ВЕЛИКО ТЪРНОВО

  • 100 816
  • 738
# 225
Идея къде има детски анцузи/10 г./ с високо съдържание на памук/ например 95 %памук +  5%еластан, но бих се примирила и на по-малко -80% памук Grinning/  в града?
Виж целия пост
# 226
Момичета, един забавен елемент от програмата за 22 септември  Wink

http://www.veliko-tarnovo.bg/bg/novini/828-na-22-septemvri-otnov … oto-trnovsko-horo
Виж целия пост
# 227
Добро утро момичета-бъдещи и настоящи мамчета Simple Smile Аз от рано искам да ви питам, има ли някоя от вас в момента да е студентка редовно обучение? Интересува ме, дали някоя има прясна информация, относно записването и по-късно изплащането на обезщетението за майки студентки-редовно обучение. Благодаря за инфото и хубав ден за сега  Hug
Виж целия пост
# 228
http://pomosti.oneinform.com/semeini-pomosti/student/

Има както образец на молбата, така и списък на необходимите документи  Peace

Еднократната помощ за раждане на дете по ал. 1 може да бъде поискана в срок 3 години, считано от края на месеца, през който е родено детето.  Wink
Виж целия пост
# 229
да да, благодаря, но по-скоро ме интересува ако се запиша сега до края на м.Септември, а живот и здраве родя Януари и тогава подам документи, през това време има лекции и упражнения (изптите са чак Януари, така че не ме притесняват) дали ще има проблем с издаването на документа, че съм редовно обучение, ако не съм ходила на лекции (въпреки че ще напиша молба за 50% намаляване на посещението). Това по скоро ме притеснява.
Виж целия пост
# 230
да да, благодаря, но по-скоро ме интересува ако се запиша сега до края на м.Септември, а живот и здраве родя Януари и тогава подам документи, през това време има лекции и упражнения (изптите са чак Януари, така че не ме притесняват) дали ще има проблем с издаването на документа, че съм редовно обучение, ако не съм ходила на лекции (въпреки че ще напиша молба за 50% намаляване на посещението). Това по скоро ме притеснява.
Бих казала,че зависи конкретно от университета  Peace Според мен не би трябвало да имаш проблеми, все пак удостоверението е ,че си записана като студентка в редовна форма на обучение, не че посещаваш лекции  (издава се на база платена семестриална такса, не заверена студентска книжка) Wink


Виж целия пост
# 231
е да, просто се предполага че трябва и на лекции да се ходи, но права си  Simple Smile)) Благодаря  Grinning Хубав и усмихнат ден за сега на всички раннобудни   Nature Sunny
Виж целия пост
# 232
Ако говорим за ВТУ, преди години от 40 студента курс редовно обучение, на лекции редовно бяхме по 6-10 човека  Peace
Силно се съмнявам да са затегнали дисциплината  Laughing Така,че не би трябвало да има никакви проблеми, още повече като чакаш бебенце  Wink Според мен не се е родил преподавател, който да не ти даде заверка  Peace
Виж целия пост
# 233
да за ВТУ става дума Simple Smile а ще ми трябва ли според теб заверка, при условие че няма да дочакам за изпити Simple Smile че не ми се обяснява на всеки преподавател, че съм бременна, че съм на 50% посещаемост и т.н Sad
Виж целия пост
# 234
Ти така или иначе би следвало да минеш на индивидуален план  Peace Говори с инспекторката, според мен тя ще ти предложи най-доброто решение  Simple Smile

Иначе редовната практика -завещаваш книжка на добър колега, който я дава за подписи, но не знам колко има смисъл  Peace
Виж целия пост
# 235
Благодаря за инфото беше ми полезно, аз съм била бакалавър задочно и малко не съм наясно при редовното как стои въорисът с подписи, изпити и упражнения, но и да не съм на индивидуален план(въпреки че е по-добре) мисля че няма нужда от подписи, като няма да ходя на изпити и като уверението е, че съм редовно а не че ходя на лекции, както ти каза  newsm62
Виж целия пост
# 236
Писах на лични  Hug
Да не отегчаваме момичетата със студентски неволи  Laughing
Виж целия пост
# 237
Трапезица, в Стратилат тортите мисля, че на място си ги правят, но дали ще ти направят по-малкия размер не знам, най-добре на място питай  Peace
Виж целия пост
# 238
да да, благодаря, но по-скоро ме интересува ако се запиша сега до края на м.Септември, а живот и здраве родя Януари и тогава подам документи, през това време има лекции и упражнения (изптите са чак Януари, така че не ме притесняват) дали ще има проблем с издаването на документа, че съм редовно обучение, ако не съм ходила на лекции (въпреки че ще напиша молба за 50% намаляване на посещението). Това по скоро ме притеснява.

Писах ти на ЛС.  Simple Smile
Виж целия пост
# 239
Аз също ти отговорих на ЛС. Аз лично съм в подобно положение и мисля да ходя до колкото мога на лекции, а изпити сигурно няма да дочакам, понеже ще раждам края на ноември най-вероятно  Laughing Laughing. Ако има някой взел помощта да каже дали е имал проблем, че съм чувала, че се заяждат от социалните.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия