ВЕЛИКО ТЪРНОВО

  • 100 815
  • 738
# 195
Художествена гимнастика на стадиона при Савина. Взима деца от предучилищна, има и по-малки, но с тях работи в градините. Всеки ден е в залата с по-големите гимнастички, може да питате на място. На малките много им харесва, защото не са тренировки, а повече игри. Стадиона от долната страна, входа точно срещу градината, на ляво и после по стълбите. Там някъде е и спортната гимнастика.

В пионерския дом миналата година нямаше балетна група. Балерината, която води група в патриарха и в няколко детски градини /не им помня имената/ имаше представление там, заедно с вокалната група от пионерския дом и там им бяха тренировките за представлението. Навивах щерката да се запише при нея на балет, ама нещо не си пасна с преподавателката и сега и аз съм в проучване някъде по на близо. Може и да не е балет, а някакви танци. Иначе в пионерския дом започват от октомври. В Славейков имаше някакъв клуб по танци, но му загубих координатите, че покрай плуване и вокалната група миналата година не ни остана време и за друго. Вече няма да продължаваме с плуването и я навивам за танци.
Виж целия пост
# 196
Момичета можете ли да ми препоръчате добър очен лекар в Търново, тук в Горна ходих на две места - при Донева и Цветанова и не съм доволна и от двете. Донева само ми измери диоптрите, каза общо взето че нищо ми нямала, Цветанова ми мери очното налягане три пъти, показваше стойности 19, 20 и веднага съм имала глаукома (те нормалните стойности са до 21), пък и за глаукома не се съди само по очно налягане. Аз съм с главоболия и силно дразнене в дясното око. Виждала съм че има и очен център Света Петка, но не знам дали са добри лекарите.
Виж целия пост
# 197
Момичета можете ли да ми препоръчате добър очен лекар в Търново, тук в Горна ходих на две места - при Донева и Цветанова и не съм доволна и от двете. Донева само ми измери диоптрите, каза общо взето че нищо ми нямала, Цветанова ми мери очното налягане три пъти, показваше стойности 19, 20 и веднага съм имала глаукома (те нормалните стойности са до 21), пък и за глаукома не се съди само по очно налягане. Аз съм с главоболия и силно дразнене в дясното око. Виждала съм че има и очен център Света Петка, но не знам дали са добри лекарите.
Света Петка  Naughty
В Търново аз лично не знам някой,който може да се нарече добър.Всички приятели с проблеми с очите търсят помощ в по-големите градове.Знам,че има много добра очна клиника в Търговище ако не ти е много далеч.
Виж целия пост
# 198
Момичета можете ли да ми препоръчате добър очен лекар в Търново, тук в Горна ходих на две места - при Донева и Цветанова и не съм доволна и от двете. Донева само ми измери диоптрите, каза общо взето че нищо ми нямала, Цветанова ми мери очното налягане три пъти, показваше стойности 19, 20 и веднага съм имала глаукома (те нормалните стойности са до 21), пък и за глаукома не се съди само по очно налягане. Аз съм с главоболия и силно дразнене в дясното око. Виждала съм че има и очен център Света Петка, но не знам дали са добри лекарите.

Доволна съм от д-р Шивачева и Костуркова  Peace Делят общ кабинет в поликлиниката.
След специалист в София, съм благодарна на д-р Шивачева за точната диагноза  Simple Smile
Виж целия пост
# 199
Момичета можете ли да ми препоръчате добър очен лекар в Търново, тук в Горна ходих на две места - при Донева и Цветанова и не съм доволна и от двете. Донева само ми измери диоптрите, каза общо взето че нищо ми нямала, Цветанова ми мери очното налягане три пъти, показваше стойности 19, 20 и веднага съм имала глаукома (те нормалните стойности са до 21), пък и за глаукома не се съди само по очно налягане. Аз съм с главоболия и силно дразнене в дясното око. Виждала съм че има и очен център Света Петка, но не знам дали са добри лекарите.

Аз не съм от Търново, но спецаиално за очен лекар бих ти препоръчала д-р Иванов  преглежда и в  поликлиниката , познавам го лично, семейно да не кажа и една трета от родата сме при него и сме много доволни
Виж целия пост
# 200
Костуркова за очен, с десет ръце! 
Виж целия пост
# 201
Момичета, случайно да знаете кога се очаква безплатно "Звук и светлина"?
Май имаше веднъж седмично, но съм забравила кога...
Виж целия пост
# 202
Звук и светлина го засичах преди почти всяка вечер,сега не съм се заслушвала дали го има,но тая вечер ще се ослушам,те камбаните са много звучни Simple Smile
Виж целия пост
# 203
Здравейте момичета ,може ли да ми препоръчате логопед,определено ще имаме нужда.
Виж целия пост
# 204
Момичета можете ли да ми препоръчате добър очен лекар в Търново, тук в Горна ходих на две места - при Донева и Цветанова и не съм доволна и от двете. Донева само ми измери диоптрите, каза общо взето че нищо ми нямала, Цветанова ми мери очното налягане три пъти, показваше стойности 19, 20 и веднага съм имала глаукома (те нормалните стойности са до 21), пък и за глаукома не се съди само по очно налягане. Аз съм с главоболия и силно дразнене в дясното око. Виждала съм че има и очен център Света Петка, но не знам дали са добри лекарите.

Аз не съм от Търново, но спецаиално за очен лекар бих ти препоръчала д-р Иванов  преглежда и в  поликлиниката , познавам го лично, семейно да не кажа и една трета от родата сме при него и сме много доволни

Аз не съм много доволна от него.За мен Миланова от Св.Петка, работи и в Аурата с направление.

Кажете ми , моля....от къде тръгва това прословуто влакче.Никаква информация от никъде...
Виж целия пост
# 205
Влакчето тръгва от автобусната спирка до хотел Янтра - бившата спирка "Балкантурист"
Виж целия пост
# 206

Кажете ми , моля....от къде тръгва това прословуто влакче.Никаква информация от никъде...

Тук можете да прочетете повече за влакчето и неговия маршрут Simple Smile
Виж целия пост
# 207
http://theatre.art.bg/%D1%82%D0%B5%D0%B0%D1%82%D1%8A%D1%80-%D0%B … %D0%BB___105___35

Започва пак кукленият театър, Яни отсега се радва.
Виж целия пост
# 208
Ходих с направление в Света Петка, много съм доволна от изследванията които ми направиха.

Благодаря много за инфото, ще го посетим Simple Smile
Виж целия пост
# 209
Благодаря за информацията за влакчето! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия