Професия: играч

  • 18 330
  • 295
# 105
Креми, ако правилно съм забелязала, брат ти е в играта, така че поведението ти е обяснимо. Но така или иначе ти си пристрастна.
Виж целия пост
# 106
Laughing Пък аз проблем, освен покера - не виждам - дори напротив - доста добра партия би бил - ако го нямаше тоз елемент...
Поредната разбирачка от покер се появи.Е то нямаше да е същото , без тях.Сега остава само Краси да се изкаже.

А, не - само ти си разбирачката - оставям те. Дано не затънеш много...от разбиране.  Peace
Виж целия пост
# 107
Кратък профил: 38 годишен мъж, неженен, без деца, с две дълги връзки (6+ години), разпаднали се по неясни причини. Добро инженерно образование, по което е работил съвсем кратко. Материално осигурен - живее самостоятелно в собствено жилище, единствен син на заможни родители. Ползва на относително добро ниво 2 езика.
.............................................................


Бих се обвързала и още как! Аз познавам такъв мъж, приятел на съпруга ми. Интелект, пари, липса на вредни навици... какво още може да иска една жена. А, да, мъжът й постоянно да е до нея! Ами аз не познавам мъже, които печелят повече от добре и в 5 часа да са си в къщи.
Виж целия пост
# 108
Много интересна тема.
Леко ми е болезнена, тъй като моят законен сега влиза в тази "схема" на игра-живот-печалбарство.
Нещата дори не се доближават до хазарт. Тук всичко е четене, тактика, практика и умения колко и кога да залагаш. Какъв % от спечеленото да се върти и инвестира... Бе сериозна наука. Не става дума за късмет.
Лошото е, че мен ме изнервя ситуацията нон-стоп висене в нет-а пред масите. И в последно време запали и синчето по този покер.

НО ако един ден ми се усмихне финансовия късмет, а  Twisted Evil
вилико, ма как пък се изказа като 1вокурсничка. НИЩО общо няма хазартът с професионалния покер играч.

П.П: Бат' Танас (футболиста) преди 3-4м. за 2 дни участие в покер-турнир (Риу-Правец) спечели 35К. И гледам Илияна доста му се зарадва. А се класира 2ри.
Виж целия пост
# 109
Креми, ако правилно съм забелязала, брат ти е в играта, така че поведението ти е обяснимо. Но така или иначе ти си пристрастна.
Не, не съм пристрастна, а обективна.Изказвам обективно мнение, щото виждам и двете страни на монетата.100пъти казах къде е разликата, но като че ли не искате да го проумеете.За вас покер играч е равно на комаарджия, пройдоха и т.н Не смятам да ви убеждавам вече в обратното.Надявам се Бърд е извлекла нужната информация.
Виж целия пост
# 110
Шани - изказах се, след като за съжаление видях какво стана с едни познати, играчи. Жалко  Tired
Виж целия пост
# 111
Шани свиквай.Това е положението.Висене, четене , смятане.Ти ще ставаш сутрин за работа, а той още ще играе:-) което всъщност е добре, щото колкото повече играе толкова по напред  в парите,:-)
Виж целия пост
# 112
Креми, ако правилно съм забелязала, брат ти е в играта, така че поведението ти е обяснимо. Но така или иначе ти си пристрастна.
Какво и е поведението??? Че от два дена ви обяснява разликите между покер про и кибик комарджия  newsm78 и пак има неразбрали ... Mr. Green
Виж целия пост
# 113
Е, и какво се получава - мъжът професионален покер играч или е на компа или е по турнири.
Бах ги в парите, ако ще е така.
Виж целия пост
# 114
Шани - изказах се, след като за съжаление видях какво стана с едни познати, играчи. Жалко  Tired
Твоите познати сигурно са били прости комарджии. Разликата е огромна.
Виж целия пост
# 115
Е, и какво се получава - мъжът професионален покер играч или е на компа или е по турнири.
Бах ги в парите, ако ще е така.

е, не е точно така.
Не си мисли, че нямат време да си изхарчат парите.

Нооо, всяко нещо си има цена, факт.
Виж целия пост
# 116
Не става хем да лежиш, хем да печелиш.  Peace
Виж целия пост
# 117
Всъщност който действително се интересува - може да прочете за хазартната зависимост - има много материали. Мисловните процеси по време на играта и стреса оказват влияние, независимо дали си в казино или си пред екрана. И това не е лично мое мнение, за съжаление. Разбира се, това не значи, че всеки, дръзнал да играе - ще има проблеми. Но все пак не е лошо човек да има информация, пък накрая сам да си направи изводите.

Шани - изказах се, след като за съжаление видях какво стана с едни познати, играчи. Жалко  Tired
Твоите познати сигурно са били прости комарджии. Разликата е огромна.



Ти от къде знаеш каква е разликата? Въобще не си спомням да съм разказвала за тях. Двама братя, единият дори беше доста известен от зората на онлайн игрите... Thinking


Е, и какво се получава - мъжът професионален покер играч или е на компа или е по турнири.
Бах ги в парите, ако ще е така.

е, не е точно така.
Не си мисли, че нямат време да си изхарчат парите.

Нооо, всяко нещо си има цена, факт.

Иска ми се честно да те попитам - на теб самата нрави ли те тази идея - за нова професия на мъжа ти?
Виж целия пост
# 118
Е, и какво се получава - мъжът професионален покер играч или е на компа или е по турнири.
Бах ги в парите, ако ще е така.
Ти ако си с него заради парите, ще те усети много бързо Laughing
А, и освен това, не са само пред компа и по турнири... hahaha  Ходят по Малдиви, Бора Бора ей такива места...и те са хора и те разпускат.
Виж целия пост
# 119
Е, ако е борсов "играч", по-добре щеше да звучи някак.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия