
Сори - до скоро бях бременна.
че и сън няма...аз не обичам природата,предпочитам си моловете и центъра,ама предвид тези ревливи същества,явно ще се примирявам с парковете и градинките...


По някое време усещам, че нещо ме дърпа и отварям по някое око да го видя. Много е смешен
Тека ужасно много, даже еднократните не могат да издържат цялата разходка навън.
но болеше много
Имам чувството, че съм много тясна, направо нз 
Ще се пробваме тази събота, че ММ има РД, това ще му е подаръка
, иначе и на мен много не ми се прави. Преди се смеех на семейните двойки, които правят секс само в събота, сега и ние сме така. Ама то с тия ревлъвци, докато ги приспим вечер, после ни е само до секс. 

момичета,
В събота съм на контролен преглед, да видим какво ще каже доки. 



Явно и това е един от етапите в развитието на бебетата, да пълнят повече памперса.Да ви кажа,не знам при вас /с нормално раждане/ как е било,но аз съм с епизиотомия и с външни и вътрешни шевове.От няколко дни усещам ужасно силна интимна миризма и мн се притесних да не е някоя инфекция,звъннах на докторката ми и тя каза да отида още днес в 08,00.И като се замисля, бебето ми на кого да го оставя,мн е трудно като няма на кого да разчиташ.Е отидохме заедно,оказа се че е нормално да има миризна,но за по-сигурно ми взеха секрет.А малката през това време така се наакала,че се омазала отново.За трети път за последните 48 часа
Ама здраве да е 
Препоръчани теми