/ в града?
/ в града? 
Аз от рано искам да ви питам, има ли някоя от вас в момента да е студентка редовно обучение? Интересува ме, дали някоя има прясна информация, относно записването и по-късно изплащането на обезщетението за майки студентки-редовно обучение. Благодаря за инфото и хубав ден за сега

Според мен не би трябвало да имаш проблеми, все пак удостоверението е ,че си записана като студентка в редовна форма на обучение, не че посещаваш лекции (издава се на база платена семестриална такса, не заверена студентска книжка) 
)) Благодаря
Хубав и усмихнат ден за сега на всички раннобудни

Според мен не се е родил преподавател, който да не ти даде заверка
а ще ми трябва ли според теб заверка, при условие че няма да дочакам за изпити
че не ми се обяснява на всеки преподавател, че съм бременна, че съм на 50% посещаемост и т.н
Говори с инспекторката, според мен тя ще ти предложи най-доброто решение 
Препоръчани теми