане по около 2-3 дни. Ето днес вече ни е 3-ти ден без ако. Разтривам коремчето, доста пръцка и то много миризливо, но акано в памперса няма. Мисля, че всичко това започна, когато започнах да давам биогая. Сега съм спряла пробиотика и лефакса, с идеята да се регулира акането. Мисля, че даде резултат за около седмица и ето, че последните 3 дни-нищо. Опитвам се да ям плодове, за да се разхлабвам аз и оттам да се отрази на нея.Препоръчани теми