ВЕЛИКО ТЪРНОВО

  • 100 816
  • 738
# 210
Здравейте момичета, да се запиша и аз към болярките Simple Smile  На 25 год. съм и чакаме бебче с моя мъж за 02.01.2014. Следя темата от преди, но сега реших да пиша:)
Виж целия пост
# 211
Бях за няколко часа гостенка във вашия град и случайно се повозих на влакчето.  Peace
Споделям - дано да съм полезна. Въпреки официалното разписание, момичето от влакчето каза, че работят до 16ч. Безплатно е за всички ученици - до 18г.

Виж целия пост
# 212
S.Angelova, добре дошла  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 213
Здравейте, добре дошли на новите Simple Smile

Интересуваме къде в града мога да запиша Ани на художествена гимнастика. В смисъл къде вземат деца на около 4 години? Благодаря, предварително!
Виж целия пост
# 214
scrye, на стадиона, входа от долната страна, откъм детска градина Първи юни, клуб Етър Елит Simple Smile
Виж целия пост
# 215
Наде, благодаря, ще проверя, тъкмо ми е наблизо.
Виж целия пост
# 216
А тортите на Стратилат там ли си ги правят?Дали ще ми направят малка Сахер ,или бисквитена ( 8 парчета),ако си поръчам-някой пробвал ли е??
Виж целия пост
# 217
Здравейте Hug И извинете, че така нахълтвам в темата ви.. интересува ме, знаете ли какви са долу-горе цените на такситата в посока Велико Търново - Арбанаси? Благодаря предварително и извинете още веднъж Hug
Виж целия пост
# 218
Julie, за през деня ли говориш или през нощта и от къде?
Виж целия пост
# 219
Julie, за през деня ли говориш или през нощта и от къде?

И дневна, и нощна тарифа ме интересува Grinning Да речем от центъра на Арбанаси до центъра на В. Търново и обратно?!  Rolling Eyes Hug
Виж целия пост
# 220
Ами веднъж ходихме на кръщене през деня и към 7-8 лв май ни излеже таксито, но то зависи и от кой квартал.
Виж целия пост
# 221
не повече от 6-7 лева,защото аз живея точно под Арбанаси и ми се пада на 3 км.Като работех в търговския парк на другия край на града и се прибирах късно вечер ми вземаха около 5 лева.
Виж целия пост
# 222
не повече от 6-7 лева,защото аз живея точно под Арбанаси и ми се пада на 3 км.Като работех в търговския парк на другия край на града и се прибирах късно вечер ми вземаха около 5 лева.

Благодаря за инфото Hug
Виж целия пост
# 223
Кикси, ами аз съм по-далече от търговския парк и затова към 7-8 някъде бяха  Simple Smile
Виж целия пост
# 224
ее нищо важното е,че горе-долу ориентирахме julie
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия