.От два дена давам лефакс и съм супер доволна тези капки са вълшебни поне за нас .Почти цял месец само се носим и се чудим как да се успокоим ,от вчера това дете не реве като е будно си гледа издава звуци абе въобще все едно съм взела друго дете .Дано и така да продължава че иначе лудите ме хванаха не признава нищо дере се и това е .Иначе ние сме на фризолак 1 това даваха в болницата и аз продължих с него добре му понася за сега не се запича което супер много ме радва
Нашата биберона е на канпол само нея признава, аз преди време също бях против бибероните, но каката ревеше нон стоп до 6 месеца и не признаваше биба а така исках защото нищо не я успокояваше само ръчички и оставаш без ръце .Като видях че Марти също се очертава ревлив бях настоятелна за биба иначе луда ставам а така малко спокойствие като я засмуче.
Сложиха ни ваксинката - милото така зарева като й сложиха иглата в крачето..и като ми стана едно гадно и на мен като я видях и като ревнах и аз...педито се чуди кой да успокоява, Гушнах я мина й, `ама така не беше ревала от раждането си сигурно, когато гумена ръкавица й прекъсна съня и я извади от топлата майчина утроба. Ей голяма съм шматка
защо така драматизирам и аз незнам.. 
и вие сте имали премеждия през изминалата седмица. Явно ни е заложено да се тревожим на макс.
Казват че веднъж щом родиш цял живот сърцето ти продължава да живее извън теб.

Дано това не означава, че днес колките ще я почнат по късно и ще я пуснат по късно.. 


Пълен цирк сме просто 




,а и преди да започне да ме боли няколко дена бяхме навън и бях със сутиен,който като ми се напълнят гърдите и започваше да боли.

Доста странен ми се вижда .....днеска малката ми виси на циците,по 40 мин и нищо не изсуква ,додавам с шише изцедена кърма,тя се дави....
Ококори се и застина в паника: смуче, а то нищо не пуска, о ужас...


Препоръчани теми