
Ххехехехе лайняни и напикани истории колкото щеш. Аз имах една туко що. В три часа вечерта и да видиш как набързо се събудих
като ме обля един топъл фонтан .... хахаха
!!! Още не съм купила капките събирам инфо за тях и тогава чак ще решавам да ги взимам ли за малкия или не
упсех на теб и бебенцето и много хубаво си направила. Щом си я усетила, че тези капки не ѝ влияят добре- спирай ги !!!
кий знае какви са страничните ефекти после 
кий знае какви са страничните ефекти после 
хахахахаха . Аз съм пуснала тука едни дъждове едни гръмотевици и малкия отнесе плувката. Мрънка си нещо до преди малко ама е сега вече изплѝл бибата и .... спи непробудно
( докато не огладнее след час- два ).
кий знае какви са страничните ефекти после
кий знае какви са страничните ефекти после
и не се тревожи за бебчето
на оклло 2 ч и поливина ви правя проверки
Препоръчани теми